DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.10.2024. u 01:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
23.105
6,652
3,44
3,46
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Podravka je nakon afere 20 % porasla, tak da neznam o čemu pričate. Ovo je ZSE. Aha, da, hoćete jeftinije kupiti. Malo sutra.

Sutra, sutra! Sutra če da bude jeftinije definitivno. A gledaj tek za koji mesec! Još ako dobiju prokuratora da vidiš belaja. Pogledaj Skladgradnju.

DLKV je privatna tvrtka i može sklapat ugovore kakve god želi, rađe pitajte rođake koji raspolažu sa lovom naroda. Krenimo redom pa sve do Doktora i naći ćete di leži zec

Cookie Monster


DLKV je privatna tvrtka i može sklapat ugovore kakve god želi

To su mislili i u skladgradnji…

never surrender

sve sto je imalo bilo kakve veze sa hdz-om mozete prekriziti

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Neka se ovo već jednom rasčisti do kraja!

Makar imam solidno dionica DLKV dosta mi je već svega ovoga, ako treba neka sve padne na 1 kn i počne se graditi na zdravim temeljima!

Nagradno pitanje: da li postoji i jedan domaći (veći) građevinar koji nije u nekoj od afera!?


sve sto je imalo bilo kakve veze sa hdz-om mozete prekriziti

Krivo! Sve što je imalo veze sa Ivom Sanaderom!
Ovdje će uskoro biti free float svih 2,3 miljon komada.

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

a poglejte ovo:

Kako otkriva Jutarnji list, istražuje se i privatizacija Dalekovoda, čije najveće kontroverze datiraju iz 1998. kada se projektantsko poduzeće IGH na temelju ugovora s Ministarstvom razvitka i obnove domoglo 50 posto nominalne vrijednosti tvrtke Dalekovod.

što će ovdje letjeti perje kad se klupko odmota [bye]
sutra stampedo u redu pa po bidu- pa tko se spasi, spasi…

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

– Što mislite, hoće li državno odvjetništvo tužiti DLKV i tražiti povrat te 2 milijarde kuna??
– Što će biti s dionicama iz privatizacije DLKV, hoće li i za to biti tužbe protiv uprave DLKV i te fantomske CTG d.o.o. da se dionice vrate državi?? [embarass]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


a poglejte ovo:

Kako otkriva Jutarnji list, istražuje se i privatizacija Dalekovoda, čije najveće kontroverze datiraju iz 1998. kada se projektantsko poduzeće IGH na temelju ugovora s Ministarstvom razvitka i obnove domoglo 50 posto nominalne vrijednosti tvrtke Dalekovod.

što će ovdje letjeti perje kad se klupko odmota [bye]
sutra stampedo u redu pa po bidu- pa tko se spasi, spasi…


misliš? možda baš bude suprotno hehe, kad već ne raste na dobre vijesti možda…

mada sad ozbiljno: kaže se dalekovod ovo dalekovod ono, hep ovo hep ono, igh.. etc… to su sve kompanije koje zapošljavaju dobro, i plaćaju neloše, i nije problem u kompanijama, i nije problem kad se neka hrvatska firma okoristi, pa zašto nebi malo za razliku? problem je što to nisu dalekovod, hep, igh nego su to pojedinci, to su ljudi i zato kad se piše tako nešto treba pisat o imenima, a ne o kompanijama, eh za to već treba čvrste argumente, dokaze i hrabrost… jer nije ništa učinio "dalekovod" nego gospodin i gospođa xy, a oni će već biti daleko kad se sve raspetlja, a kad hrvatska firma izgubi rejting, strane natječaje etc.. i njezino mjesto zauzme stranac bit će sve super, super kaj više nemamo Plivu, svaka čast, ali tu je Luka Rajić da spasi stvar, heh koji crtić (a kao da strenjci nemaju svojih afera, ali for egg. kad je Madoff prevario ljude, prevario ih je Madoff, a ne Nasdaq, možda pretjerano ali neka)… zbog konstantnog pljuvanja po svemu što je naše, naše tvrtke gube rejting vani, naš proizvod ne vrijedi, na natječaju ne možeš dobiti "potvrdu o nekažnjavanju" etc… ajde uništite sve naše, prodajte strancu… banke, energetika, komunikacije, transport, what’s next? woohoo! stupid Croats! ko pod drugim jamu kopa sam u nju pada



DLKV je privatna tvrtka i može sklapat ugovore kakve god želi

To su mislili i u skladgradnji…
[/quote]

I tamo još nisam čuo zbog čega točno ih država progoni ! Čujemo samo naklapanja, oni su dali ponudu a netko ju je prihvatio.

Cookie Monster


A oni već donijeli osudu i time krše sam ustav od RH…… jako loše novinarstvo

Hm, da, u načelu nitko nije kriv dok se ne dokaže da je kriv…trebali bi biti oprezniji s izjavama…




DLKV je privatna tvrtka i može sklapat ugovore kakve god želi

To su mislili i u skladgradnji…
[/quote]

I tamo još nisam čuo zbog čega točno ih država progoni ! Čujemo samo naklapanja, oni su dali ponudu a netko ju je prihvatio.
[/quote]

vjerojatno se to može objasniti u 2 riječi: MITO i KORUPCIJA

moje pisanje je osobno mišljenje te nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close