DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

E, dinko dinko sunce ti ga spalim …ne plašim se ja za sebe dok je TEBE nego mučim brigu i kopka me šta če moja( naša djeca) reč.

Scio me nihil scire

ako je ovo imalo normalno e onda sam ja totalno lud……


AZ fond ima još ohoho municije. Izgleda da misle izaći sa svime što imaju. Znači još jedno tjedan dva nema rasta.

po podacima iz SKDD, AZ ima još 26.348 dionica DLKV. Zadnja 3 dana koja još nisu proknjižena u SKDD, na burzi je prošlo oko 13.500 dionica, većina toga je od AZ-a. prema tome AZ mirovinac ima još maksimalno oko 15.000 komada. to se da riješiti u 1-2 dana po ovim jeftinim cijenama

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Kolega Hugh nije AZ-u interes prodati nego stopati cijenu jer sa rastom Crobexa prinosi ce im znacajno zaostati za drugim mirovinskim fondovima,a imali su priliku pucati penal na prazan gol.

SAM PROTIV SVIH


Kolega Hugh nije AZ-u interes prodati nego stopati cijenu jer sa rastom Crobexa prinosi ce im znacajno zaostati za drugim mirovinskim fondovima,a imali su priliku pucati penal na prazan gol.

Nisu ulagali u znanje, pa ga nisu zabili [rolleyes]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Slažem se sa Geronimom…..no postavlja se pitanje za čiji račun radi to što radi…….sumnjam da je bio toliko slijep da na 1600 ne vidi prazan gol

Scio me nihil scire


Kolega Hugh nije AZ-u interes prodati nego stopati cijenu jer sa rastom Crobexa prinosi ce im znacajno zaostati za drugim mirovinskim fondovima,a imali su priliku pucati penal na prazan gol.

Ako sam ispravno shvatio vi mislite da AZ nije u interesu prodavati građevinare jer će im značajno pasti prinosi ***obrisano***.
A Dalekovod kupujete, druge rušite, i to sve pod normalno i logično.
Jesam li vas ispravno shvatio?

***obrisano***


onaj sa 1000 izgubio zivce i pocistio kupnju ili …

tako nešto……..
poslje ovog kupnja naglo skoknula……..


Kolega Hugh nije AZ-u interes prodati nego stopati cijenu jer sa rastom Crobexa prinosi ce im znacajno zaostati za drugim mirovinskim fondovima,a imali su priliku pucati penal na prazan gol.

Ovaj nalog od 1000 stalno pliva naniže, preskaču ga, ili sam sebe preskače stvarajući privid da mnogi žele prodati dionicu prije njega….
Ako sam sebi ne pravi tampon zonu, onda molim sve koji se s njim lipare da se sklone ispred pa ćemo vidjeti koliko će ostati na istoj cijeni…
Uostalom ako je toliko "nestrpljiv", neka se izbljuje do 380 kn…, i riješio je svoj problem…, ionako je već prodavao do 369,99 (možebitno i sam sebi) ili je to neki "sretnik" nenadano uhvatio….

Zar ovakva manipulacija dionicom nije materijal za "hanfu" recimo….

Evo današnjeg križnog puta…

RIP 1000,

…da vidimo u kakvom će se sada obliku sotona pojaviti….



Kolega Hugh nije AZ-u interes prodati nego stopati cijenu jer sa rastom Crobexa prinosi ce im znacajno zaostati za drugim mirovinskim fondovima,a imali su priliku pucati penal na prazan gol.

Ako sam ispravno shvatio vi mislite da AZ nije u interesu prodavati građevinare jer će im značajno pasti prinosi ***obrisano***.
A Dalekovod kupujete, druge rušite, i to sve pod normalno i logično.
Jesam li vas ispravno shvatio?

***obrisano***

[/quote]

Sve ste krivo shvatili,trenutno AZ u odnosu na cijelu svoju imovinu i u odnosu na druge mirovinske fondove ima nasih dionica najmanje te sa svakim skokom Crobexa drugi mirovinski fondovi ostvaruju bolji prinos od njih, jer su se oni(AZ) sjetili na dnu krize ne ulagati u dionice vec svoj porfelj prilagoditi tako da je sto manje izlozen riziku (citaj ostali u cashu i jos uspjeli prodati i ono malo dionica sto su skupili)

Znaci jedino sto im preostaje je zadrzavati Crobex sto nizim i pokusati docekati neku jacu korekciju kod Amera.Sistem na koji to ostvaruju je da stopajuci rast IGH i DLKV(sa te dvije dionice drze cijeli gradjevinski sektor u SAHU) vec mjesec dana a sa padom BDI na razine od dvije i dvjesto im je to polazilo za rukom jer i brodari nisu mogli prema gore a ako si zastopao brodare i gradjevinare zastopao si i Crobex.

Medjutim sa izlaskom za sada solidnih rezultata nekih nasih kompanija i potrosnjom municije koje je AZ morao potrositi nebili zaustavio rast te izostanku neke vece korekcije kod Amera AZ postaje sve nervozniji jer ima sve manje i manje vremena i municije za zadrzavanje Crobexa na ovim raziname.

SAM PROTIV SVIH

…svaka čast Đeronimo…

Nick ti je u skladu sa stanjem na DLKV…. [wink]

New Report

Close