DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 03.10.2024. u 23:34
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,47
23.105
6,652
3,44
3,46
-0,57%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@golubv

Ti nikad nisi čuo za dodate radove. Prisutni su u baš svakom građevinskom projektu.



@golubv

Ti nikad nisi čuo za dodate radove. Prisutni su u baš svakom građevinskom projektu.

I predstavljaju sumnju već po defaultu kao takvi. Naime, dodatak ugovora može iznositi do 25% osnovnog ugovora i tko kaže da ne postoje dogovori da se ponudi manji iznos osnovnog ugovora da se dobije posao, a zatim se ta stvorena razlika riješi kroz dodatak ugovora.

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

27.11.09.
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. CTG D.O.O. 352.474 15,37 Osnovni račun
2. PBZ D.D. 74.084 3,23 Skrb. račun
3. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
4. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 26.348 1,15 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 25.140 1,10 Skrb. račun
7. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 21.740 0,95 Skrb. račun
9. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 21.341 0,93 Skrb. račun
10. KRALJEVIĆ KREŠO 21.029 0,92 Osnovni račun
Ukupno: 28,45

30.11.09.

1. CTG D.O.O. 352.474 15,37 Osnovni račun
2. PBZ D.D. 76.952 3,35 Skrb. račun + 2868
3. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
4. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 26.348 1,15 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 25.140 1,10 Skrb. račun
7. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 21.740 0,95 Skrb. račun
9. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 21.341 0,93 Skrb. račun
10. KRALJEVIĆ KREŠO 21.029 0,92 Osnovni račun
Ukupno: 28,58

U zadnja dva tjedna broj 2 kupio 12135 komada

16.11.09.
PBZ D.D. 64.817 2,83 Skrb. račun
30.11.09.
2. PBZ D.D. 76.952 3,35 Skrb. račun


U zadnja dva tjedna broj 2 kupio 12.135 komada

Od koga? Od članova poslovnog foruma? [cool]

gdi nam je kolega sappy nestao?
Plakao je tu kad je dalekovod tonuo, nadam se da je i dokupio nešto…
Vratit će se jednako brzo kao što je i pao!

Eto me…
Čitam sve ovo unazad nekoliko stranica i razmišljam…, zašto je cijena DLKV morala tako žestoko pasti, da se u samo (nadam se) nekoliko dana vrati opet tamo gdje joj je i mjesto…
Kome se to isplatilo ne znam, nadam se toplo da ste se svi nakupovali jeftinog DLKV, ja na žalost nisam.., iako sam želio…, no za to bi morao kratiti pozicije u drugim dionicama, pa ni sam nisam znao što mi je isplativije…..

Da sam plakao, baš i nisam, no s tugom sam gledao kako se šrotovi raketiraju, a kvalitetne dionice utapaju u kapi vode…, no sada neki čupaju ono malo kosice koja im je ostala…
Žao mi je frajera koji su se rješavali neperspektivne dionice na 320-340 kn…
Nakon mog staža na burzi doslovce oguglaš na neke stvari, ne zamaraju te likovi koji tepu bezveze, cijenim konstruktivne i argumentirane postove.., te autore istih…

Ako se sutra ovako nastavi.., a za to će nam biti potrebna potpora i iz vana…, DLKV je iz čistog oversolda tj. ispavši nadolje iz bollingera okrenuo pjesmu te ko raketa presjekao i SMA (5) i SMA (20) (danas nakratko) te potvrdio čisti buy signal, a još je ispod 380 kn za koju cijenu Geronimo tvrdi da je cjenovni kolačić.., pa vidjeti ćemo već sutra da li će opet na prodaji iskakati kamikaze sa 1000 i više komadića da zakoče ovaj "suludi" rast….

Pozdrav svima…

Toliko priča o građevinarima i njihovom mogućem potopu, da bi danas bez ikakvih novih momenata krešili i do 10%….To je ono što ja ponavljam cilo vrime….Veliki igrači kolo vode, kad nešto odluče kupiti nikakvi fundamenti nisu bitni ni TA ni FI ni bolingeri donji ni gornji…Cilo tržište je podcijenjeno pa nemoš faliti. Ja sam u brodarima 70% i samo čekam njihov polet koji će doći..Evo građevinarili preduhitrili, tribalo je biti grabar i dokupljivati pa se sad rugati svim tobože expertima…
Ovaj naš Geronimo je uvik u pravu…

Da li netko zna….a mogao bi Volksbank reći….. koliko je dionica DLKV prodao AZ mirovinski fond..
koliko još namjerava….i da li je na snazi ona divlja odluka o prodaji dionica iz portfelja fondova..koji
pada vrijednost ispod, nečega…yebiga..ne znam čega…briga me…?!

tj. gdje je taj Fond s planovima oko DLKV-a ? Hvala na odgovoru.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

GOLUBV- a , ne treba učiti kaj su građevinske situacije..dodatni radovi i više radovi…

I…kad kreće izgradnja druge stambeno-poslovne zgradurine? Vidim….pokretne kućice / krizni stožer/ je postavljen ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


GOLUBV- a , ne treba učiti kaj su građevinske situacije..dodatni radovi i više radovi…

I…kad kreće izgradnja druge stambeno-poslovne zgradurine? Vidim….pokretne kućice / krizni stožer/ je postavljen ?

Sutra ovjera projekta i prijava gradilišta…pa 8 dana čekanja (zakon je zakon) i tamo negdje pod kraj drugog tjedna kopanje.Ali pripremni radovi …ograda, kućice,skidanje humosa,iskolčenje…od sutra [smiley]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

O vidim da se kolega bavi gradjevinom. I kak će biti cijene m2?


O vidim da se kolega bavi gradjevinom. I kak će biti cijene m2?

Manji stanovi će koštati po m2 više a veliki manje……. [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close