DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 11:45
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
7.960
2,366
3,36
3,38
0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Po meni kod zadržavanja dobiti bi trebala rasti.Kada pogledamo hidroelektru i njezin rast mislim da bi DLKV morao postići malo višu cijenu.

HDEL je nemoguće uspoređivati sa DLKV …..ovaj prvi bilježi -35% u 1Q dokle naš DLKV stoji na čvrstim nogama….HDEL je čista špekulacija bio i ostao…

na 4300 sve prodajem...

Slažem se kolega Conan.Zato mi i moramo rasti.

kaj je bila plaća za travanj?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!

Dalekovod na drugom mjestu ali ne i po rastu naravno…

http://www.poslovni.hr/116937.aspx

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

data ne brini se,doci ce vrijeme kada ce fundamenti doci do izrazaja,pisalo je ovih dana u koje se sve projekte ulazi,stoga pomalo,doci ce sve na svoje…..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Slično komentaru za IGH treba se podsjetiti na procjenu fer cijene DALEKOVOD-a – 1689 kn – a ciljana cijena 3854 kn.

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/haab-dalekovodu-oznaka-kupiti,8275.html

biom75

hidra je jednostavno nevjerojatna.. dalekovod je uvijek bio uvijek skuplji,a pogledajte sad


hidra je jednostavno nevjerojatna.. dalekovod je uvijek bio uvijek skuplji,a pogledajte sad

Nije točno..HDEL je bila i iznad 2000kn,dok je DLKV imao najvišu cijenu oko 1800

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



hidra je jednostavno nevjerojatna.. dalekovod je uvijek bio uvijek skuplji,a pogledajte sad

Nije točno..HDEL je bila i iznad 2000kn,dok je DLKV imao najvišu cijenu oko 1800
[/quote]

Nije točno niti ovo. Za HDEL neznam, ali za DLKV znam da je imao najvišu cijenu 1950

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

Dlkv je neusporedivo bolja firma od HDEL …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi




hidra je jednostavno nevjerojatna.. dalekovod je uvijek bio uvijek skuplji,a pogledajte sad

Nije točno..HDEL je bila i iznad 2000kn,dok je DLKV imao najvišu cijenu oko 1800
[/quote]

Nije točno niti ovo. Za HDEL neznam, ali za DLKV znam da je imao najvišu cijenu 1950

[/quote]
Sve ovo samo znači da će i DLKV odraditi još jedan jači rast, kad veliki tako odluče. [thumbsup]

New Report

Close