DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://seebiz.eu/hr/burze/dalekovod-refinancirano-12-milijuna-kuna-komercijalnih-zapisa,55879.html

…u petak sam i ja iskoristio guzvu, te kupio dionice DLKV-r-a. [cool]

"Istina je neotkrivena laž"


…u petak sam i ja iskoristio guzvu, te kupio dionice DLKV-r-a. [cool]

onda promijeni nick name u richie….rich…


…u petak sam i ja iskoristio guzvu, te kupio dionice DLKV-r-a. [cool]

To se može shvatiti i drugačije da je netko iskoristio gužvu i uvalio vam dionice DLKV.
Svaka kupnja DLKV u ovom trenutku je rizik i onome tko ih kupuje može donijeti veliki gubitak ali i dobru zaradu.
Na ovakvu vijest vanka bi dionica pala najmanje 20% što kao što vidimo kod nas nije bio slučaj.



…u petak sam i ja iskoristio guzvu, te kupio dionice DLKV-r-a. [cool]

To se može shvatiti i drugačije da je netko iskoristio gužvu i uvalio vam dionice DLKV.
Svaka kupnja DLKV u ovom trenutku je rizik i onome tko ih kupuje može donijeti veliki gubitak ali i dobru zaradu.
Na ovakvu vijest vanka bi dionica pala najmanje 20% što kao što vidimo kod nas nije bio slučaj.
[/quote]
Nije mi jasno, da je dionica pala jedno 20-30% onda onima koji su je kupili po niskoj cijeni može donjeti dobru zaradu, dok se ne skine taj uteg istrage ja ne vidim mogučnost dobre zarade na DLKV .

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

ako je strpljiv ulagač,onda nije falio sigurno,pa i ako se otkrije tko stoji iza toga deala,ako ga uopće i ima,onda će odgovarati osoba,a ne dalekovod..a jedna osoba ne čini dalekovod,isto tako je uskok i u hep-u i u ini,u podravci,igh-u..pa njihove dionice nisu pale,taj novinar što je napisao taj članak točno na dan deblokade pregovora,bitno i znatno je utjecao na cijenu dionice,i da je to u bilo kojoj normalnoj zemlji,odgovarao bi za počinjenu štetu dioničarima dalekovoda,čak u pravilniku hanfe je to i kazneno djelo,ali obarali su ga sanader,i sanaderići dosta puta,pa zašto ne bi to učinio i neki novinarčić jutarnjeg lista,pazi koja novina…svašta se dopušta u nas,i to netko dobro koristi..promet od 9 300 000 kuna,daje mi za pravo da dlkv neće ići ispod 400 kuna,mada bi ga netko volio i tu vidjeti…da je promet bio manji,vjerovatno bi dionica i dalje padala,ali ovaj promet sugerira da dlkv na ovim razinama ima punu potporu velikih,ali i malih ulagača,jer i jedni i drugi vjeruju da je ta cijena trenutno i u odnosu na druge građevinare jeftina…

[thumbsup]


Dionica je u petak izdržala sav pritisak prodavača jer je ipak protrgovano skoro 23000 komada i uvijek je bilo spremnih na kupnji.

Kupovao sam ja i mnogi drugi koji smo vidjeli da je cijena pala na 400 kn i izgledalo je kao dobra prilika, ali nisam imao pojma kao ni mnogi drugi da je USKOK započeo istragu protiv ljudi iz DLKV zbog korupcije, prevare, namještanja poslova itd.
zato ja svojih kupljenih 200 komada prodajem u ponedjeljak po bidu, loše se osjećam u ovoj dionici nakon ovih ozbiljnih optužbi [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Normalna reakcija,ali ja sam kupovao kad sam saznao da je izašao članak jer sam uvjerenja da je ovo sve izrežirano samo sa jednim ciljem da se stvori konfuzija što ne bi bilo prvi put u našoj zemlji.
Samo što u nas nitko ne odgovara za svoje postupke ako nije istina.
Vidjet ćemo u ponedjeljak!


ako je strpljiv ulagač, onda nije falio sigurno, pa i ako se otkrije tko stoji iza toga deala, ako ga uopće i ima, onda će odgovarati osoba, a ne dalekovod..a jedna osoba ne čini dalekovod, isto tako je uskok i u hep-u i u ini, u podravci,igh-u..pa njihove dionice nisu pale.

Upravo tako. Ovo s člankom izgleda kao navlakuša, ali taman da je nešto i protuzakonito i da neka osoba ili neke osobe odgovaraju, poslovanje se nastavlja, dobri poslovi i dalje moraju biti odrađeni pa makar i s nekim novim managerom (managerima). Zato ću u ponedjeljak lijepo odmah udariti po asku dok još ima po 400 i kusur…

Ja samo znam, da su novinari rekli da je premijerka Jadranka Kosor dala ostavku.
Da li ju je dala?

Nije.

Da li je uskok stvarno u dlkv?
Neznamo.

Da li je dlkv dobio jedan veliki posao?

Jest.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Pobjeda, sam ti poruku i na PM, ali vidim da ne odgovaraš. Pročitaj je ako nisi i daj konačno već neki odgovor. Nakon toga ću vidjeti jesi li diskreditiran u mojim očima ili ću te i dalje sa zanimanjem čitati.

New Report

Close