DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 10:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,79
158.699
41,875
3,74
3,80
1,06%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Hoćemo li danas ispod 400

Nećemo frajeru više NIKAD ispod 400 kn. Bio je jutros pokušaj rušenja, ali smo svjedoci velikog interesa za kupovinu. Dakle, nešto se opako dobro iza brda valja….a vi i dalje samo čekajte. Uskoro ide i preko 500 kn, a vi ćete i dalje sigurno čekati…..

nedaj se maratonac , i nek lupetaju gluposti, pa hoćete isprovocirati



Hoćemo li danas ispod 400

Nećemo frajeru više NIKAD ispod 400 kn. Bio je jutros pokušaj rušenja, ali smo svjedoci velikog interesa za kupovinu. Dakle, nešto se opako dobro iza brda valja….a vi i dalje samo čekajte. Uskoro ide i preko 500 kn, a vi ćete i dalje sigurno čekati…..
[/quote]
Ista stvar i na HDEL.Mislim da se i kod nje nešto valja, valjda skupa.

Korkyra



Hoćemo li danas ispod 400

Nećemo frajeru više NIKAD ispod 400 kn. Bio je jutros pokušaj rušenja, ali smo svjedoci velikog interesa za kupovinu. Dakle, nešto se opako dobro iza brda valja….a vi i dalje samo čekajte. Uskoro ide i preko 500 kn, a vi ćete i dalje sigurno čekati…..
[/quote]
Nitko sretniji od mene, ako si ti u pravu

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

šta se ovo dešava na DLKV? kupnja isparila odjednom?!


šta se ovo dešava na DLKV? kupnja isparila odjednom?!

i onda netko udario po bidu 1300 komada. daj ajde, ako ovo nije za zatvor onda ne znam šta je.


šta se ovo dešava na DLKV? kupnja isparila odjednom?!

netko je istresao preko 1000 komada i satro kupnju. majstorski to rade, navuku kupce da izlože naloge, pa da se počnu lipariti i onda se istresu po njima, ali ne zatuku sve da ih ne poplaše, nego ostave manju količinu da se kupci opet počnu lipariti i onda će novi iskrcaj.
pazi mirko, metak!
ne slavko, ovo je raffffalllllll [bye]

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje



šta se ovo dešava na DLKV? kupnja isparila odjednom?!

netko je istresao preko 1000 komada i satro kupnju. majstorski to rade, navuku kupce da izlože naloge, pa da se počnu lipariti i onda se istresu po njima, ali ne zatuku sve da ih ne poplaše, nego ostave manju količinu da se kupci opet počnu lipariti i onda će novi iskrcaj.
pazi mirko, metak!
ne slavko, ovo je raffffalllllll [bye]

Da, da, baš su papci uletili sa 9,3 miliona kuna u petak u ovu dionicu. A Vi eksperti s par desetaka tisuća kuna, čekate i dalje "jer znate" da će to još dolje….ha,ha,ha…pa to je za izvrnut se od smijeha… [lol]

Do sada je dlkv bio vrijedniji od koei.Što se događa sa tim, novi sam?

tko god zna pravu vrijednost dlkv,neće ga prodavati,a pogotovo ga neće prodavati,ako ga je kupio skuplje,pa ne kupuju se dionice za jedan dan,ja ponekad na špekulaciju potratim i mjesec dana,ako baš vidim da je loše izlazim,ali u sadašnjoj situaciji vrijedi ona strpljen-spašen…

Dalekovod ovih dana ugovara ili neugovara poslove u Libiji i Nigeriji – više stotina milijuna eura.
Nemam ove dionice.

a poljska?tu će planit posao desetljeća..ali vjerovatno tek iduće godine…nije iluzija,već realnost…živi bili pa vidjeli…bit će posla za sve naše građevinare…

New Report

Close