DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 10:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

5.SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 26.348

Tko onda prodaje.., ajde Fedya kad već tako zdušno pljuješ po ovoj neperspektivnoj dionici, odgovori ljudima kako to da u zadnjih 15 dana AZ ima isti broj dionica DLKV…, a rekao si da se AZ rasprodaje…

Prodaješ maglu Fedya…,

…ili…ili možda AZ pak istovremeno kad bezrazložno skrlja dionicu i dokupljuje točan broj da se ne vidi prljava igra…, a stalno imaju isti broj komada…


Ne znam gdje ja to non-stop tvrdim da AZ prodaje.
Ali evo, od 16.09. do 29.10. su prodali oko 12 000 komada

zadnju prodaju su imali 13.10. -2000 komada, kad je cijena bila 430 kn.

Ja fakat ovo više ne kužim…, dođe do skoro 380 i onda stampedo prema dolje, a baš kad se burza okrenula u zeleno…

Jel se Uprava DLKV razbolila od svinjske gripe ili što…


Ja fakat ovo više ne kužim…, dođe do skoro 380 i onda stampedo prema dolje, a baš kad se burza okrenula u zeleno…

Jel se Uprava DLKV razbolila od svinjske gripe ili što…

To vam je tako kod neperspektivnih dionica

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Znači ovi koji su kupovali su teški gnomovi i danas su ulupali 2,6 milja kn u smeće od firme tj. dionice…
Sva sreća pa na ZSE imamo dosta dobrih duša koji će na sebe preuzeti ove bezvrijedne papire…

Čudan si ti lik Feđa…


Znači ovi koji su kupovali su teški gnomovi i danas su ulupali 2,6 milja kn u smeće od firme tj. dionice…
Sva sreća pa na ZSE imamo dosta dobrih duša koji će na sebe preuzeti ove bezvrijedne papire…

Čudan si ti lik Feđa…

Kolega sappy nisam ja rekao da je ovo smeće od firme niti sam rekao da su oni koji kupuju gnomovi.
To ste vi rekli.
Ja sam samo rekao da je to neperspektivna dionica.
Znate, dati ću vam jedan savjet, možda vam bude od koristi.
Ne zaljubljujte se u dionicu jer vas ona neće nikad voljeti.
Pozdrav

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA



Znači ovi koji su kupovali su teški gnomovi i danas su ulupali 2,6 milja kn u smeće od firme tj. dionice…
Sva sreća pa na ZSE imamo dosta dobrih duša koji će na sebe preuzeti ove bezvrijedne papire…

Čudan si ti lik Feđa…

Kolega sappy nisam ja rekao da je ovo smeće od firme niti sam rekao da su oni koji kupuju gnomovi.
To ste vi rekli.
Ja sam samo rekao da je to neperspektivna dionica.
Znate, dati ću vam jedan savjet, možda vam bude od koristi.
Ne zaljubljujte se u dionicu jer vas ona neće nikad voljeti.
Pozdrav
[/quote]
Evo i jedan savjet za tebe..
Nikad ne pljuj tuđe dionice..nemaš od toga nikakve koristi osim što ispadaš neozbiljan
Prvo ddjh zatim igh pa dalekovod..ne razumijem to

sijem žito raste grahorica

Danas sam nakon dugo dugo vremena ušao malo jače u DLKV.

Danas dostignuta cijena je vrlo blizu 61,8% retracementa od prethodnog rasta koji je išao od 312 do 440 kuna i cca 50% retracementa od ovogodišnjeg ATL do ATH rasta. I 50% a pogotovo 61,8% naravno bitne fibonacci razine.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.




Znači ovi koji su kupovali su teški gnomovi i danas su ulupali 2,6 milja kn u smeće od firme tj. dionice…
Sva sreća pa na ZSE imamo dosta dobrih duša koji će na sebe preuzeti ove bezvrijedne papire…

Čudan si ti lik Feđa…

Kolega sappy nisam ja rekao da je ovo smeće od firme niti sam rekao da su oni koji kupuju gnomovi.
To ste vi rekli.
Ja sam samo rekao da je to neperspektivna dionica.
Znate, dati ću vam jedan savjet, možda vam bude od koristi.
Ne zaljubljujte se u dionicu jer vas ona neće nikad voljeti.
Pozdrav
[/quote]
Evo i jedan savjet za tebe..
Nikad ne pljuj tuđe dionice..nemaš od toga nikakve koristi osim što ispadaš neozbiljan
Prvo ddjh zatim igh pa dalekovod..ne razumijem to

[/quote]

Kolega, kad citirate gdje sam ja pljuvao po IGH,DDJH i DLKV onda ćemo vas shvatiti ozbiljno.
Sve dok to ne napravite smatrat ćemo vas nekim tko daje paušalne izjave i napada kolegu sa foruma bez ikakvog razloga.
Jedino što sam ja napisao je bilo za DLKV da smatram da je neperspektivna dionica jer mu godinama pada ROA,ROE i operativna marža.
Dakle,vama je sve osim hvalospjeva pljuvanje.
Pozdrav

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Kolega, kad citirate gdje sam ja pljuvao po IGH,DDJH i DLKV onda ćemo vas shvatiti ozbiljno.


Neću citirati nego ću samo ponoviti jednu tvoju riječ…fajrunt
I ko to vi??
To bi bilo sve od mene tebi [bye]

sijem žito raste grahorica


Kolega, kad citirate gdje sam ja pljuvao po IGH,DDJH i DLKV onda ćemo vas shvatiti ozbiljno.


Neću citirati nego ću samo ponoviti jednu tvoju riječ…fajrunt
I ko to vi??
To bi bilo sve od mene tebi [bye]
[/quote]

Riječ fajrunt je pljuvanje po IGH,DDJH i DLKV ?!?!? [shocked]
Imate pravo kolega, ispričavam se na pljuvanju [thumbsup]

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA





Ovdje sam već rekao zašto je ovo neperspektivna dionica.Zato jer je se riješava AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem. Ako oni napuštaju ovaj brod onda mislim da je sve jasno.
Ali dobro oni imaju još samo 26 000 komada za prodati tako da to ne bi trebalo potrajati duže od mjesec-dva

AZ fond već tri tjedna ima istu količinu dionica na računu, točnije 26.348 komada, može pojašnjenje?
[/quote]

Fedya pa odgovori čovjeku, ti non stop tvrdiš da AZ prodaje.
[/quote]

Ne znam gdje ja to non-stop tvrdim da AZ prodaje.
Ali evo, od 16.09. do 29.10. su prodali oko 12 000 komada
[/quote]

Hvala vam kolega Fedya, Vaše upozorenje me je spasilo. Netko je malo gricnuo moj nalog na asku. Sutra opet počinjem skupljati po malo Dlkv.

New Report

Close