DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 14:35
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
221.704
58,714
3,72
3,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ja kažem da se dlkv još nije počeo zagrijavati…

Logično.
Ako se Uprava bila nakrcala na +400 kn (vidi post na prethodnoj stranici!), dolaze novi poslovi (ovo što priča Pobjeda i ovo što najavljuje Miličić u Nigeriji i Libiji), stigao dodatni cash za već izvršene poslove u tunelima Mala Kapela i Sv. Rok (ovo što je vlada podigla od JP Morgana), deblokada pregovora s EU, cijelo tržište raste itd., onda Dalekovod očekujem u dogledno vrijeme na značajno višim razinama od sadašnjih.



Ja kažem da se dlkv još nije počeo zagrijavati…

Logično.
Ako se Uprava bila nakrcala na +400 kn (vidi post na prethodnoj stranici!), dolaze novi poslovi (ovo što priča Pobjeda i ovo što najavljuje Miličić u Nigeriji i Libiji), stigao dodatni cash za već izvršene poslove u tunelima Mala Kapela i Sv. Rok (ovo što je vlada podigla od JP Morgana), deblokada pregovora s EU, cijelo tržište raste itd., onda Dalekovod očekujem u dogledno vrijeme na značajno višim razinama od sadašnjih.
[/quote]

A jel sve ovo istina što se priča???? Krenuo je danas DLKV opasno gore, a tko ga to kupuje???

Za dogovaranje poslova u Nigeriji znam vec podulje vrijeme da se na tome radi tako da je to stara vijest poprilicno (brat bratu jedno 6 mjeseci barem). Nova vijest bu kad vele da su dobili posao.


Nova vijest bu kad vele da su dobili posao.

Samo kaj bu do tad cijena već narasla…pa ne bude pravog efekta.

danas probijen otpor,sutra se očekuje rally i da ćemo uskoro na 500 kuna

Plinacro:
Natječaj za gradnju plinovoda je transparentan

http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2009,9,16,,176479.jl

opet jutarnji druka…strašno
eto a ugovor se tek treba potpisati…

Ali bitno je od svega, da je dlkv dobio posao, i posao nije malen. Sada treba vidjeti kako će burza reagirati na ovo.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Ovi iz Jutarnjeg definitivno nisu normalni , rade smišljeno u nećijem interesu, samo naklapanja bez uvjerlivih dokaza, pa za bilo koji sklopljeni posao svi mi možemo neargumertirano pljuvati …optuživati.. pa gdje je tome kraj.

Drukaju na gore ili dolje? [smiley]
U članku ima nadrobljeno svega, a najviše se ističu velike svote koje je zaradio Dalekovod, unosni poslovi koje je sklopio, svestranost poduzeća i poslovi koje bi tek trebao sklopiti. [smiley]

Osim toga, retorika je – za razliku od onog prvog članka – drugačija jer se više ne spominje istraga u Dalekovodu nego se navodi to da je istraga u HEP-u i HAC-u. Eeee, to je već nešto sasvim drugo…

Citat:
“Zbog sumnji na sklapanje štetnih ugovora s tvrtkom Dalekovod javna poduzeća HEP i HAC pod kriminalističkom su obradom policije.”

Sa današnjim ćlankom definitivno su sami sebi skočili u usta, pa i laiku je jasno o čemu se tu radi.Svi ozbiljniji igrači shvatiće ovaj igrokaz.

Ma molim vas kakva istraga, gdje i kada je kod nas nešto ozbiljnije dokazano odnosno netko od glavešina kažnjen kažnjen….

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/energetika/plinovod-plinacro-namijestio-natjecaj-za-dalekovod%3f,56196.html

mislim da bi se trebalo malo udaljiti od dlkv, tko zan kako će sve ove afere završiti(ili su tu prisutni i oni s vrha vrhova pa će sve biti i bolje)

Ako je izvor Jutarnji list onda možeš to zaboraviti. Zna se tko su im vlasnici i za koga pišu!

marcello

New Report

Close