DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 12:32
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,78
189.989
50,234
3,74
3,76
0,53%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.




Hoćemo li danas ispod 400

Nećemo frajeru više NIKAD ispod 400 kn. Bio je jutros pokušaj rušenja, ali smo svjedoci velikog interesa za kupovinu. Dakle, nešto se opako dobro iza brda valja….a vi i dalje samo čekajte. Uskoro ide i preko 500 kn, a vi ćete i dalje sigurno čekati…..
[/quote]
Nitko sretniji od mene, ako si ti u pravu
[/quote]
Joj, kako muljaš. Možda si vidio da se neće dogoditi tvoj scenarij pa si kupio i sad odjednom nitko sretniji od tebe. [lol]

Jedina moja zamjerka prema Dalekovodu je ta što do sada nisu znali da medijski poprate sve ugovore
i radove. Evo u prilog ove tvrdnje postam njihove reference iz 2008. god. Barem 70% ovih poslova
nigdje i nikad nije objavljeno niti medijski popraćeno. Da su imali malo više sluha za to da li bi cijena bila koja je sada?

http://www.dalekovod.com/reference-2008.html

http://www.dalekovod.com/reference-2008-elektroenergetski-i-infrastrukturni-objekti.html


Da su imali malo više sluha za to da li bi cijena bila koja je sada?

Može biti, ali sve ionako prije ili kasnije dođe na svoje tako da valjda nisu smatrali shodnim praviti previše reklame.

Tko zna? Vodeća garnitura manegera u Dalekovodu se na prijelazu prošle i početkom ove godine nakrcala vlastitim dionicama po nekih 400 HRK pa im je možda i odgovaralo da cijena ne bude previsoka:

MANEVAR
Uprava Dalekovoda sama sebi prodala najmanje 12,2% kompanije
Autor/izvor: Marina Šunjerga

ZAGREB – U blagdanskom vremenu 22 vodeća čovjeka Dalekovoda, od predsjednika Uprave pa do rukovoditelja, stekli su dionice svoje kompanije, koje ukupno uključuju najmanje 12,21 posto ukupnog temeljnog kapitala, ovog građevinskog diva.

Naime, na Zagrebačkoj burzi danas su objavljeni ugovori o otpuštanju dionica iz društava KLT i partneri te BMK i partneri, koji su dosad bili drugi i treći najveći pojedinačni dioničar Dalekovoda. KLT, kojeg predstavlja Krešo Kraljević, član Uprave Dalekovoda, otpustio je 292,9 tisuća dionica Dalekovoda, odnosno 12,77 posto ukupnog kapitala te tvrtke, a društvo BMK, kojeg predstavlja Tomislav Belamarić, također član Uprave Dalekovoda, otpustilo je nešto više od 298 tisuća dionica, odnosno 12,99 posto kompanije. U zbroju je to nešto više od 25,7 posto dionica Dalekovoda.

U objema tvrtkama, kao članovi Uprave navedena su sva tri člana Uprave Dalekovoda, odnosno Luka Miličić, Krešo Kraljević i Tomislav Belamarić, pa su u biti dionice prenijeli sami sebi. U vlasništvu ovih tvrtki ostalo je ukupno još 2983 dionice Dalekovoda, odnosno 0,13 posto kompanije. Iz Dalekovoda (ZSE:DLKV-R-A) zbog kolektivnog godišnjeg odmora nije bilo moguće dobiti odgovor zbog čega je obavljen prijenos dionica.

U obavjesti o stjecanju dionica, navedena 22 vodeća čovjeka Dalekovoda, ukupno su stekli 280 135 dionica kompanije, odnosno 12,21 posto Dalekovoda. Nije objavljeno u čijim je rukama preostalih 310,2 tisuće dionica, odnosno čak 13,56 posto kompanije.

Dionicom ove kompanije danas se na Zagrebačkoj burzi trgovalo po cijeni od 401,5 kuna, čime je ostvaren rast od 5,74 posto u odnosu na jučerašnju cijenu. Prošle je godine dionica kompanije izgubila je 76 posto tržišne vrijednosti.

tresla su se brda …a kada ono ništa..

neki su govorili o odgovoranju..ovdje bi morao odgovarati jutarnji list i to sa takvom globom da im takve prljave laži više nikada nebi pale na pamet, a možda i takvu kaznu da jutarnji list propadne…

ali poznavajući Hrvatsku nebu bilo ništa…

sada još imamo samo vijest za objaviti a onda smo na 500 u roku 24 sata…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

KOJA VIJEST

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

predsjednik uprave kazao je,da dogovaraju nove poslove u Libiji i Nigeriji

http://www.poslovni.hr/126620.aspx

Eto i što sad reći. Kolega Pobjeda je bio još i blag. Što bi sve ja sad htio napisati, ali što vrijedi kad bi me moderator i onako obrisao.

Ona "mina" od prije neki dan je bila toliko prozirna ali dovoljna da stvori zbrku!

da nije bilo ove mine,cijena bi bila preko 440-crobex je narastao 6% od četvrtka, zaključna cijena u četvrtak je bila 417 kuna

ja mislim da je vrime da dlkv nadoknadi izgubljeno……..
bar na razinu vdkt…

crobexu fali 3% do razine iz lipnja,a dalekovodu 17%(500 kuna)


Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

predsjednik uprave kazao je,da dogovaraju nove poslove u Libiji i Nigeriji


mike* to je novo. Ovo kaj je čekam je staro i zaključeno.

sasha* demand je bio još i jučer…gle nemam niti potrebu niti želju glumiti kretena…samo želim da mali kao ja ne prodaju sada jer to nema smisla….nikada ali nikada nisam lagao (jedino kaj sam koji put fulao u procjeni, ali kada se radi o činjenicama ne lažem)

riku* brankica kaže 370..kaže da se dlkv mora ohladiti…ja kažem da se dlkv još nije počeo zagrijavati…

lijepi pozz

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

New Report

Close