DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Za ovu godinu Dalekovod ce imati rast prihoda i dobiti a kako sada stvari stoje sa poslovima i sljedeca 2010 bi trebala biti dobra za DLKV sto se tice ostalih gradevinara tu se nebih htio mijesati.

e dok je od tebe onda nema straha……




Opet ovaj ej moj Sasha. Računica je jasna pad najavljeni pad prihoda od cca.30 % (to je po meni blaža varijanta)građevinskog sektora donosi i pad dobiti od 30 %.To je prognoza za ovu godinu,a ne treba biti prorok za prognozu za sljedeću godinu u kojoj će se dodatno srezati sve kapitalne investicije države. Usvakom slučaju izgledan je u razdoblju od sljedećih par godina pad prihoda od 50 % u građevinskom sektoru.

Za ovu godinu Dalekovod ce imati rast prihoda i dobiti a kako sada stvari stoje sa poslovima i sljedeca 2010 bi trebala biti dobra za DLKV sto se tice ostalih gradevinara tu se nebih htio mijesati.
[/quote]

Koje onda logike ima da oni koji su najavili gubitak u 3. kvartalu rastu 10-20% dok DLKV stagnira…, a sada kad tržište pada, DLKV je prvi u redu za tobogan….!!??
Ajd nek mi netko pametniji objasni jer ja to više nikako da skužim…

Znam…, jutarnji+hac+fond+roha+sentiment i eto sranja…, no kad sve to prođe DLKV će zadnji čekati na porast….

Ah..da…, ovaj po 396 je smaknut…, skoro u komadu
[/quote]
Pa ljepota je burze da nema logike jer onda nebi mogli brutalno zaradjivati. Cica Warren je ljepo pisao mikro a ne makro jasno je svima da je dlkv ovu rundu padao iskljucivo jer se nalazi u gradjevinskom sektoru i sam ga je sektor povukao sa sobom e sada dali ce jos padati? Osobno bih volio da jos padne jer bi fundamentalni gap postao jos veci sto bi mi stvorilo jos vecu marzu sigurnost pri kupovini ove dionice, posto mi je jedna od dionica koju cu drzati na long.

Inace u long porfelju sam trenutno do sada skupio dionice Coca- Cole,Hugo Boss,Deutche Bank,Kodt,Ledo,Hrdh,

SAM PROTIV SVIH

Meni nije jasno po čemu je dalekovod klasični građevinar? Kakve veze ima gradnja dalekovoda u norveškoj sa slabom prodajom stanova u hrvatskoj? Mislim, baš me briga, kad god padne ispod 400kn ja uzmem još 100-200komada.

evo poćelo se čistiti……..u sek do 400

U odnosu na četvrtak do jučer u prvih 10. dioničara samo se podebljao:
2. PBZ D.D. 63.190 – 2,75% Skrb. račun +206

Male promjene u prvih 10., a prometi su svakodnevno milijunski…!?
I evo samo što je cijena prešla 400 odmah na prodaju iskaču pozamašni paketići…, kome je to stalo da se istovari, a i cijenu drži na lancu…

http://www.poslovni.hr/130350.aspx

Samo dođite, jer s vama već radimo!

http://www.javno.com/iz-minute-u-minutu/clanak.php?id=837731

Podaci na Poslovnom:

Kupnja: 403,99
Prodaja: 404,00

Ovko nešto se više ne može viditi ni na HT-u.

AZ fond ima još ohoho municije. Izgleda da misle izaći sa svime što imaju. Znači još jedno tjedan dva nema rasta.

onaj sa 1000 izgubio zivce i pocistio kupnju ili …

Na ovoj dionici je trenutno igra kupujmo po 1800, prodajmo po 350..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

ok vidim micu se postovi,

AZ sigurno prodaje jer mu je ovo zadnja sansa da zastopa rast cijele burze.Svi dobro znamo sto se dogodilo sa Ledom kada ga je rasprodao.Osobno preporucujem kupnju ove dionice jer sve ispod 380 je strong strong buy.Inace nemojte se zaletavati na kupnji nego pustimo znalce sa svojim predvodnikom iz AZ da nam daju sto jeftinije.

SAM PROTIV SVIH

kakve su ovo drame na ovoj dionici?……pa ne može li taj AZ ili bilo tko sa večom količinom izći iz ove dionice do kraja transakcijom izvan burze a ne ovako?……

New Report

Close