DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 13:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
8.555
2,543
3,34
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.







onih 500kom na asku odjednom je nestalo ….da nisu nešto načuli pa su se brzo povukli ???

Nisam ništa načuo već su se futuresi fino zazelenili pa sam stornirao nalog. Sad pak čitam ove na tehničkoj, pišu da su se oscilatori ohladili s ovom korekcijom [lol] [lol] , kao fol stvara se buy signal pa si mislim kaj bum sad prodaval ak buju svi kupovali. No ima jedna caka, prosjek kupnje mi je 266kn pa mi žena zvoca kaj sve ne prodam, išla bi u shopping. Pa sad više ne znam, buy, sell, buy, sell, u Vrapču bum završil meni se čini… [bye] [sealed]
[/quote]
ne mogu vjerovati – ako je ipak tako, onda slušajte ženu i sigurno ćete… završiti ako prodate [lol]
[/quote]

DA sam ja ženu slušao nebi sada bio u povećem minusu……toliko o ženama….
[/quote]
a vidi šta se dogodilo danas… – toliko o ženama… [thumbsup]
[/quote]
Eto vidite, postavil sam nalog na prodaju na nagovor žene i na svu sreću na vrijeme ga povukao, no međutim ipak mi je neki zloćko gricnuo 35 komada. Sad bu žena po kazni na plac po čižmice, a ne u Paciotti. Toliko o ženama

[/quote]
imas stotku od mene….
[lol] [lol] ovo me bas nasmijalo….. [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......







onih 500kom na asku odjednom je nestalo ….da nisu nešto načuli pa su se brzo povukli ???

Nisam ništa načuo već su se futuresi fino zazelenili pa sam stornirao nalog. Sad pak čitam ove na tehničkoj, pišu da su se oscilatori ohladili s ovom korekcijom [lol] [lol] , kao fol stvara se buy signal pa si mislim kaj bum sad prodaval ak buju svi kupovali. No ima jedna caka, prosjek kupnje mi je 266kn pa mi žena zvoca kaj sve ne prodam, išla bi u shopping. Pa sad više ne znam, buy, sell, buy, sell, u Vrapču bum završil meni se čini… [bye] [sealed]
[/quote]
ne mogu vjerovati – ako je ipak tako, onda slušajte ženu i sigurno ćete… završiti ako prodate [lol]
[/quote]

DA sam ja ženu slušao nebi sada bio u povećem minusu……toliko o ženama….
[/quote]
a vidi šta se dogodilo danas… – toliko o ženama… [thumbsup]
[/quote]
Eto vidite, postavil sam nalog na prodaju na nagovor žene i na svu sreću na vrijeme ga povukao, no međutim ipak mi je neki zloćko gricnuo 35 komada. Sad bu žena po kazni na plac po čižmice, a ne u Paciotti. Toliko o ženama

[/quote]

da da da….da se jučer nisi povukao sa prodaje , danas biš bio siromašniji 9765 kn….pa nisam baš siguran da si žena za te novce neće uspijet kupit Paciottice….toliko o ženama….

na 4300 sve prodajem...








onih 500kom na asku odjednom je nestalo ….da nisu nešto načuli pa su se brzo povukli ???

Nisam ništa načuo već su se futuresi fino zazelenili pa sam stornirao nalog. Sad pak čitam ove na tehničkoj, pišu da su se oscilatori ohladili s ovom korekcijom [lol] [lol] , kao fol stvara se buy signal pa si mislim kaj bum sad prodaval ak buju svi kupovali. No ima jedna caka, prosjek kupnje mi je 266kn pa mi žena zvoca kaj sve ne prodam, išla bi u shopping. Pa sad više ne znam, buy, sell, buy, sell, u Vrapču bum završil meni se čini… [bye] [sealed]
[/quote]
ne mogu vjerovati – ako je ipak tako, onda slušajte ženu i sigurno ćete… završiti ako prodate [lol]
[/quote]

DA sam ja ženu slušao nebi sada bio u povećem minusu……toliko o ženama….
[/quote]
a vidi šta se dogodilo danas… – toliko o ženama… [thumbsup]
[/quote]
Eto vidite, postavil sam nalog na prodaju na nagovor žene i na svu sreću na vrijeme ga povukao, no međutim ipak mi je neki zloćko gricnuo 35 komada. Sad bu žena po kazni na plac po čižmice, a ne u Paciotti. Toliko o ženama

[/quote]

da da da….da se jučer nisi povukao sa prodaje , danas biš bio siromašniji 9765 kn….pa nisam baš siguran da si žena za te novce neće uspijet kupit Paciottice….toliko o ženama….
[/quote]
kolega, žena mu je sada govorila da proda ali je povukao nalog, unatoć žene i spasio te novce… toliko… [smiley]

Evo ima nešto i u poslovnom

http://www.poslovni.hr/116646.aspx

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Pa ne vidim baš,KOEI je do sada pratio DLKV a sada se situacija mijenja.Čini mi se da će sada DLKV kaskati za KOEI-om.

Dalekovod d.d. – poziv na Glavnu skupštinu

ODLUKA
kojom se ovlašćuju Uprava Društva i Uprave Društava koja su ovisna o Dalekovodu d.d. Zagreb da stječu vlastite dionice

I. Glavna skupština Društva ovlašćuje na temelju čl. 233. ZTD Upravu Društva da stječe vlastite dionice dok njihov nominalni iznos ne dosegne desetinu temeljnog kapitala Društva. Glavna skupština Društva ovlašćuje na temelju čl. 237. ZTD i na temelju odgovarajuće primjene čl. 233. ZTD Upravu da ovlasti Uprave društava koja su ovisna o društvu Dalekovod d.d. Zagreb da stječu dionice Dalekovod d.d. dok njihov nominalni iznos zajedno s nominalnim iznosom dionica koje neposredno drži Dalekovod d.d. Zagreb ne dosegne desetinu temeljnog kapitala Društva.
Ovlast iz prethodne točke ove odluke vrijedi 18 mjeseci računajući od kada je Glavna skupština donijela odluku o tome da ovlašćuje Upravu stjecati vlastite dionice sukladno čl. 233. ZTD.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/1022-09-DLKV_Poziv_GS.pdf

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Na žalost opet se igraju igre sa Dalekovodom. Što reći? Prošli tjedan jedan dan kada je Crobex bio na -0,87%, Dalekovod je bio -4,13%. Za očekivati je da kada pada 4-5 puta u onosu na Crobex , da će onda tako i rasti. Međutim eto dok ovo pišem Dalekovod je trenutno + 1,11%, a Crobex 2,08%.
Šteta, a s obzirom na: već treće zaredom pozitivno FI, najavu odlične poslovne godine, zadržane dobiti. Nema veze, čuvajte živce i Dalekovod.

Dalekovod zadržava dobit i ulazi u zelenu energiju

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=e120d936-a1ab-4776-a3bf-8a95bb7473d3

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

I ovlast da trezor kupuje dionice društva, do 10 % temeljnog kapitala.
Super.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kolega ‘sasha’ po ovim nalozima 15 minuta prije otvaranja i po ovako debeloj crvenoj europi izgleda da bumo opet ispod 400.

Šta mislite o tome kolega?

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Mislim da je to jedna od boljih dinica na tržištu. Može osigurati veči rast a i stabilnost firme dugoročno nije upitna.
Dividenda će biti druge godine 🙂

Po meni kod zadržavanja dobiti bi trebala rasti.Kada pogledamo hidroelektru i njezin rast mislim da bi DLKV morao postići malo višu cijenu.

New Report

Close