DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Promet preko 4 milje. Hm. Da se ne ponovi slučaj kao sa IGH. Prvo puste onu vijest o kupnji zemljišta oko Pelješkog mosta, koja je predmet istrage, zatim sruše dionice IGH, pa nakon par dana
oni objave da su dobili da projektiraju aerodrom u Donjecku, pa ga onda lijepo dignu na još viši nivo.
E to ti je kriminal, a raja naivna nasjela na vijest pa prodavala jeftino i kasnije kupovala skuplje.
Priprema li to Dalekovod objavu nekog ugovora? Neznam ništa, samo na glas razmišljam.

ne priprema!

Cookie Monster

Za percepciju ulagača ovo su sve dobre vijesti. Sumnja se da je lova curila na razne strane i firma je čvrsta usprkos tome. Znači postoje dobre šanse da se curenje love zaustavi (taško!) odnosno barem značajno smanji. Firma će još bolje poslovati…… [rolleyes]

marcello

Ovi ni neznaju da su pod istragom. Hm, da ih ne istražuju tajne službe [undecid]
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=6cce8d04-5c36-48a9-9e8d-beea08670a68

čudni se ovdje sveci slave....

Ako ste pratili medije proteklih dana onda vam je jasno da je po srijedi obračun s Tipurićem.

sigurno je to da je realna cijena dionice znatno veća, a sad kriza, istraga itd, kud koji mili moji

Cookie Monster

Kad je gradjevinska firma bila "sitic" :-)))) Danas su kupovali kao ludi kada je bila pocela padati.Vijest o "necistim poslovima" je bila objavljena jos ranim jutrom, pa zasto odmah nisu krenuli out? Ovo cisto sumnjam da je losa vijest vec naprotiv. Naravno samo moje misljenje.


Sumnja se da je lova curila na razne strane i firma je čvrsta usprkos tome.

Ovo što sam pročitao meni smrdi na nečije privatne makinacije unutar firme i zlouporabu Dalekovoda d.d. kao medija za stjecanje velike financijske dobiti. Treba lijepo počistiti ekipu koja se time bavi(la) i nastaviti dalje s pozitivnim poslovnjem.

Ma kakve istrage, kakav USKOK, pa ljudi moji šta je vama, pa to je farsa nad fasama. Od svega kriminala koji se desio u ovoj zemlji zadnja dva desetljeća u pržunu je završio eventualno neki kokošar. Tako neće ni sada. Ovo su fore za predsjedničke izbore, da zločinačke organizacije na vlasti pokažu kako se bore protiv korucije, koju su izumitelji primjenitelji i usavršivači do boli pa da glupi narod, kao obično, popuši foru , pa da proguraju svog kandidata. Pa

Eto to je to i afere u HEPU, HŽ-u, HAC-u , i Tipurić i šta ja znam šta sve ne, kojih su pune novine ovih dana, pa to su sve stranački kolege

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-dalekovod-podrezao-krila-crobex-u,55825.html

Jaca će vas priklještit u ovom priči…vama EU ne donosi ništa dobroga…

a koja to firma nema ovakvih mrlja u hrvatskoj?šta radi todorić,pa njemu nitko ništa..neće ni od ovoga biti ništa,šta je vama,ovo je poslužilo nekome da se dobro nakrca dionicama,ne bi me čudilo da iza ovoga dalekovod dobije neki mega posao..ah ti novinari,pričaju o mafiji,a oni su sastavni dio iste…


Jaca će vas priklještit u ovom priči…vama EU ne donosi ništa dobroga…

Jednom od najvećih hrvatskih izvoznika EU ne donosi ništa dobroga? Čestitam na zaključku.

http://www2.hgk.hr/izvoznici/izvoznik.asp?mbr=3275531

New Report

Close