DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 16:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/plinovod-plinacro-namijestio-natjecaj-za-dalekovod%3f,56196.html

mislim da bi se trebalo malo udaljiti od dlkv, tko zan kako će sve ove afere završiti(ili su tu prisutni i oni s vrha vrhova pa će sve biti i bolje)

Slobodno se udalji. Afere? Misliš na one koje je sebi u glavi stvorio Goran Malić?

1. "afrera" Jutarnji
Istraga koju ovih dana vodi Ravnateljstvo policije pokušava otkriti zbog čega je HEP otkupio trafostanice od HAC-a po cijeni koja je dvostruko veća od realne, kao i to zbog čega je za iste trafostanice HAC isplatio Dalekovodu nevjerojatnih milijardu i 50 milijuna kuna

Luka Miličić u "Poslovnom"

"Dalekovod ne kani komentirati navode kojima ga izvrgavaju sumnjama za nezakonito poslovanje jer sve što je plasirano je netočno, a činjenice i podaci na kojima ih temelje lažno su prikazani", objašnjava. U tom smislu tvrdi da je iznos od milijardu i 50 milijuna kuna ukupna vrijednost više poslova koje je Dalekovod radio za HAC, a koji među ostalim, primjerice, uključuje i gradnju trafostanica kao i opremanje dviju novih cijevi u tunelima Sveti Rok i Mala Kapela. "Nitko iz mjerodavnih državnih tijela poput policije ili USKOK-a nije bio u Dalekovodu, ni zvao ni zatražio provjere informacija, a ne postoje ni najave da ih nešto zanima. No sva dokumentacija je uredna i na raspolaganju", navodi on.

2. "afera" Jutarnji, G. Malić

Sve namješteno?
Vrijednost gradnje dionice plinovoda je precijenjena da bi Dalekovod više zaradio

Iz Plinacroa odgovaraju da je natječaj za gradnju plinovoda do Donjeg Miholjca transparentan i potpuno u skladu s Vodičem za nabavu Europske investicijske banke (EIB), koja sufinancira gradnju navedenih plinovoda.
Napominju da je natječaj objavljen u Službenom listu EU i u Narodnim novinama te da EIB prati svaki korak postupka javne nabave, od oglašavanja do odabira ponuđača.
[/u]

Nema kolega tu nikakvih afera. Pitanje je samo komu više vjerujete, "Jutarnjem" i G.Maliću ili
ili Luki Miličiću i EIB-u.

kako druka ovaj jutarnji, to je nevjerovatno, treba netko malo i odgovarat za to…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Lijepo molim K/P,puno hvala.

Kupnje: Cijena Količina
428,00 193
426,62 20
426,61 60
426,60 255
426,50 4
426,00 30
425,00 24
424,00 10
423,67 20
423,66 15
Prodaje: Količina Cijena
20 429,00
52 429,70
50 429,73
409 429,74
23 429,75
50 429,80
2 429,90
500 430,00
25 431,00
200 431,90

marcello

U jutarnjem ipak stoji da se ceslja Dalekovod :Posljednjih se dana, naime, poslovima Dalekovoda na gradnji trafostanica za dionicu autoceste Zagreb – Split bave DORH i MUP.
[/u][/u]

ne znam je li maliću za vjerovat ali uz Luku Milčića su i Skansi i Tipurić a njima ne vjerujem ni kad kažu "dobro jutro"(možda je ponoć)

ja vam kažem dvije stvari…

laži laži i samo laži da je uskok tamo jer nemaju razloga za to..
( pa nije dlkv kriv kaj je u HEP i HAC lopovluk, dlkv je njima prodao trafostanice, a to kaj su ovi lopovi kupili to je stvar HAC i HEP)

a kaj se tiče plinvoda uskoro isto laži i laži od jutarnjeg…naječaj je transparentan…samo ovi iz jutarnjeg nisu normalni…

a ugovor ? vrlo skoro

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

toliko sam se iznervirao vašim i jutarnji.hr bedastočama da sam krivo napisao tekst… [lol] [lol]

nije bitno…uskoro na http://www.zse.hr više o predmetnom poslu…to je jedino bitno…lijepi pozdrav…valjda bu sutra neka blokadica

