DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.09.2024. u 21:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Da potsjetim samo sutra se sklapa ugovor sa Crnom gorom za koga smo svi čuli
i znamo koja je lova u pitanju.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/radic-posao-na-autocesti-bar-boljare-velika-je-hrvatska-pobjeda,40376.html

Spominje se Dalekovod također

HAAB ističe da, ukoliko se posao realizira, crnogorska autocesta predstavlja prigodu za dobru zaradu kompanijama poput Dalekovoda (ZSE:DLKV-R-A), Viadukta (ZSE:VDKT-R-A) i Hidroelektre Niskogradnje (ZSE:HDEL-R-A) s obzirom da projket uključuje gradnju 42 tunela i 92 mosta.

nekoliko firmi će graditi crnogorsku autocestu a samo jedna, kao i kod nas, će ju opremati
još kad se uzme u obzir da su više od 30% objekti onda će ta opremajuća firma zaraditi kao i one izgrađujuće

snaga udarca mi varira

e,daaa,kad se sjetim,,DLKV,,,,-1700,00 KN,dionica,,,jooooj,,jjjjoooooooj,,


e,daaa,kad se sjetim,,DLKV,,,,-1700,00 KN,dionica,,,jooooj,,jjjjoooooooj,,

1950……

Opet iživljavanje na Dalekovodu. Crobex + 3,65%, Dalekovod 1,38%, i to na prometu od 1.685.522,27 za cca 2 sata. Prošli tjedan kada je Crobex padao, Dalekovod je padao znatno više od Crobexa. Mogu naši majstori (fond menadžeri) sve što im se hoće. Nisam ga niti do sada mislio prodavati, ali kada se ovako nešto radi, onda mi se baš probudi neki inat koji mi kaže da im sada ne bih prodao pa makar mi sve propalo. ( a propasti neće to znamo svi, i baš zato ne nasjedajte na ovakve stvari, nego čuvajte svoj Dalekovod, a oni neka međusobno trguju koliko hoće.)

DLKV je trenutno drugi na listi največeg prometa danas sa 4.233 dionice i vrijednošću od 1.774.517,46 kn [proud]

marcello

Prokleta gamad koja ovo radi s Dalekovodom.
Inaćenje što ga ne prodajem često me košta puno postotaka.

Ko god baci pogled na graf vidjet će da je DLKV
ispod cijeneiz 1 mjeseca
što jasno pokazuje koliko zaostaje za Crobexom
20% minimalno
malo je dionica koje su ovako malo rasle
A super firma
izgleda da se i dalje očekuje
veliki skok! [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Također mislim da DLKV ničime ne zaslužuje da bude ispod cijene
iz prvog mjeseca naročito zbog dobrog izvješča …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

bas me zanima tko ce probijati tolike tunele po crnoj gori i tko ce opremati taj autoput….

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

bok,ljudi,,slazem si nest,,,,,,sta mislite koliko bi DLKV,mogo vrijedit za 10,,god.


bok,ljudi,,slazem si nest,,,,,,sta mislite koliko bi DLKV,mogo vrijedit za 10,,god.

5000 ili 50….. pucaj….. vjerojatnost ti je tu negdje

Tema nam je malo šutljiva! Trenutno smo treći po prometu i vrijednosti.
Do sada protrgovano 4.631 dionica i 1.818.030,35 kn [proud]

marcello

New Report

Close