DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

@ ferengihr

Ma sve si dobro napisa, sto % se slažem, al brate aj promijeni ta avatar, ma prepadnem se svaki put kad ga vidim… Stavi kapetanicu ili bar žanluka i on je ljepši…

Čestitam svima koji su si danas uzeli svojih 5% zarade i prodali dlkv po 242 kune.
To je bio genijalan potez, nema što!

Nije vrag da ćete sutra kupovati po 265???

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Čestitam svima koji su si danas uzeli svojih 5% zarade i prodali dlkv po 242 kune.
To je bio genijalan potez, nema što!

Nije vrag da ćete sutra kupovati po 265???

Anonimno, 12.03.2009. u 15:57
izgleda da ce sutra po skuplje…. [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

@
i četvorka ima 3 vala…dakle, nastavak slijedi prije petice. za sad su potvrđena 3 otpora:
228
243 na 90 i
259 na 180°
slijedeći jači otpor: 292


Čestitam svima koji su si danas uzeli svojih 5% zarade i prodali dlkv po 242 kune.
To je bio genijalan potez, nema što!

Nije vrag da ćete sutra kupovati po 265???

a svako griješi……bilo je puno kojii su vjerovali u kratki odbijanac…….i bolje vrabac u ruci nego golub na grani……..
bit će još prilika…..i za njih [proud]
nasreću ostao sam unutra…. [lol]

@f
sp je upravo 2,5 posto u plusu.
ako ih pratimo, bit će veselo, nadam se bar do 1407 – za crobex (vidim da je većina na TA odredila razinu otprilike na 1430)

Ha cuj, za uletiti im jos nije kasno. Zarada je naravno svakim danom sve manja, ali bolje i sad nego nikad.

Ne volim amere kad previše zelene…:)
Vidjet ćemo…
Mene brine taj vikend…dugo je do ponedjeljka…sentiment se do ponedjeljka promjeni samo tako…
Što ti misliš?


@f
sp je upravo 2,5 posto u plusu.
ako ih pratimo, bit će veselo, nadam se bar do 1407 – za crobex (vidim da je većina na TA odredila razinu otprilike na 1430)

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

@
us 3,2%…dobro su se zaletili.
mi ih svakako slijedimo, ali ne vjerujem da ćemo biti gotovi sutra
zapravo, ovisi kojom brzinom će se stvari dešavati.
::))))vidjet ćeš kako ćemo biti pametni sutra u 16.00 🙂

dlkv je bio u blokadi na 266,92…nek on nama ponovno prijeđe tu razinu i disat će se lakše

Sad su vec na 4%. Sutra letimo. Ako je netko ovdje spekulirao i mislio da ce ubosti po nizim cijenama, nije mu se racunica isplatila.

Šteta što sam jučer čekao na 238, 240, 242 ..[tongue] .. nisam ga dočekao…. (neke druge dionice da)

Ajde neka Crobi odradi 4% danas, a DLKV bar 10%. [lol]

Iako sam ja još uvijek skeptičan, nekako godina i pol snažnog bear marketa, čovjeka učini nesigurnim kad su u pitanju rallys [proud] … al eto svim kratkoročnim trejderima koji su ostali unutra ipak, želim veći profit od 30 kuna po dionici… zalužili ste.. [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Izgleda da te DLKV poslusao jer se vrti oko 10% [thumbsup]

New Report

Close