DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 21:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,70
1.204
446
2,70
2,76
-2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ak neko radi astro Ganna, podsjećam da nam je danas dionici DLKV rođendan.
05. 03. 2001. izlistan na burzi po prvoj cijeni od 59 kn! Računam da je to pravi rođkas u 10 ujutro.
[smiley]


ak neko radi astro Ganna, podsjećam da nam je danas dionici DLKV rođendan.
05. 03. 2001. izlistan na burzi po prvoj cijeni od 59 kn! Računam da je to pravi rođkas u 10 ujutro.
[smiley]

to potvrđuje da je DLKV prava dionica. Poslje 8 godina sa 59 kn narasla je na 239 kn…. [rolleyes]

na 4300 sve prodajem...

@futra
228 i 1280
iako, 1430 je prošlo dno, tako da to ostaje kao 1 od mogućnosti

Uh…bit će gusto…



@futra

228 i 1280
iako, 1430 je prošlo dno, tako da to ostaje kao 1 od mogućnosti

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Vidim da je PBZ presložio svoj portfelj te ga i podebljao za 8000 dionica. Čini mi se da planskom prodajom ruše uspješno cijenu i skupljaju više dionica nego što prodaju istih.

27.02.2009
2. PBZ D.D. 55.392 2,41%
3. PBZ D.D. 48.195 2,10%

04.03.2009
2. PBZ D.D. 67.030 2,92%
3. PBZ D.D. 44.587 1,94%

Koliko ja znam zbrajati sada imaju više nego prije [tongue]
Meni se to čini kao dobar motivator da se skuplja pomalo i ima vjere u ovu dionicu … [thumbsup]

Obey Ferengi Rules of Acquisition



ak neko radi astro Ganna, podsjećam da nam je danas dionici DLKV rođendan.
05. 03. 2001. izlistan na burzi po prvoj cijeni od 59 kn! Računam da je to pravi rođkas u 10 ujutro.
[smiley]

to potvrđuje da je DLKV prava dionica. Poslje 8 godina sa 59 kn narasla je na 239 kn…. [rolleyes]
[/quote]

Zeli li netko anticipirati koliko ce se pribliziti toj pocetnoj cijeni od 59kn u iducih godinu dana..?

@futra
obrati pažnju na volumene 2.12.08 i 3.3.09…..
inače kod nas nije sigurno računati prema volumenima, osim u ekstremnim danima.

hmmm…….dosad samo 149 dionica prošlo……..
prethodnih dana >5000

HŽ Infrastruktura planira ulaganja od milijardu kuna

"HŽ Infrastruktura planira u ovoj godini u održavanje i izgradnju željezničke infrastrukture investirati milijardu kuna, što će biti utrošeno uglavnom na nastavak aktivnosti i projekata započetih prošle godine, doznaje se iz HŽ-a.
Riječ je prije svega o završetku radova na izmjeni sustava električne vuče između Moravica i Rijeke, remontu dionica Skrad-Lokve i Greda-Turopolje, završetku radova na industrijskom kolosijeku u Našicama, te nastavku radova na remontu pruge Vinkovci-Tovarnik.
Također bi trebala biti nastavljena modernizacija željezničko-cestovnih prijelaza, a u planu je i izmjena signalizacijsko-sigurnosnih uređeja na Glavnom kolodvoru u Zagrebu i rekonstrukcija nekoliko drugog kolodvora.

iMA LI KO BOLJI OD NAŠEGA DALEKOVODA DA OVO ODRADI I UZME BAREM 100 MILJONA EURA?
nARAVNO DA NEMA

TO TE JA PITAM
[thumbsup]

Nikad ne prekidaj svoje neprijatelje dok prave gresku.

Ako si pratila moje postove na TA…ja ti se u to slabo kužim…ali pratim i pokušavam anticipirati što više parametara. Ono što je meni za prepoznati jest da je nakon velikog prometa 02.12.08. bila mala stagnacija (kao i sada), a onda su se u rastu naredalo podosta dana sa tako visokim prometima…cijena je tada išla gore.
Već rekoh…previše toga trenutno ne izgleda kao slučajnost…i ako se neke stvari danas odrade kako treba…mislim da ćemo idući tjedan odrađivati 1430…ili možda malo više…
A ako ljudi dobro odreagiraju na to što će vjerojatno Dalekovod radit poso za HŽ…ne vidim tko bi drugi…možda kroz prvi otpor od 290 prođemo ko kroz putar.;)

Samo moje skromno mišljenje…imam DLKV, ali nikako ne nagovaram druge da ga kupuju. Ili da kupuju bilo koji drugu vrijednosnicu



@futra

obrati pažnju na volumene 2.12.08 i 3.3.09…..
inače kod nas nije sigurno računati prema volumenima, osim u ekstremnim danima.

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


HŽ Infrastruktura planira ulaganja od milijardu kuna

"HŽ Infrastruktura planira u ovoj godini u održavanje i izgradnju željezničke infrastrukture investirati milijardu kuna, što će biti utrošeno uglavnom na nastavak aktivnosti i projekata započetih prošle godine, doznaje se iz HŽ-a.
Riječ je prije svega o završetku radova na izmjeni sustava električne vuče između Moravica i Rijeke, remontu dionica Skrad-Lokve i Greda-Turopolje, završetku radova na industrijskom kolosijeku u Našicama, te nastavku radova na remontu pruge Vinkovci-Tovarnik.
Također bi trebala biti nastavljena modernizacija željezničko-cestovnih prijelaza, a u planu je i izmjena signalizacijsko-sigurnosnih uređeja na Glavnom kolodvoru u Zagrebu i rekonstrukcija nekoliko drugog kolodvora.

iMA LI KO BOLJI OD NAŠEGA DALEKOVODA DA OVO ODRADI I UZME BAREM 100 MILJONA EURA?
nARAVNO DA NEMA

TO TE JA PITAM
[thumbsup]

Evo što na ovu temu misle i ljudi iz Dalekovoda:

LIDER, Jurica Prižmić

Jedna od aktualnih akvizicija Dalekovoda je i tvrtka Pružne građevine s partnerom Sitolorom,za čije smo preuzimanje već dali ponudu HFP-u te očekujemo uspješan završetak tog projekta tijekom proljeća 2009. godine.Tako bi smo učvrstili položaj u segmentu gradnje željezničke infrastrukture-kaže Prizmić.

NACIONAL, Luka Miličić

NACIONAL: Koji je vaš sljedeći veliki posao u Hrvatskoj?
– Ozbiljno se pripremamo za veliki projekt izgradnje, modernizacije i elektrifikacije Hrvatskih željeznica, posebno izgradnje nizinske željezničke pruge. To je posao jednak izgradnji autocesta. Dalekovod proizvodi nadvožnjake i kontaktne mreže za željeznice. Pregovaramo s BiH o izgradnji željezničke infrastrukture, projektu vrijednom 80 milijuna eura. Ozbiljno računamo i na poslove sa željeznicama u Poljskoj, gdje imamo svoju tvrtku-Luka Miličić

@
pa da, vjerujem da se samo par ljudi zaista kuži u TA, ali njih nećemo ovdje čitati:),ili povremeno…
ja sam na samom početku u TA, ali i bez toga: tko ne trejda nego kupuje na neki srednji rok mislim da nije puno pogriješio i da je ovo prilično fer cijena. (bez obzira što će se slijedećih dana možda dešavati).

Imam dlkv, trenutno niti prodajem niti kupujem i tkđ. nije poziv ni na što.
samo bez panike, pohlepe i straha!
pozdrav

New Report

Close