DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 23.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,70
14.147
3,825
3,72
3,76
1,08%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Amo, ko nas šćera u blokadu…

U ovakvim situacijama se vidi koliko je ovo pravilo nemilo glupo [pray]

Nije glupo…blokada je tu zbog ovih koji su propustili ući na vrijeme jer su morali hraniti svinje ili zečeve pa da im se ipak da još jedna šansa. Takav sam barem odgovor dobio na moj upit o svrsi ovih
dnevnih blokada.

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

jel ima tko kakve informacije za veliki promet i rast na dalekovodu jel sutra možda izvješće

Zar još ima ljudi koji se čude rastu? Čudim se. Da je izvješće 10 put gore od prošlogodišnjeg u ovo vrijeme sutra bi dlkv išao 5% gore. E da i.. http://finance.yahoo.com/indices?e=dow_jones

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

čude se rastu oni koji nisu bili tu kad je padao 90%,da ode gore puta 2,3,4,nebi bilo ništa čudno!!!
pa ljudi,prije god.dana plačali smo ga 16xx,17xx….

imam osječaja da je danas kupnja utihnula….nema više onih naloga na kupnji po 200,300,500 i više kom…??? da nije to to….za sada !!!

na 4300 sve prodajem...

pa ne bi rekao, što se tiče broja kupnje, rekao bih da odavno nije bio tako velik

KUPNJE (10.690) – DLKV-R-A PRODAJE (17.884) – DLKV-R-A

ipak se pojavljuju stotke..ne da se ispod 345…

evo upravo te demantira sa 261 na 350

ponovit ću pitanje….da nije to to?

na 4300 sve prodajem...

e sad bi moglo biti 🙂


ponovit ću pitanje….da nije to to?

A vidjet ces za koji dan/tjedan



ponovit ću pitanje….da nije to to?

A vidjet ces za koji dan/tjedan
[/quote]
kad budem loš 20% …..hmmmm

na 4300 sve prodajem...


imam osječaja da je danas kupnja utihnula….nema više onih naloga na kupnji po 200,300,500 i više kom…??? da nije to to….za sada !!!

kazes nema naloga.pa ja vidim dva; jedan od tisuću a drugi od tisuću i pol

New Report

Close