DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 15:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.poslovni.hr/117528.aspx [shocked]

na 4300 sve prodajem...

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/adlesic-nato-donosi-poslove-na-kosovu-i-u-afganistanu,46690.html

No, optimizma ne manjka niti kada su drugi projekti u pitanju, a najviše izgleda za angažman na projektima NATO-a prema procjeni Hrvatske gospodarske komore imaju građevinske i informatičke tvrtke, te poduzeća koja se bave energetikom. Za njih se otvaraju već iduće godine mogućnost suradnje na izgradnji i obnovi infrastrukture, te osiguravanju logistike na Kosovu te Afganistanu


http://www.poslovni.hr/117528.aspx [shocked]

Miniraju sve hrvatske proizvode. Nova strategija, puno bolja od naše – "Kupujmo hrvatsko"

Evo top 10:

Važeći podaci za uredovni dan 29.05.2009 .

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
2. PBZ D.D. 65.298 2,85 Skrb. račun
3. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
4. DALEKOVOD D.D. 43.934 1,92 Osnovni račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 38.607 1,68 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 23.826 1,04 Skrb. račun
7. MILIČIĆ LUKA 22.469 0,98 Osnovni račun
8. KRALJEVIĆ KREŠO 21.029 0,92 Osnovni račun
9. BELAMARIĆ TOMISLAV 20.669 0,90 Osnovni račun
10. PBZ D.D./STATE STREET CLIENT ACCOUNT 20.341 0,89 Skrb. račun
Ukupno: 28,72

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Nigdje ne piše da na kraju ne budu dobili posao u Sloveniji nego se spominje novi natječaj..
Očito slovenci navijaju za svoju nikad čuo firmu …
Čisto sumnjam da su bolji od DLKV.
Za DLKV posla stalno ima sve zemlje EU trebaju nove električne mreže..
Posla preko glave !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Evo na službeno o malom rastu DLKV u odnosu na druge građevinare,jedino je HDEL pala dosta
zbog korekcije cijene ali i ona je sada stabilna ..

Tako je dionica IGH poskupjela 19,26 posto, na 4.400 kuna, uz promet od 38,5 milijuna kuna.
Dionica Ingre ojačala je 19,3 posto, na 68,6 kuna, a znatan skok ostvarila je i dionica Tehnike, za 21,35 posto, na 2.245 kuna. Nešto umjerenije porasla je cijena dionice Dalekovoda, za 7,82 posto, na 455 kuna. Dionice Hidroelektre niskogradnje, koje su donedavno snažno rasle, prošloga su tjedna oslabile 7,9 posto, na 373 kune.

Koliko vidim DLKV je rasto za 12 % manje od večinine što nije uopče umjereno kako se navodi
u članku nego jako jako malo svi su ga građevinari prešišali i to mahom lošije firme od njega
bilo bi vrijeme da se nepravda ispravi i da DLKV dođe na svoju pravu vrijednost uz sami
bok sa IGH koji je od njega rasto više za skoro 100%

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Poštovane kolegice i kolege,
novi sam u ovoj dionici, molim Vas samo da mi pojasnite da ne čitam cijeli forum( a bezuspješno sam pokušao saznati iz drugih izvora), ako prvih deset dioničara ima 28.72%, znači li to da ostalih 71,28% drže sitni dioničari? Da li država ima nešto vlasništva? Kako funkcionira skupština, koliko % dioničara bude zastupljeno, kakva je uprava, ima li stabilnu podršku dioničara, ili ima više struja.

Zahvaljujem unaprijed.

Srdačan pozdrav i sretno svima.

:))

Kreno je,mislim da ce ocepit malo jace jer je zaostajo za ostalim


Kreno je,mislim da ce ocepit malo jace jer je zaostajo za ostalim

Strpljen spašen.
Imamo sada dvije info…heheheh a obje nisu objavljne…graditi ćemo i po cestama, oko zgb možda i siska, ali se volimo igrati i sa plinom…opasan je taj plin ali nije bitno…plin je plin..ali???
hebeš plin bez plinovoda…grrrr
U svakom slučaju nekako mi se čini da mi se isplatilo ući natrag na 390-400 sa cijelim portfeljom…(ali koji sam ja kreten…nakrcao se još na 240…pa prodao pa kupio pa prodao pa kupio pa prodao i opet kupio na 390-400…svaki put kupim za istu cijenu ili malo skuplje, a brokerima radim promet..krelac sam prve klase…..to priznajem bez srama).
Sada ga ne prodajem dok………….hmm…pssssst
btw neki se bune da slabo rastemo????svaki dan po 5% je slabo???….omg

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Danas sam ga malo mikijo mikijo ali ipak nisam uso,ocekujem korekciju,mozda grjesim ali mislim da bi ga mogli kupovat na cc 400 do 420 kuna,sve ovisi o sutrasnjem danu.


Danas sam ga malo mikijo mikijo ali ipak nisam uso,ocekujem korekciju,mozda grjesim ali mislim da bi ga mogli kupovat na cc 400 do 420 kuna,sve ovisi o sutrasnjem danu.

x2 [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

samo vi čekajte

ma kakav cash-r-a, 100% in

New Report

Close