DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 19:03
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Zadnji puta kada je Crobex bio na ovim razinama (početak Lipnja), Dalekovod je bio cca 490 kn.

U međuvremenu se dobilo nekoliko poslova:

http://www.seebiz.eu/bih/tvrtke/energetika/elektroprivreda-hzhb-dalekovod-i-energoinvest-obnavljaju-mrezu,51505.html

http://www.poslovni.hr/127179.aspx

a Dalekovod na 438,00 kn. Šteta što je jedna laž od strane jednog novinara imala više uticaja na
cijenu Dalekovoda nego činjenice.

Siguran sam kada dodje izvijesce da nece biti na ovoj cijeni.Rekao bi kolega Guverner stvorio se fundamentalni gap a sa izvijescem ce svima postat ocit
[/quote]

Istina, i nije više na toj cijeni! Sad je malo niža od tih 438 kunića.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Fre float je jaako velik, čini mi se?

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

Vrijednosni papir

* Važeći podaci za uredovni dan 11.11.2009 .

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. CTG D.O.O. 358.086 15,61 Osnovni račun
2. PBZ D.D. 63.921 2,79 Skrb. račun
3. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
4. DALEKOVOD D.D. (1/1) 43.934 1,92 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 26.348 1,15 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 23.440 1,02 Skrb. račun
7. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun
8. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 22.240 0,97 Skrb. račun
9. KRALJEVIĆ KREŠO 21.029 0,92 Osnovni račun
10. BELAMARIĆ TOMISLAV 20.669 0,90 Osnovni račun
Ukupno: 28,17

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Nemogu vjerovat da se ovo dešava na DLKV.

Netko je ovo propagirao na 390 kao best buy. Meni se čini kao greška. Evo na 380 kuna 1100 komada! Prava prilika nema što!

MY PRECIOUS!!!!




Zadnji puta kada je Crobex bio na ovim razinama (početak Lipnja), Dalekovod je bio cca 490 kn.

U međuvremenu se dobilo nekoliko poslova:

http://www.seebiz.eu/bih/tvrtke/energetika/elektroprivreda-hzhb-dalekovod-i-energoinvest-obnavljaju-mrezu,51505.html

http://www.poslovni.hr/127179.aspx

a Dalekovod na 438,00 kn. Šteta što je jedna laž od strane jednog novinara imala više uticaja na
cijenu Dalekovoda nego činjenice.

Siguran sam kada dodje izvijesce da nece biti na ovoj cijeni.Rekao bi kolega Guverner stvorio se fundamentalni gap a sa izvijescem ce svima postat ocit
[/quote]

Istina, i nije više na toj cijeni! Sad je malo niža od tih 438 kunića.
[/quote]

Kolega Predator jel sada vrjeme za kupovinu?





Zadnji puta kada je Crobex bio na ovim razinama (početak Lipnja), Dalekovod je bio cca 490 kn.

U međuvremenu se dobilo nekoliko poslova:

http://www.seebiz.eu/bih/tvrtke/energetika/elektroprivreda-hzhb-dalekovod-i-energoinvest-obnavljaju-mrezu,51505.html

http://www.poslovni.hr/127179.aspx

a Dalekovod na 438,00 kn. Šteta što je jedna laž od strane jednog novinara imala više uticaja na
cijenu Dalekovoda nego činjenice.

Siguran sam kada dodje izvijesce da nece biti na ovoj cijeni.Rekao bi kolega Guverner stvorio se fundamentalni gap a sa izvijescem ce svima postat ocit
[/quote]

Istina, i nije više na toj cijeni! Sad je malo niža od tih 438 kunića.
[/quote]

Kolega Predator jel sada vrjeme za kupovinu?
[/quote]

Nope……!!!!!!
Tu ima slobodnih 1.651.544 komada u ff-u,od ukupnih 2.293.812 komada!!
A ni ovaj Pbz ne miruje.
Radnici su dionice dobili za 50 kuna/kom, i u medjuvremenu su dobili četiri ili pet dividendi po 12 kuna, što znači da su ih koštale nula kuna po komadu.
Znači mogu ih prodavati po bilo kojoj cijeni……….
Dakle zašto platiti više ( rekli bi dečki iz TehnoŠimunaja )????

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Ovdje sam već rekao zašto je ovo neperspektivna dionica.Zato jer je se riješava AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem. Ako oni napuštaju ovaj brod onda mislim da je sve jasno.
Ali dobro oni imaju još samo 26 000 komada za prodati tako da to ne bi trebalo potrajati duže od mjesec-dva

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

A ništa ja sam ipak malo gricnuo. Ipak je to strong buy preporuka [thumbsup]


Ovdje sam već rekao zašto je ovo neperspektivna dionica.Zato jer je se riješava AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem. Ako oni napuštaju ovaj brod onda mislim da je sve jasno.
Ali dobro oni imaju još samo 26 000 komada za prodati tako da to ne bi trebalo potrajati duže od mjesec-dva

AZ fond već tri tjedna ima istu količinu dionica na računu, točnije 26.348 komada, može pojašnjenje?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.



Ovdje sam već rekao zašto je ovo neperspektivna dionica.Zato jer je se riješava AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem. Ako oni napuštaju ovaj brod onda mislim da je sve jasno.
Ali dobro oni imaju još samo 26 000 komada za prodati tako da to ne bi trebalo potrajati duže od mjesec-dva

AZ fond već tri tjedna ima istu količinu dionica na računu, točnije 26.348 komada, može pojašnjenje?
[/quote]

Fedya pa odgovori čovjeku, ti non stop tvrdiš da AZ prodaje.

Čim malo krene evo frajera sa 11xx komada da malo prištopa. !"#$%&/()=




Ovdje sam već rekao zašto je ovo neperspektivna dionica.Zato jer je se riješava AZ fond na čelu s g. Dinkom Novoselcem. Ako oni napuštaju ovaj brod onda mislim da je sve jasno.
Ali dobro oni imaju još samo 26 000 komada za prodati tako da to ne bi trebalo potrajati duže od mjesec-dva

AZ fond već tri tjedna ima istu količinu dionica na računu, točnije 26.348 komada, može pojašnjenje?
[/quote]

Fedya pa odgovori čovjeku, ti non stop tvrdiš da AZ prodaje.
[/quote]

Ne znam gdje ja to non-stop tvrdim da AZ prodaje.
Ali evo, od 16.09. do 29.10. su prodali oko 12 000 komada

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

New Report

Close