DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 19:27
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
14.004
4,173
3,34
3,36
-0,60%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Donji je prema kolegi Mrgudu na 329, jer mislite da ćemo ga probiti?

Imam fantomske dionice


Donji je prema kolegi Mrgudu na 329, jer mislite da ćemo ga probiti?

Ne znam ja kako to on računa kad je donji boill na 250. Taman smo u sredini, ovo nigdje ne ide. Samo da ne krenu frustraciju pa rasprodaja malih da se ode u brodare

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Znači DLKV ode na 250, a ATPL na 1000, ipak je to malo vjerovatno?

Imam fantomske dionice

ma kojih 250, ostajemo tu gdje jesmo dok se ne okrenu pare na brodarima jbg

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Mene je jedino strah da ne bude prekasno ako S&P 500 počne padati.

Imam fantomske dionice


Mene je jedino strah da ne bude prekasno ako S&P 500 počne padati.

a to se naveliko i naširoko očekuje i u americi i tu kod nas na forumu.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

zašto onda ne prodajete?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zašto onda ne prodajete?

zato što sam ušao znatno niže, još uvijek ima debela potpora na bidu, a i ne bi bilo prvi put da tehničari potpuno pogriješe. Dosta mi je rezanja na svaki glas iz svake prčvarnice iz svakog dijela svijeta. Naprosto vidim sliku kako dajem frutek na žlicu brokeru svaki put. Zasad mirujem, ali sam blago uznemiren.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ja ga vjerovatno pred kraj dana udajem jer naše tržiše je ludo. Šta je u trendu drš se toga i gotovo.

Imam fantomske dionice


Ja ga vjerovatno pred kraj dana udajem jer naše tržiše je ludo. Šta je u trendu drš se toga i gotovo.

bojim se da ćemo ga oboje udati, ili jesmo, u zadnjih ili sljedećih par minuta. [huh]

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


zato što sam ušao znatno niže, još uvijek ima debela potpora na bidu, a i ne bi bilo prvi put da tehničari potpuno pogriješe. Dosta mi je rezanja na svaki glas iz svake prčvarnice iz svakog dijela svijeta. Naprosto vidim sliku kako dajem frutek na žlicu brokeru svaki put. Zasad mirujem, ali sam blago uznemiren.

To je stav kolega. Neko opali po bidu.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Ovo je katastrofa da ekipa ovako panično prodaje.

Imam fantomske dionice

New Report

Close