DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 13:14
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
8.555
2,543
3,34
3,36
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pitanje: tko onda tuče toliko po kupnju i ne samo na DLKV, tu su i ATPL itd.

a vani (USA) dionice razbijaje vrhove prethodne neke iz 2007. godine

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Pitanje: tko onda tuče toliko po kupnju i ne samo na DLKV, tu su i ATPL itd.

a vani (USA) dionice razbijaje vrhove prethodne neke iz 2007. godine

Izgleda da Dinko želi po 350 kn!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Što se napeli na Dinka toliko.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Mene to isto čudi, pa AZ omf ima svega 26.348 kom od ukupno slobodnih 1.500.000 komada??

Meni se čini da je najopakiji Pbz invest, barem koliko sam pratio. Njihova dva fonda su imala početkom godine 115.000 komada a sad je u prvih deset samo jedan njihov fond sa 64.817 komada i stalno trejdaju………..
Eto bar mala pomoć ovima koji su unutra!

Lp

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Slijedi li opet hladan tuš.

Vrijednosnica Cijena Količina Vrijeme

DLKV-R-A 374,90 10 14:06:59
DLKV-R-A 370,00 20 14:06:41
DLKV-R-A 373,00 6 14:06:25
DLKV-R-A 371,89 10 14:02:54
DLKV-R-A 370,00 5 14:01:13
DLKV-R-A 370,00 3 13:59:52

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Mene to isto čudi, pa AZ omf ima svega 26.348 kom od ukupno slobodnih 1.500.000 komada??

Meni se čini da je najopakiji Pbz invest, barem koliko sam pratio. Njihova dva fonda su imala početkom godine 115.000 komada a sad je u prvih deset samo jedan njihov fond sa 64.817 komada i stalno trejdaju………..
Eto bar mala pomoć ovima koji su unutra!

Lp

Hvala, od velike si pomoći. PBZ INVESTOR JE TO !!!! Puno malih, pa i ja među njima.

...

Većina kamikaza je od kupnje uspješno apsorbirana, trenutno na prodaji (bar koliko vidim u prvih 10 nema većih prodavatelja…) da li je moguće da se ubojica Dalekovoda ispucao i doveo dionicu na ovu razinu koja mu odgovara !!??

Koliko vidim na topicu sve su samo pretpostavke o tome tko toliko zdušno ruši ovu dinicu, no još interesantnije je to zašto je to učinio.., koji je psihološki profil ubojice…

Mogao je u tišini prodavati manje količine uz porast cijene dionice koju su svi (nakon ovakvog izvješća) i očekivali, no svima nam je pokazao moć da može urušiti DLKV…, a to se i vidjelo bacanjem na prodaju paketića od 5xx do 1xxx komada kojima je u pojam ubijao svaku pomisao da se kupnja imalo osokoli…

Da je stanje u DLKV loše ili da famozni prodavatelj ima takve podatke vjerojatno bi udario po bidu i blokadama dotukao cijenu, no izgleda mu to nije bilo u planu…, ali zašto prodavati jeftinije ako se ne mora…, stvarno mi nije jasno…
Da li mu je plan bio domoći se veće količine nego li je prodao ostavši nekako u plusu…

Ima li itko petlje tko zna o čemu se ovdje radi da to i iznese, a da ipak teorija drži vodu…

I baš kad sam spomenuo da ne vidim veći nalog na prodaji.., evo ubojice opet, ali sada na 376,99 kn i to 864 komada…, nazdravlje…, ručna opet povučena……, toliko za danas od DLKV….

taj od 864 komada ti je tu već par dana, samo nije bio vidljiv među prvih 10, prebaci se na 30 dubinski [smiley]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


Većina kamikaza je od kupnje uspješno apsorbirana, trenutno na prodaji (bar koliko vidim u prvih 10 nema većih prodavatelja…) da li je moguće da se ubojica Dalekovoda ispucao i doveo dionicu na ovu razinu koja mu odgovara !!??

Koliko vidim na topicu sve su samo pretpostavke o tome tko toliko zdušno ruši ovu dinicu, no još interesantnije je to zašto je to učinio.., koji je psihološki profil ubojice…

Mogao je u tišini prodavati manje količine uz porast cijene dionice koju su svi (nakon ovakvog izvješća) i očekivali, no svima nam je pokazao moć da može urušiti DLKV…, a to se i vidjelo bacanjem na prodaju paketića od 5xx do 1xxx komada kojima je u pojam ubijao svaku pomisao da se kupnja imalo osokoli…

Da je stanje u DLKV loše ili da famozni prodavatelj ima takve podatke vjerojatno bi udario po bidu i blokadama dotukao cijenu, no izgleda mu to nije bilo u planu…, ali zašto prodavati jeftinije ako se ne mora…, stvarno mi nije jasno…
Da li mu je plan bio domoći se veće količine nego li je prodao ostavši nekako u plusu…

Ima li itko petlje tko zna o čemu se ovdje radi da to i iznese, a da ipak teorija drži vodu…

I baš kad sam spomenuo da ne vidim veći nalog na prodaji.., evo ubojice opet, ali sada na 376,99 kn i to 864 komada…, nazdravlje…, ručna opet povučena……, toliko za danas od DLKV….

Imaš dvije strane, jednu koja prodaje očito i drugu koja očito kupuje, a cijena je dogovorna!
Dakle, netko se iskrcava, ima veći broj dionica, da bi se domogao casha i udarao samo po bidu srozao bi cijenu skroz…a od toga nema koristi nitko, osim ovih koji kupuju!
Pa je on fino našao kupca i snjime se dogovorio po kojim će cijenama ić prodaja i to se sad upravo dešava, bez rušenja cijene!
Kad se prekrcaju, uslijedit će rast!
Eto, jednostavnije od toga ne može biti!

Marcipan…, to drži vodu samo ne u onome "bez rušenja cijene!"

DLKV je srokan sa 430 kn na 365 kn uz jedno od najboljih izvješća na ZSE…., pad od 15% !!!

A pitanje je da li je rušenje prestalo…!?


Marcipan…, to drži vodu samo ne u onome "bez rušenja cijene!"

DLKV je srokan sa 430 kn na 365 kn uz jedno od najboljih izvješća na ZSE…., pad od 15% !!!

oprosti, ali pad se nije dogodio samo na dalekovodu, već na cijelom nizu dionica…koei je bio na 480 sad je 450…o građevinarima da ne govorim…
VIRO je bio već na 500, pa vidi gdi je sad…banke isto…
Sve je bilo korigirano…



Mene to isto čudi, pa AZ omf ima svega 26.348 kom od ukupno slobodnih 1.500.000 komada??

Meni se čini da je najopakiji Pbz invest, barem koliko sam pratio. Njihova dva fonda su imala početkom godine 115.000 komada a sad je u prvih deset samo jedan njihov fond sa 64.817 komada i stalno trejdaju………..
Eto bar mala pomoć ovima koji su unutra!

Lp

Hvala, od velike si pomoći. PBZ INVESTOR JE TO !!!! Puno malih, pa i ja među njima.

[/quote]

Nope! To je PBZov fond, taj je u Dalekovodu dok vi još niste znali što je to investor!

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

New Report

Close