DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

AJT VI SVI VELKI MAHERI,,,HOČE LI BIT DIVIDENDA,,,,


AJT VI SVI VELKI MAHERI,,,HOČE LI BIT DIVIDENDA,,,,

4 pogrešno napisane riječi od 9
plus kriva interpunkcija…ccc

evo odgovora da možeš i ti pročitati:
oče,biče divdnde, ko uvjek,ljepo plačaju i navrjeme

ps
puno se pisalo o dividendi na prethodnim stranicama, pa mi je sinulo da možda nisi ulovio bit, a sad, kad ti odgovaram na tvom jeziku, nadam se da sam ti pomogla u traženju odgovora

djugajice evo tjebi stjotka!!!



AJT VI SVI VELKI MAHERI,,,HOČE LI BIT DIVIDENDA,,,,

4 pogrešno napisane riječi od 9
plus kriva interpunkcija…ccc

evo odgovora da možeš i ti pročitati:
oče,biče divdnde, ko uvjek,ljepo plačaju i navrjeme

ps
puno se pisalo o dividendi na prethodnim stranicama, pa mi je sinulo da možda nisi ulovio bit, a sad, kad ti odgovaram na tvom jeziku, nadam se da sam ti pomogla u traženju odgovora
[/quote]
[lol] [lol] [thumbsup]

Vrijeme ne stvara mudrace nego starce!

Evo ja sam se rasprodao bio prekjučer sa prosjekom iznad 260, a danas sam se mogao ponovo uključit na 265 … dakle i nije bila neka frka… bilo bi super da sam ulovio one naloge koje sam čekao oko 240 .. al jebiga ne možeš sve ..

I dalje nisam uvjeren i smrdi mi ovaj bull-run, ne bi se čudio da u ponedeljak medo nađe neko novo oružje i da se vratimo nizbrdo.. [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Hvala ljepo,

Daj ne budi još medu…
Tamo…oko srijede nek se frajer probudi.:)


Evo ja sam se rasprodao bio prekjučer sa prosjekom iznad 260, a danas sam se mogao ponovo uključit na 265 … dakle i nije bila neka frka… bilo bi super da sam ulovio one naloge koje sam čekao oko 240 .. al jebiga ne možeš sve ..

I dalje nisam uvjeren i smrdi mi ovaj bull-run, ne bi se čudio da u ponedeljak medo nađe neko novo oružje i da se vratimo nizbrdo.. [tongue]

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

I dalje nisam uvjeren i smrdi mi ovaj bull-run, ne bi se čudio da u ponedeljak medo nađe neko novo oružje i da se vratimo nizbrdo.. [tongue]

Treba li medi veće oružje od ovoga:

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/suker-iducih-mjeseci-mozda-necemo-imati-za-place,39974.html

Ode HEP, HŽ i sve što je na državni jaslama. Pitanje kako će ići naplata od vanjskih poslova (pogledajmo recimo Konstruktor u Kataru) i pitanje koliko su profitabilni ti vanjski ugovori i da li se išlo ispod cijene samo da se dobije posao.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Kolege kada bi trebalo biti izvješće dlkv za 2008?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Iako nije postotno najviše rastao, najimpresivnije djeluje Dalekovod (ZSE:DLKV-R-A) koji je vrijednost povećao svih pet dana prošloga tjedna. Dionice su tako prošloga tjedna porasle 15,5 posto i najveći su dobitnik među likvidnim izdanjima. Obujam prometa je tijekom svih pet dana bila iznad milijun kuna čime je to izdanje bilo treće najtrgovanije izdanje ZSE.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-gradevinske-dionice-uvjerljivi-dobitnici,40074.html

Zna li tko ko je na 2. mjestu u TOP 10 pod PBZ D.D. SKRBNIČKI?

Unaprijed hvala


Kolege kada bi trebalo biti izvješće dlkv za 2008?

Ne znam al znam da ce biti dobro,no bez obzira na tu info. ne vjerujem u neke senzacije na osnovi fundamenata u ovo vrijeme.

New Report

Close