DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 17:41
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Ovo je katastrofa da ekipa ovako panično prodaje.

Pitanje je tko to radi, možda su majmum makeri, a možda su u šumi.

Zašto sampras misli da će IGH i DLKV nastaviti rasti?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zašto onda ne prodajete?

zato jer hoče jeftinije kupiti!!!!


zato jer hoče jeftinije kupiti!!!!

Ima već po 338 kuna. Stavi se i čekaj.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Hajde da se i ja ubacim u vašu spiku. Lako je nešto prodati, jer uvijek za svaku robu nađe se i kupac (tamo netko) a što ako se dogodi a dogodit se hoće, da će DLKV jedan od ovih dana eksplodirati kao što je to radio prije tjedan i kusur dana, čim se malo brodari ohlade. Pitanje je tko će onda ući u nj a koliko mi je poznato još danas se nalozi sakrivaju. Od ponedjeljka nema sakrivanja naloga, nekom na korist, nekom na štetu. Baš bih volio, nisam zloban ali ovi što ga danas ruše da recimo u ponedjeljak dožive Kataklizmu, nešto kao ATPL !!

I very much love INGRA !!

Indijanče, ti ne misliš da je ovo distribucija?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!



Donji je prema kolegi Mrgudu na 329, jer mislite da ćemo ga probiti?

Ne znam ja kako to on računa kad je donji boill na 250. Taman smo u sredini, ovo nigdje ne ide. Samo da ne krenu frustraciju pa rasprodaja malih da se ode u brodare
[/quote]

Ipak je kako je Zivko rekao na 329,25 ili 50% prva potpora, pa onda dolazi druga na 303,47 ili 38%,treća na 271,57 ili 23,6% pa tek onda tvoja četvrta na 251,90 na 14,6%. Prem da bih volio da radi svih koji posjeduju DLKV recimp probije otpor od 355,03 ili 61,8% pa ko ATPL, koja se počela hladiti, ode DLKV UP.
PS. Bilo bi lijepo kada bi i ovi recimo iz Uprave DLKV rekli koju lijpu rijč, ono, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, jer lijepe riječi čine ćuda.
LP svima koliko Vas ima !!

I very much love INGRA !!




Donji je prema kolegi Mrgudu na 329, jer mislite da ćemo ga probiti?

Ne znam ja kako to on računa kad je donji boill na 250. Taman smo u sredini, ovo nigdje ne ide. Samo da ne krenu frustraciju pa rasprodaja malih da se ode u brodare
[/quote]

Ipak je kako je Zivko rekao na 329,25 ili 50% prva potpora, pa onda dolazi druga na 303,47 ili 38%,treća na 271,57 ili 23,6% pa tek onda tvoja četvrta na 251,90 na 14,6%. Prem da bih volio da radi svih koji posjeduju DLKV recimp probije otpor od 355,03 ili 61,8% pa ko ATPL, koja se počela hladiti, ode DLKV UP.
PS. Bilo bi lijepo kada bi i ovi recimo iz Uprave DLKV rekli koju lijpu rijč, ono, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, jer lijepe riječi čine ćuda.
LP svima koliko Vas ima !!
[/quote]

Ja Vam kolega lijepo rekoh neki dan na tehnickoj na kaj mi lici graf DLKV. Sve vise mi se cini da sam bio u pravu. Imam dionice DLKV da ne bi netko mislio da drukam

Nego dečki kupiti ili još ne?

Bu bilo ispod 300 kuna?

sve mi se čini da…..nastavite niz riječi

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!





Donji je prema kolegi Mrgudu na 329, jer mislite da ćemo ga probiti?

Ne znam ja kako to on računa kad je donji boill na 250. Taman smo u sredini, ovo nigdje ne ide. Samo da ne krenu frustraciju pa rasprodaja malih da se ode u brodare
[/quote]

Ipak je kako je Zivko rekao na 329,25 ili 50% prva potpora, pa onda dolazi druga na 303,47 ili 38%,treća na 271,57 ili 23,6% pa tek onda tvoja četvrta na 251,90 na 14,6%. Prem da bih volio da radi svih koji posjeduju DLKV recimp probije otpor od 355,03 ili 61,8% pa ko ATPL, koja se počela hladiti, ode DLKV UP.
PS. Bilo bi lijepo kada bi i ovi recimo iz Uprave DLKV rekli koju lijpu rijč, ono, mi ćemo ovo, mi ćemo ono, jer lijepe riječi čine ćuda.
LP svima koliko Vas ima !!
[/quote]

Ja Vam kolega lijepo rekoh neki dan na tehnickoj na kaj mi lici graf DLKV. Sve vise mi se cini da sam bio u pravu. Imam dionice DLKV da ne bi netko mislio da drukam
[/quote]

misliti da nešto ide dolje a ne prodati…doista čudno

Mazohizam?

pa to svi volimo.

sado mazo

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ma ide dlkv ide jos gore..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


misliti da nešto ide dolje a ne prodati…doista čudno

Ne brini. DLKV skupljam za duge pruge [wink]. Imam za sad vrlo malo od planirane kolicine pa me ne boli ak rokne.

New Report

Close