DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
6.240
1,857
3,36
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Sutra ulazim po prvi put u ovu dionicu, fundamenti su dobri, veliki potencijal, dobra likvidnost, na duge staze mi se čini trenutno jedna od boljih dionica, ulazim sa sićom za sad pa šta bude…buy and hold.

Pa što si dosad čekao?
Pohlepa?



Sutra ulazim po prvi put u ovu dionicu, fundamenti su dobri, veliki potencijal, dobra likvidnost, na duge staze mi se čini trenutno jedna od boljih dionica, ulazim sa sićom za sad pa šta bude…buy and hold.

Pa što si dosad čekao?
Pohlepa?
[/quote]

Čekao sam znakove oporavka, bolje da ja sad uđem na 360, u svakom slučaju sigurnije od onih što su ulazili na 800, 1000 pa i 1500 kn. Neka stoji godinu, dvije, tri pa ako se ostvare predviđanja predajam štafetu drugima. [thumbsup]
Pa da, pohlepa naravno, mislim stvarno, svašta pitaš [wink]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

PRIVATIZACIJA
Tonćo Barbarić: Tko bi bio lud da sad plati 130 milijuna eura za Aluminij

Širokobriješki Feal je, uz švicarski Glencore i hrvatske Dalekovod (ZSE:DLKV-R-A), član konzorcija koji je na tenderu za privatizaciju 88 posto Aluminija proglašen najboljim ponuđačem. Na pitanje da li je konzorcij predlagao Vladi FBiH drugu cijenu za Aluminij, Barbarić je odgovorio da to nije učinjeno, ali je podvukao da je ponuđena cijena za konzorcij sada neprihvatljiva. Ponovio je i da je, zvanično, konzorcij još zainteresiran za privatizaciju Aluminija

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/tonco-barbaric-tko-bi-bio-lud-da-sad-plati-130-milijuna-eura-za-aluminij,44614.html

Došlo i odlično je:

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/DLKV-fin2009-1Q-NotREV-N-HR.pdf

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Prošli smo milju prometa i danas garant idemo u blokadu.
Ah, vraćaju se ta stara dobra vremena! [thumbsup]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

idemo dalje…

na 4300 sve prodajem...

Tuče se samo po prodaji !!!


Tuče se samo po prodaji !!!

Prošli 3 milje prometa.
Neki će danas plakati što su prodali svoj DLKV [lol]

Tri su uvjeta potrebna da bi čovjek bio sretan: biti budala, egoist i zdrav; Ali, ako vam nedostaje prvi, sve je izgubljeno!

Dajte nemojmo se zanosit kakva prodaja !

DLKV je idalje najpotcjenjenija kvalitetna dionica
IGH je narasto više nego 2x nego DLKV
Dalekovod sad tek poćinje rasti nakon što su ga dugo blokirali velikim paketima dionica..
Ono što nas čeka nakon duge patnje
je masna zarada…..
[lol] [lol] [lol]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

kaze se: živi bili pa vidjeli !!


Dajte nemojmo se zanosit kakva prodaja !

DLKV je idalje najpotcjenjenija kvalitetna dionica
IGH je narasto više nego 2x nego DLKV
Dalekovod sad tek poćinje rasti nakon što su ga dugo blokirali velikim paketima dionica..
Ono što nas čeka nakon duge patnje
je masna zarada…..
[lol] [lol] [lol]

Također traba imati na umu da je DLKV uspio povezati dobro FI za 2008 sa odličnim FI 1Q/2009.
Prije ili kasnije to mora doći na naplatu. (barem bi tako trebalo biti, jer ako za vrijednost neke firme nisu mjerila FI što je onda). Današnji dan skoro da i ne računam, jer kako vidim neki koji su imali loše FI/2008, i na to vezali još lošije FI 1Q/2009 opet rastu više od njega.

hoće to u blokadu danas?

New Report

Close