DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 09:49
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
5.574
1,659
3,36
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovom objavom konsolidiranog izvješća su ponovili samo ono što već znamo, lijepe brojke nema dileme. Znakovito je da je ostvareni domaći prihod 1,47 milijardi kuna, a sa stranog tržišta 539,6 milijuna kuna. Ako želimo da ova dionica ide gore to će se morati okrenuti u narednom razdoblju s ozbzirom na ono što se očekuje od investicija u proračunu za 2010!

Da smo u nekim drugim vremenima i sam bi rekao da sutra idemo gore, ali gledajući razvoj situacije zadnjih tjedana na DKLV ne bi se usudio više ništa prognozirati.

@ Bero

nažalost ili na sreću pojedinih investitora gosp. Bero je u pravu.

IGH je lokomotiva građevinara i kad on raste, rastu svi ostali
Atpl je lokomotiva brodara i trenutno su svi brodari žrtva dividendnih dionica atpl-r-a.

Kod nas je burza bara i kad raste dlkv raste i igh i svi ostali građevinari bez obzira što se pozitivna vijest odnosi samo na dlkv-r-a.

Zvuči nevjerojatno ali je u praksi zaista tako.

Dalekovod je izvrsna firma i dionica (nekoliko puta zaredom zlatna dionca).
Samo treba biti strpljiv.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Bero moj nemaš blage.
Gle daj shvati kaj ja govorim.

100 mil eura novog posla, nova podružnica u Švedsskoj (kaj misliš da je to da bi meni otvorili ured da mogu lovit plavuše????), veliki ugled, pregovori a ona DIONICA PADA.

Kapiš?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


18. studeni 2009.

Neto dobit Dalekovoda skočila gotovo 73 posto

Eto dokaz da i građevinari mogu u kriznim vremenima više nego dobro poslovati, posebno oni koji su orijentirani na inozemno tržište.

inovator*

daj me plz podsjeti koji građ. posluje loše u ovo vrijeme?

btw ingra nije klasika već je konzultant…
stoga ne kužim ćemu ova rasprava..

***obrisano***

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Nema ovo osnove da se trži na 370 kuna u ovoj krizi, a sa free floatom od 1.600.000 komada, lošom perspektivom, država love nema, poslova novih nema. Book je 250 kuna, radnici su to dobili džaba.

Svi koji misle da ima će uskoro plakati kao ljuta godina.
Al dobro ne možeš spriječiti od propasti čovjeka koji se odlučio naglo obogatiti, stara latinska!!

Lp

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Nema ovo osnove da se trži na 370 kuna u ovoj krizi, a sa free floatom od 1.600.000 komada, lošom perspektivom, država love nema, poslova novih nema. Book je 250 kuna, radnici su to dobili džaba.

Svi koji misle da ima će uskoro plakati kao ljuta godina.
Al dobro ne možeš spriječiti od propasti čovjeka koji se odlučio naglo obogatiti, stara latinska!!

Lp

Nemama dalekovod niti ću ga kupiti,
alo, ovo što ti pišeš nema veze sa ……
Pozdrav svim drukerima gdje god bili.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Pogled na proteklih godinu dana.

Opet nalog 1000 komada se na kratko ukazao?

Najbolje ponude DLKV-R-A
Kupnja Cijena

29 371,51
80 371,50
16 369,06
50 369,04
58 369,02
26 368,56
10 368,51
100 368,50
80 368,12
30 367,10
Cijena Prodaja

372,00 1.000
375,00 80
375,40 100
375,45 100
375,48 20
375,50 43
375,97 22
375,98 10
377,00 25
377,53 21

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Nema ovo osnove da se trži na 370 kuna u ovoj krizi, a sa free floatom od 1.600.000 komada, lošom perspektivom, država love nema, poslova novih nema. Book je 250 kuna, radnici su to dobili džaba.

Svi koji misle da ima će uskoro plakati kao ljuta godina.
Al dobro ne možeš spriječiti od propasti čovjeka koji se odlučio naglo obogatiti, stara latinska!!

Lp


u manirima dobrog samaritanca i moralnim i altruističkim potrebama vidim da nas želiš spasiti od propasti, al šta ćeš prokleti smo pa želimo imati ovu dionicu



Pitanje: tko onda tuče toliko po kupnju i ne samo na DLKV, tu su i ATPL itd.

a vani (USA) dionice razbijaje vrhove prethodne neke iz 2007. godine

Izgleda da Dinko želi po 350 kn!
[/quote]

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/konzorcij-nema-gasenja-tlm-a,61639.html

New Report

Close