DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:52
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,72
129.876
34,890
3,74
3,76
2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

da je tipurić ugovorio tu ogradu u libiji, ostalo bi još ograde i za bar-boljare, a i za klet, za brajdu



Dalekovod ce raditni 1000 km odbojne ograde u Libiji.

Jel’ to 1.000 km ograde u jednom pravcu, ili 1.000 km ograde na 500 km ceste???

A ne znam ni ja, jedni pricaju da je to za 260km autoceste a drugi da je duzina autoceste 1000km. Znam da su kupljeni novi strojevi i da se sastavlja spisak ljudi, iskreno nisam se previse ni raspitivao jer ne mislilm ici tamo.

[lol]
[/quote]

Mogli bi čelni ljudi DLKV uskoro zatražiti azil u Libiji prije nego ih USKOK stavi iza brave [lol]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Ne mogu se oteti dojmu da će ovdje biti scenarij tresla se brda rodio se miš!

biti će da ste u pravu…mogla bi slonovska cijena na mišju [sad]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Kakvo stavljanje iza brave. Pa DLKV je diječiji vrtić nasprem HEPa ili Kaptola

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

A kaj su opet zaribali……zna neko tocno ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Tako je to uvijek. Dok su neki u Petak panično prodavali, drugi su tražili da Dalekovod ne otkupi
u cijelosti svoje komercijalne zapise, jer bi i oni htjeli malo. Zbog čega? Pa vjerojatno zbog toga što misle da tvrtka "niš ne vrijedi", a ne znaju kud će s lovom. Koliko se sjećam komercijalne zapise Dalekovoda najviše su kupovale banke, a ako one u ovoj situaciji neće lovu, nego hoće zapise,
sigurno se onda radi o firmi koja "nema perspektivu".

http://www.vecernji.hr/vijesti/tko-nakon-hg-spota-nece-moci-iskupiti-svoje-komercijalne-zapise-clanak-17331

Problema nije imao ni Dalekovod kojemu je rok dospijeća zapisa bio danas. Kako kažu u tvrtki, posve su htjeli obaviti iskup u vrijednosti od 56 milijuna kuna, no zbog interesa postojećih ulagača, dio su od 12 milijuna kuna refinancirali.[/u]


Ne mogu se oteti dojmu da će ovdje biti scenarij tresla se brda rodio se miš!

Biti će nešto, ali suprotno od onoga kaj većina drukara želi.
Biti će bombardiranje aska.
Mnogi će plakati kaj su prodali u petak, ali nije kreda ima i drugih dionica koje će isto tako divlje rasti.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Tako je to uvijek. Dok su neki u Petak panično prodavali, drugi su tražili da Dalekovod ne otkupi
u cijelosti svoje komercijalne zapise, jer bi i oni htjeli malo. Zbog čega? Pa vjerojatno zbog toga što misle da tvrtka "niš ne vrijedi", a ne znaju kud će s lovom. Koliko se sjećam komercijalne zapise Dalekovoda najviše su kupovale banke, a ako one u ovoj situaciji neće lovu, nego hoće zapise,
sigurno se onda radi o firmi koja "nema perspektivu".

http://www.vecernji.hr/vijesti/tko-nakon-hg-spota-nece-moci-iskupiti-svoje-komercijalne-zapise-clanak-17331

Problema nije imao ni Dalekovod kojemu je rok dospijeća zapisa bio danas. Kako kažu u tvrtki, posve su htjeli obaviti iskup u vrijednosti od 56 milijuna kuna, no zbog interesa postojećih ulagača, dio su od 12 milijuna kuna refinancirali.[/u]

Može se tumačiti kako se god želi. Činjenica je da nisu isplatili svih 56 milja, a zašto znaju samo u DLKV. Meni je ovo neutralna informacija.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Meni je ovo neutralna informacija.

S obzirom na cashflow, kakva je sljedeća informacija?

Uz potporu hrvatske Vlade, koja je odobrila državna jamstva, upravo ovih dana Hrvatske autoceste potpisale su ugovor o kreditu u iznosu od 100 milijuna eura, koji će biti transferiran na podmirenje računa za gradnju niza projekata među kojima su druge cijevi tunela Mala Kapela i Sv. Rok, autoceste u Dalmaciji i Slavoniji.

Autocesta Rijeka-Zagreb također ima svježe potpisan ugovor s JP Morganom za kredit od 135 milijuna eura, kojim će ova tvrtka podmiriti sve tekuće obveze, gdje je jedna od najznačajnijih stavki trošak gradnje punog profila riječke obilaznice te novih naplatnih kućica u Demerju.

Dionica je u petak izdržala sav pritisak prodavača jer je ipak protrgovano skoro 23000 komada i uvijek je bilo spremnih na kupnji.Netko je dobro iskoristio situaciju da se podeblja jer da nije bilo ove "mine" DLKV bi odradila fini rast.
Ovo je smišljeno i vrlo dobro odrađeno po mom skromnom mišljenju jer objaviti ovu vijest baš kad je deblokada pregovora čini mi se malo više od slučajnosti!

New Report

Close