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

još prošli tjedan je objavljeno s kim su sklopljeni ugovori i na koji iznos za plinovod kroz liku.
ja nigdje nisam vidio da piše dalekovod, jedino ako ovo nisu tvrtke kćeri…
Vaš link

ma kakav cash-r-a, 100% in


još prošli tjedan je objavljeno s kim su sklopljeni ugovori i na koji iznos za plinovod kroz liku.
ja nigdje nisam vidio da piše dalekovod, jedino ako ovo nisu tvrtke kćeri…
Vaš link

Da, to je za dionicu kroz Liku. Koliko sam primjetio u tekstu "Jutarnjeg" Dalekovod se spominje u vezi poslova na plinovodu Slobodnica – Donji MIholjac.
Jutarnji:
Na natječaj koji je raspisalo javno poduzeće Plinacro javilo se pet ponuđača, a najviše šansi za dobivanje ovog unosnog posla ima hrvatsko-talijanski konzorcij Dalekovod – Ghizzonirnji"
Za dionicu plinovoda Slobodnica – Donji Miholjac, koja iznosi oko 100 kilometara i uključuje gradnju plinovodnog sustava, Plinacro je spreman platiti 7 puta više, odnosno 110 milijuna eura!

http://www.plinacro.hr/default.aspx?id=12

3. Plinovodni sustav središnje i istočne Hrvatske

Magistralni plinovod Slobodnica–Donji Miholjac
Međunarodni plinovod Slobodnica-Bosanski Brod
Međunarodni plinovod Dravaszherdahely-Donji Miholjac
Međunarodni plinovod Rogatec-Zabok
Magistralni plinovod Zabok-Lučko

To je ono što mene interesira, i za ovo ne vidim da su još objavljeni sklopljeni ugovori.



još prošli tjedan je objavljeno s kim su sklopljeni ugovori i na koji iznos za plinovod kroz liku.
ja nigdje nisam vidio da piše dalekovod, jedino ako ovo nisu tvrtke kćeri…
Vaš link

Da, to je za dionicu kroz Liku. Koliko sam primjetio u tekstu "Jutarnjeg" Dalekovod se spominje u vezi poslova na plinovodu Slobodnica – Donji MIholjac.
Jutarnji:
Na natječaj koji je raspisalo javno poduzeće Plinacro javilo se pet ponuđača, a najviše šansi za dobivanje ovog unosnog posla ima hrvatsko-talijanski konzorcij Dalekovod – Ghizzonirnji"
Za dionicu plinovoda Slobodnica – Donji Miholjac, koja iznosi oko 100 kilometara i uključuje gradnju plinovodnog sustava, Plinacro je spreman platiti 7 puta više, odnosno 110 milijuna eura!

http://www.plinacro.hr/default.aspx?id=12

3. Plinovodni sustav središnje i istočne Hrvatske

Magistralni plinovod Slobodnica–Donji Miholjac
Međunarodni plinovod Slobodnica-Bosanski Brod
Međunarodni plinovod Dravaszherdahely-Donji Miholjac
Međunarodni plinovod Rogatec-Zabok
Magistralni plinovod Zabok-Lučko

To je ono što mene interesira, i za ovo ne vidim da su još objavljeni sklopljeni ugovori.
[/quote]

ok onda, meni se čini da je netko negdje spomenuo liku…

ma kakav cash-r-a, 100% in

Kolega, nisi trebao pritisnuti na tipku "citiraj" ako si kanio napisati samo kratku poruku, pogotovo ako se poruka na koju se odnosi tvoj komentar nalazi direktno iznad. Sljedeći puta pls na tipku "odgovori". U suprotnom ćemo imati što listati… [smiley] Thx.

New Report

Close