DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 12:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.983
2,373
3,34
3,36
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


jeste li vidili ovog majstora šta je očistia ask do 400kn? Bas je lipo izgledalo.

Jesmo. Vidjeli smo ga.
Počistio do 400 kn s 1000 komada.



jeste li vidili ovog majstora šta je očistia ask do 400kn? Bas je lipo izgledalo.

Jesmo. Vidjeli smo ga.
Počistio do 400 kn s 1000 komada.
[/quote]
evo opet po 388 [yawn] reko sam da ce bit opet jeftinije kupnje [lol] [lol] [lol]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




jeste li vidili ovog majstora šta je očistia ask do 400kn? Bas je lipo izgledalo.

Jesmo. Vidjeli smo ga.
Počistio do 400 kn s 1000 komada.
[/quote]
evo opet po 388 [yawn] reko sam da ce bit opet jeftinije kupnje [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Dobro si rekao, ja te poslušao pa pazario na 388kn

A EVO ZAŠTO!

ajd nek mi netko kaže po kokoj logici DLKV vrijedi 400 kn + ? ili još bolje jel netko od vas zna koliko DLKV vrijedi odokativno kad bi išo na bubanj ?

Cookie Monster


ajd nek mi netko kaže po kokoj logici DLKV vrijedi 400 kn + ? ili još bolje jel netko od vas zna koliko DLKV vrijedi odokativno kad bi išo na bubanj ?

Ti prodaj i riješi se…


ajd nek mi netko kaže po kokoj logici DLKV vrijedi 400 kn + ? ili još bolje jel netko od vas zna koliko DLKV vrijedi odokativno kad bi išo na bubanj ?

tako si govorio i na 225 ,da ne vrijedi [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


ajd nek mi netko kaže po kokoj logici DLKV vrijedi 400 kn + ? ili još bolje jel netko od vas zna koliko DLKV vrijedi odokativno kad bi išo na bubanj ?

Kako po kojoj logici? Pa valjda po tvojoj. Svojedobno kada je Dalekovod bio i niže nego sada, pisao si
ovdje da po tebi Dalekovod vrijedi cca 700 kn., samo eto trenutno je općenito situacija takva da nije na tim razinama. Kako je sada odjednom upitno 400 a mislio si da vrijedi 700?
Što se tiče vrijednosti same firme, mislim da nitko drugi nije mjerodavniji od tebe da nam to pojasni. Ti si spominjao da znaš da je bilo ponuda za kupnju Dalekovoda, ali da oni ne pristaju na takvu cijenu i da firmu cijene znatno više. Dakle, nije mi jasno što ti je bitno što mi mislimo, kada ti već znaš koliko vrijedi Dalekovod prema procjeni ljudi iz samog Dalekovoda.



ajd nek mi netko kaže po kokoj logici DLKV vrijedi 400 kn + ? ili još bolje jel netko od vas zna koliko DLKV vrijedi odokativno kad bi išo na bubanj ?

Kako po kojoj logici? Pa valjda po tvojoj. Svojedobno kada je Dalekovod bio i niže nego sada, pisao si
ovdje da po tebi Dalekovod vrijedi cca 700 kn., samo eto trenutno je općenito situacija takva da nije na tim razinama. Kako je sada odjednom upitno 400 a mislio si da vrijedi 700?
Što se tiče vrijednosti same firme, mislim da nitko drugi nije mjerodavniji od tebe da nam to pojasni. Ti si spominjao da znaš da je bilo ponuda za kupnju Dalekovoda, ali da oni ne pristaju na takvu cijenu i da firmu cijene znatno više. Dakle, nije mi jasno što ti je bitno što mi mislimo, kada ti već znaš koliko vrijedi Dalekovod prema procjeni ljudi iz samog Dalekovoda.

[/quote]
tada je imao DLKV sada nema-eto po kojoj logici…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...





jeste li vidili ovog majstora šta je očistia ask do 400kn? Bas je lipo izgledalo.

Jesmo. Vidjeli smo ga.
Počistio do 400 kn s 1000 komada.
[/quote]
evo opet po 388 [yawn] reko sam da ce bit opet jeftinije kupnje [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Dobro si rekao, ja te poslušao pa pazario na 388kn
[/quote]
Smišni su mi oni likovi koji misle da mogu blokirati cijenu sa 300kom.
Pa ne budite neozbiljni

izgleda da je dinko danas zaspao, pa još nije stigao na posao. već je 11, a još nije iskrcao niti jednu jedinu dionicu po bidu. [huh]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

…a,što je ovo…sat vremena,a ni jedne transakcije na Dalekovodu… [rolleyes]

New Report

Close