DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 04:38
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

trenutno su nestali,mozda geg da spusti Ask…a mozda je bio geg da podigne bid…prije da je ovo prvo..

No pain no Game

Spektakl [proud]

a mozda su se malo i raspucali po asku [proud]

No pain no Game

Nema komentara na izvješće DLKV.


Joj deca kak se neko iskrcal.Bumo vidli jel to bilo pametno

Zavisi na koliko se ukrcao, zar ne..? 😉

povecanje prihoda u 2009 za 40 %, na 140 mil…
ako necemo letiti zbog ovakvog izvjesca onda ne znam zbog cega cemo…
s obzirom da je sjednica bila 23.3 jasno je otkud ovo kretanje dionice ovih dana

No pain no Game

Može link. Na zse nema ili sam slijep.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/476-09-DLKV_odluke_NO.pdf

"Mir s Vama"

Hvala kokolina!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Može link. Na zse nema ili sam slijep.

Imaš pod obavijesti.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


povecanje prihoda u 2009 za 40 %, na 140 mil…
ako necemo letiti zbog ovakvog izvjesca onda ne znam zbog cega cemo…
s obzirom da je sjednica bila 23.3 jasno je otkud ovo kretanje dionice ovih dana

samo im još preostaje sitnica da i zacrtani plan u praksi i ostvare i još po mogućnosti i premaše..
ili sam ja čorav ili smatraju da investitore ne zanima kako to misle postići, pogotovo pri ovakvom kriznom periodu, valjda uprava i NO smatra da je dovoljno na toalet papiru izdati priopćenje za investitore i javnost i time su svoju obvezu ispunili, očito uče od ovih iz IGH

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 



povecanje prihoda u 2009 za 40 %, na 140 mil…
ako necemo letiti zbog ovakvog izvjesca onda ne znam zbog cega cemo…
s obzirom da je sjednica bila 23.3 jasno je otkud ovo kretanje dionice ovih dana

samo im još preostaje sitnica da i zacrtani plan u praksi i ostvare i još po mogućnosti i premaše..
ili sam ja čorav ili smatraju da investitore ne zanima kako to misle postići, pogotovo pri ovakvom kriznom periodu, valjda uprava i NO smatra da je dovoljno na toalet papiru izdati priopćenje za investitore i javnost i time su svoju obvezu ispunili, očito uče od ovih iz IGH
[/quote]
slazem se, ali valjda nisu retardirani kad su isli s takvim podacima, a mozda…
U svakom slucaju ovo bi trebalo za cijenu dionice znaciti samo jedno…up, a opet s obzirom da je kod nas svasta moguce mozda bude bas i suprotno.
Cesto se zna dogoditi da cijena dionice raste ususret izvjesce, a onda izvjesce bude i bolje od ocekivanog a cijena down to the river….
U svakom slucaju bit ce zanimljivo iduci tjedan…

No pain no Game

New Report

Close