DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 20:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/dalekovod-poslovi-na-izgradnji-dva-plinovoda-i-he-capljina,56451.html



Promet preko 4 milje. Hm. Da se ne ponovi slučaj kao sa IGH. Prvo puste onu vijest o kupnji zemljišta oko Pelješkog mosta, koja je predmet istrage, zatim sruše dionice IGH, pa nakon par dana
oni objave da su dobili da projektiraju aerodrom u Donjecku, pa ga onda lijepo dignu na još viši nivo.
E to ti je kriminal, a raja naivna nasjela na vijest pa prodavala jeftino i kasnije kupovala skuplje.
Priprema li to Dalekovod objavu nekog ugovora? Neznam ništa, samo na glas razmišljam.

ne priprema!

[/quote]

Dobro si informiran!

http://www.poslovni.hr/127179.aspx

Samo budite strpljivi, pa i ovoj nasoj dionici mora krenuti, a morate se složiti, pa bilo je i krainje vrijeme , ni Malić tu nemože nista , pozdrav svima.




Promet preko 4 milje. Hm. Da se ne ponovi slučaj kao sa IGH. Prvo puste onu vijest o kupnji zemljišta oko Pelješkog mosta, koja je predmet istrage, zatim sruše dionice IGH, pa nakon par dana
oni objave da su dobili da projektiraju aerodrom u Donjecku, pa ga onda lijepo dignu na još viši nivo.
E to ti je kriminal, a raja naivna nasjela na vijest pa prodavala jeftino i kasnije kupovala skuplje.
Priprema li to Dalekovod objavu nekog ugovora? Neznam ništa, samo na glas razmišljam.

ne priprema!

[/quote]

Dobro si informiran!

http://www.poslovni.hr/127179.aspx

[/quote]
Nije uopće informiran, samo je bubnuo i ostao živ.
Ako ništa drugo, znamo za drugi puta kome ne trebamo vjerovati. [angry]

sada valjda vidite da ne lažem jer ja nikada ne lažem…

ali to nije sve..
još ima nešto o čemu nebum niš rekao da ne nahebem bez razloga..

molio sam vas da ne prodajete, ali većina jest…niste trebali…

ja vjerujem da krajem mjeseca dolazi još nešto…premda se sve sporo odvija…
ljudi ugodan vikend i pamet u glavu

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


molio sam vas da ne prodajete, ali većina jest…niste trebali…

Drhtave ručice…, a kad cijena odleti onda će se lupati po glavi…


sada valjda vidite da ne lažem jer ja nikada ne lažem…

ali to nije sve..
još ima nešto o čemu nebum niš rekao da ne nahebem bez razloga..

molio sam vas da ne prodajete, ali većina jest…niste trebali…

ja vjerujem da krajem mjeseca dolazi još nešto…premda se sve sporo odvija…
ljudi ugodan vikend i pamet u glavu


nek prodaju…sve sto imaju….. [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

01.06.
Pobjeda:

"Strpljen spašen.
Imamo sada dvije info…heheheh a obje nisu objavljne…graditi ćemo i po cestama, oko zgb možda i siska, ali se volimo igrati i sa plinom…opasan je taj plin ali nije bitno…plin je plin..ali???
hebeš plin bez plinovoda…grrrr "

Svaka čast kolega što niste bili sebični, nego ste svoj info javno podjelili s nama ovje, čestitam i skidam kapu do poda. Usput, ako može TOP 10. Hvala.

Vidi, vidi

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/zcwguO79TS80DhiOPgz2GA==.pdf

4.
Osnivanje Podružnice u Švedskoj

Zaboravili su na potpis staviti "žig".

Dame i gospodo, obzirom na sve navedene vijesti, a u odnosu na ostvarene rezultate u prvih 6 mjeseci ove, ali i proteklih godina, svečano obećajem da ovu dionicu neću prodavati prije nego dosegne najmanje 800 kn !

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Dame i gospodo, obzirom na sve navedene vijesti, a u odnosu na ostvarene rezultate u prvih 6 mjeseci ove, ali i proteklih godina, svečano obećajem da ovu dionicu neću prodavati prije nego dosegne najmanje 800 kn !

kolega, drago mi je zbog vas, ali ja ću mislim ipak pričekati nešto malo bolje, recimo min. vaš cilj x2…

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close