DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
3.810
1,134
3,32
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajmo dinkec, opleti još tih 12-13000 što imaš po kupnji pa da te se riješimo za sva vremena iz ove odlične firme. Shvati da moraš prodati sad po 390-400 jer ti ne damo više [tongue]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!


Ajmo dinkec, opleti još tih 12-13000 što imaš po kupnji pa da te se riješimo za sva vremena iz ove odlične firme. Shvati da moraš prodati sad po 390-400 jer ti ne damo više [tongue]

bude on opet kupovao na 1000 budi bez brige…pa ne kupujem svojom lovom…hahahah nego tvojom i mojom

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Evo konja ponovo…

Ovo je stvarno tragikomično…

ali mene zanima kako se naziva strucno dusevno stanje u kojem prodavaoc na ovaj nacin prodaje svoju imovinu ?ne mogu vjerovat da tako nesto uopce postoji…

banktrotman*

svoju?
ne prodaje svoju…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

dečki svaka vam čast. i ja sam unutra u DLKV i nije ugodno ovo gledati, ali moram priznati da ste me nasmijali do suza!




Kolega Hugh nije AZ-u interes prodati nego stopati cijenu jer sa rastom Crobexa prinosi ce im znacajno zaostati za drugim mirovinskim fondovima,a imali su priliku pucati penal na prazan gol.

Ako sam ispravno shvatio vi mislite da AZ nije u interesu prodavati građevinare jer će im značajno pasti prinosi ***obrisano***.
A Dalekovod kupujete, druge rušite, i to sve pod normalno i logično.
Jesam li vas ispravno shvatio?

***obrisano***

[/quote]

Sve ste krivo shvatili,trenutno AZ u odnosu na cijelu svoju imovinu i u odnosu na druge mirovinske fondove ima nasih dionica najmanje te sa svakim skokom Crobexa drugi mirovinski fondovi ostvaruju bolji prinos od njih, jer su se oni(AZ) sjetili na dnu krize ne ulagati u dionice vec svoj porfelj prilagoditi tako da je sto manje izlozen riziku (citaj ostali u cashu i jos uspjeli prodati i ono malo dionica sto su skupili)

Znaci jedino sto im preostaje je zadrzavati Crobex sto nizim i pokusati docekati neku jacu korekciju kod Amera.Sistem na koji to ostvaruju je da stopajuci rast IGH i DLKV(sa te dvije dionice drze cijeli gradjevinski sektor u SAHU) vec mjesec dana a sa padom BDI na razine od dvije i dvjesto im je to polazilo za rukom jer i brodari nisu mogli prema gore a ako si zastopao brodare i gradjevinare zastopao si i Crobex.

Medjutim sa izlaskom za sada solidnih rezultata nekih nasih kompanija i potrosnjom municije koje je AZ morao potrositi nebili zaustavio rast te izostanku neke vece korekcije kod Amera AZ postaje sve nervozniji jer ima sve manje i manje vremena i municije za zadrzavanje Crobexa na ovim raziname.
[/quote]

Dajte molim vas, AZ je najbolji mirovinski fond u Hrvatskoj po PGP-u od osnutka i u zadnje tri godine.Ovakve pretpostavke koje vi radite su smiješne.
Vidi se da čitate previše beletristike

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA





Kolega Hugh nije AZ-u interes prodati nego stopati cijenu jer sa rastom Crobexa prinosi ce im znacajno zaostati za drugim mirovinskim fondovima,a imali su priliku pucati penal na prazan gol.

Ako sam ispravno shvatio vi mislite da AZ nije u interesu prodavati građevinare jer će im značajno pasti prinosi ***obrisano***.
A Dalekovod kupujete, druge rušite, i to sve pod normalno i logično.
Jesam li vas ispravno shvatio?

***obrisano***

[/quote]

Sve ste krivo shvatili,trenutno AZ u odnosu na cijelu svoju imovinu i u odnosu na druge mirovinske fondove ima nasih dionica najmanje te sa svakim skokom Crobexa drugi mirovinski fondovi ostvaruju bolji prinos od njih, jer su se oni(AZ) sjetili na dnu krize ne ulagati u dionice vec svoj porfelj prilagoditi tako da je sto manje izlozen riziku (citaj ostali u cashu i jos uspjeli prodati i ono malo dionica sto su skupili)

Znaci jedino sto im preostaje je zadrzavati Crobex sto nizim i pokusati docekati neku jacu korekciju kod Amera.Sistem na koji to ostvaruju je da stopajuci rast IGH i DLKV(sa te dvije dionice drze cijeli gradjevinski sektor u SAHU) vec mjesec dana a sa padom BDI na razine od dvije i dvjesto im je to polazilo za rukom jer i brodari nisu mogli prema gore a ako si zastopao brodare i gradjevinare zastopao si i Crobex.

Medjutim sa izlaskom za sada solidnih rezultata nekih nasih kompanija i potrosnjom municije koje je AZ morao potrositi nebili zaustavio rast te izostanku neke vece korekcije kod Amera AZ postaje sve nervozniji jer ima sve manje i manje vremena i municije za zadrzavanje Crobexa na ovim raziname.
[/quote]

Dajte molim vas, AZ je najbolji mirovinski fond u Hrvatskoj po PGP-u od osnutka i u zadnje tri godine.Ovakve pretpostavke koje vi radite su smiješne.
Vidi se da čitate previše beletristike

[/quote]
da,da,ne znam tko vise cita beletristku,,mozda je jedino kd investicijski jaci od az,,,ne znam sto su oni konzumirali kad su junacki mucili koei te ptkm,,pa vidi sto je ispalo..ajmo ajmo ,svi se maknimo s kupnje,neka da po 200

Nastavak plinovoda Dalekovodu i Ghizzoniju


banktrotman*

svoju?
ne prodaje svoju…


Upravo tako, ne prodaje svoje dionice, danas je s onim naglim rušenjem do 368kn netko pokazao moć, nažalost vratili se smo se samo do dna Bollingera kojeg smo probili i nastavili klizati dolje.
Nažalost ipak moram reći DLKV ne kupovati još neko vrijeme.

nisam siguran u tvrdnju da je danasnji postupak odraz moči,radije bih to tretirao drugim rjecnikom ali buduci da je ovo forum ne bih o tom.za mene je močan onaj koji stvara vise a ne onaj tko unistava vrijednost bilo cega…

Ja sam samo rekao neki dan da bi AZ mirovincima najpraktičnije bilo sašit svih 25000 komada koje imaju na ask po 410 kuna ako baš hoće branit cijenu ili prodat ili šta god već, pa kud puklo. Ovako će samo bezveze prodavat po smiješnim cjenama i na kraju (opet) ispast sami smiješni.

Nažalost, ova dionica je prisustvom az omf uništena do daljnjega i bojim se da se jako dugo neće moći od ovog oporavit. I na moju žalost, al ne kritično, jer posjedujem dionice kupljene u osmom mjesecu. Vjerojatno ću ih prodat prvom boljom prilikom ako se nešta bitno ne promijeni, jer protiv sistema se ne možeš borit tj možeš se borit jedino ako imaš više ovih dionica i novaca od njih.

Nažalost to se sve dozovljava, regulator je malo zakazao u nekim internim pravilima, al sve ispada na kraju pošteno i po zakonu, pa neće nitko biti kriv.

Proklinjem onaj dan i one ljude koji su dopustili omf-ovima da dođu na dioničko tržište. Vidimo šta su napravili. Napravili su veliku lakrdiju, i to s našim novcem.

never surrender

New Report

Close