DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 09:47
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Što reći, kada u danu u kojem potpišeš poslovni ugovor od 11 mil. eura kao nagradu srušete (trenutno) 4,11%. Blago nama sa ovakovom burzom i sa onima koji njom upravljaju.

Ti se još nisi navikao na to? Cilj je spustit dionicu, a onda pokupovat što više na nižim razinama. Zgodno zar ne?

Kad je dividenda? Tekući mi trokira. Hvala!

ma covjece nema dividende…bilo ti je vec prije par mjeseci


Kad je dividenda? Tekući mi trokira. Hvala!

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


Kad je dividenda? Tekući mi trokira. Hvala!

Izvoli link…..pa prostudiraj:
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/NEKp08JBHWzPcneBwd3wVw==.pdf

marcello

Ne nasjedajte na ovakve igre. Kada se pada smo uglavnom kolovođe, kada se raste smo u skupini koja se štopa. Potpisuju se ugovori, daju se dobra izvješća i odlične procjene za cijelu
godinu, ali niti to očito nije dosta. Nedajte svoj Dalekovod na ovim cijenama, već pričekajte neka normalna vremena. Možda i onima koji ovo rade sa Dalekovodom jednog dana dođe iz d…ta u glavu
o kakvoj se firmi radi.

Kako netko lijepo zaštopa opravdani rast Dalekovoda s nalogom od 355.000 Kn. Možeš još kratko dok je likvidnost ovakva, kad prođe dugo toplo ljeto …

...


Kako netko lijepo zaštopa opravdani rast Dalekovoda s nalogom od 355.000 Kn. Možeš još kratko dok je likvidnost ovakva, kad prođe dugo toplo ljeto …

upravo to kolega….uzeo mi rijec iz usta….a na bidu skuplja nalozima po 100-200 komada [thumbsup]neka neka….to je dobar znak….povjest se ponavlja….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak



Kako netko lijepo zaštopa opravdani rast Dalekovoda s nalogom od 355.000 Kn. Možeš još kratko dok je likvidnost ovakva, kad prođe dugo toplo ljeto …

upravo to kolega….uzeo mi rijec iz usta….a na bidu skuplja nalozima po 100-200 komada [thumbsup]neka neka….to je dobar znak….povjest se ponavlja….
[/quote]

Pametno iskoristen ljetni niski promet, kaj drugo za reci.


Vjerujem da bi dobar dio ovoga mogao pripasti Dalekovodu.

http://www.hac.hr/?task=nat&stask=new

Ako ne i sve. Dosta sam blizak toj grani industrije, takve poslove DLKV dobiva po defaultu.





Business.hr: "Perjanice građevinskog sektora – Dalekovod, Konstruktor, Ingra i IGH – zbog velike zaduženosti, nelikvidnosti i niske rentabilnosti ulaganja do kraja ove godine mogle bi prestati plaćati svoje obveze, otkrivaju Finini Bonplus obrasci iz 2008. godine. Da stvar bude gora, zaduženost i nelikvidnost sektora u međuvremenu se povećala." Vaš link

ja cak mislim da će dalekovod imat veću dobit nego prošle godine
[/quote]
dijelim misljenje,a doci ce vrijeme kad se to nece moci ignorirati…
[/quote]

Jedno je dobit na papiru a drugo je lova u džepu. Nekim nikad jasno…..
[/quote]

a di bi vi kolega dobit nego na papiru? da vam neko donese doma vreće love pa da si vi onda stavite malo u džep? pa je tek onda to kao za "stvarno"? kolega dragi, pa sve ovo je jedan virtualni svijet a funkcionira na bazi povjerenja. kad vi na svom tekućem vidite neki iznos nemate ga u džepu nego je to samo brojka u kompjuteru a ako se banci digne kita možda vam ga iz nekog razloga ni ne isplati po vašem zahtjevu. Zato vi lijepo radije u banku kao kolega Alien pa si dignite lovu i u padže… al opet… pa to je samo komad papira koji predstavlja neku vrijednost. Ista ta vrijednost možda sutra ne bude jer neki tamo čike kažu dosta nam je papira, prebacujemo se na točkice…ili platinu… ili šta ti ja znam… pa kaj vam nije to malo iracionalno? Da par komada nekakvih papira sa nacrtanim nekakvim glavonjama vrijedi jednako kao npr.. automobil ili par grla juneta. S automobilom se možeš voziti i promijeniti lokaciju puno brže nego pješice… sa par grla junadi možeš imaš šta za jesti sljedećih ohoho… a šta možeš sa buntićem nekakvih papira? ne možeš pošteno naložiti vatru da se ugriješ kad ti je hladno… [bye]

I'LL BE BACK






Business.hr: "Perjanice građevinskog sektora – Dalekovod, Konstruktor, Ingra i IGH – zbog velike zaduženosti, nelikvidnosti i niske rentabilnosti ulaganja do kraja ove godine mogle bi prestati plaćati svoje obveze, otkrivaju Finini Bonplus obrasci iz 2008. godine. Da stvar bude gora, zaduženost i nelikvidnost sektora u međuvremenu se povećala." Vaš link

ja cak mislim da će dalekovod imat veću dobit nego prošle godine
[/quote]
dijelim misljenje,a doci ce vrijeme kad se to nece moci ignorirati…
[/quote]

Jedno je dobit na papiru a drugo je lova u džepu. Nekim nikad jasno…..
[/quote]

a di bi vi kolega dobit nego na papiru? da vam neko donese doma vreće love pa da si vi onda stavite malo u džep? pa je tek onda to kao za "stvarno"? kolega dragi, pa sve ovo je jedan virtualni svijet a funkcionira na bazi povjerenja. kad vi na svom tekućem vidite neki iznos nemate ga u džepu nego je to samo brojka u kompjuteru a ako se banci digne kita možda vam ga iz nekog razloga ni ne isplati po vašem zahtjevu. Zato vi lijepo radije u banku kao kolega Alien pa si dignite lovu i u padže… al opet… pa to je samo komad papira koji predstavlja neku vrijednost. Ista ta vrijednost možda sutra ne bude jer neki tamo čike kažu dosta nam je papira, prebacujemo se na točkice…ili platinu… ili šta ti ja znam… pa kaj vam nije to malo iracionalno? Da par komada nekakvih papira sa nacrtanim nekakvim glavonjama vrijedi jednako kao npr.. automobil ili par grla juneta. S automobilom se možeš voziti i promijeniti lokaciju puno brže nego pješice… sa par grla junadi možeš imaš šta za jesti sljedećih ohoho… a šta možeš sa buntićem nekakvih papira? ne možeš pošteno naložiti vatru da se ugriješ kad ti je hladno… [bye]

[/quote]

Jako dobro, svaka čast.

New Report

Close