DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 22:43
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


.
mislim kakve su multiple na toj cijeni? pa čak i one recesijske [tongue]

ZS metoda veli da dionice sa velikim omjerom Dug/Kapital baš i ne plivaju najbolje u ovakva vremena. Kod ove dionice Dug/Kapital je oko 305,09% !!! Nadalje, da bi se vidio fundament/multiple, ajmo sačekati FI i Q1 pa onda vidjeti kako ćemo stajati sa multiplama i da li će dvoznamenkasta cifra biti pretjerana. [cool]
[/quote]
pa ako tako misliš,zašto se jednostavno ne makneš s ovog topića i ove dionice!!!!sva sreća po tebe da sve to znaš!,samo još moraš svoju "pamet"prestat prodavat!



.
mislim kakve su multiple na toj cijeni? pa čak i one recesijske [tongue]

ZS metoda veli da dionice sa velikim omjerom Dug/Kapital baš i ne plivaju najbolje u ovakva vremena. Kod ove dionice Dug/Kapital je oko 305,09% !!! Nadalje, da bi se vidio fundament/multiple, ajmo sačekati FI i Q1 pa onda vidjeti kako ćemo stajati sa multiplama i da li će dvoznamenkasta cifra biti pretjerana. [cool]
[/quote]
pa ako tako misliš,zašto se jednostavno ne makneš s ovog topića i ove dionice!!!!sva sreća po tebe da sve to znaš!,samo još moraš svoju "pamet"prestat prodavat!

[/quote]

kolega XXX, okej je ne slagati se sa kolegom viribusom, al nemojte biti tako grubi prema njemu, morate priznat da je ova ZS metoda baš pravo osvježenje .. šta ne? [tongue]

kolega viribus, šta nije ipak malo pretjerano ciljati na cijene < 100 kuna ? mislim da neće biti izvješće tako loše. po meni je moguć pad do 150 kuna u nekom najcrnijem scenariju, ali sumnjam.

ako padne dlkv na 150 kuna, prodajem i ženu ako treba i kupujem još [tongue]

P/E 6,61 za ttm, a sada će po mojoj procjeni uz trenutnu cijenu biti manji od 10. živi bili pa vidjeli. nema još jako puno do toga
[rolleyes]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

kolega,Vi koji tako pišete,vrijednost portfelja vam je cca 50tak tis kuna,i životna preokupacija vam je zaradit 10tak % kroz mjesec,dva!!ulagači su na dionicama gubili kuće,stanove,živote……,a vi koji sve znate drhtite nad burzom i čekate svojih par tis kuna!!uglavnom,mislim ako se nekome ne sviđa određena dionica,firma i sl.zašto prodaje pamet koje nema,zašto aludira i radi paniku nekom novom ulagaču?,niti će burza rast,niti padat na osnovu vaših komentara,al bolje prognozirajte što vam radi žena,ljubavnica i što bi bilo kad bi bilo,nego širit paniku na tako i tako poljuljanom tržištu!!!!

DLKV ima vrlo vrijednu imovinu, a tek da ju je revalorizirati.


… da bi se vidio fundament/multiple, ajmo sačekati FI i Q1 pa onda vidjeti kako ćemo stajati sa multiplama …

Ima li kakvih spekulacija kakvo bi moglo biti FI?



… da bi se vidio fundament/multiple, ajmo sačekati FI i Q1 pa onda vidjeti kako ćemo stajati sa multiplama …

Ima li kakvih spekulacija kakvo bi moglo biti FI?

Mislim da ovaj cak nece biti los.Nece biti nesto super ali ne ocekujem niti nesto dramaticno lose.

[/quote]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!



… da bi se vidio fundament/multiple, ajmo sačekati FI i Q1 pa onda vidjeti kako ćemo stajati sa multiplama …

Ima li kakvih spekulacija kakvo bi moglo biti FI?

[/quote]

Iz FI za Q3/2008

7. Prihodi po djelatnostima/segmentima

"…U zadnjem kvartalu se očekuje značajan rast prihoda i dobiti…"

,,LJEPI POZDRAV SVIMA VAMA,,JA SAM NOVI,,ETO ,IMAM DIONICE DALEKOVODA,,I NEMISLIM IH PRODAVATI NIKAD,,,IAKO MI SAD VRIJEDE 70,,POSTO MANJE NEGO KAD SAM IH KUPIO,,ZNATE LI,, HOČE LI BITI DIVIDENDE OVE GODINE,,,POZDRAV SVIM DIOHIČARIMA DLKV,,,A,


,,LJEPI POZDRAV SVIMA VAMA,,JA SAM NOVI,,ETO ,IMAM DIONICE DALEKOVODA,,I NEMISLIM IH PRODAVATI NIKAD,,,IAKO MI SAD VRIJEDE 70,,POSTO MANJE NEGO KAD SAM IH KUPIO,,ZNATE LI,, HOČE LI BITI DIVIDENDE OVE GODINE,,,POZDRAV SVIM DIOHIČARIMA DLKV,,,A,

Neče, uzeli Hajduci [bye]



,,LJEPI POZDRAV SVIMA VAMA,,JA SAM NOVI,,ETO ,IMAM DIONICE DALEKOVODA,,I NEMISLIM IH PRODAVATI NIKAD,,,IAKO MI SAD VRIJEDE 70,,POSTO MANJE NEGO KAD SAM IH KUPIO,,ZNATE LI,, HOČE LI BITI DIVIDENDE OVE GODINE,,,POZDRAV SVIM DIOHIČARIMA DLKV,,,A,

Neče, uzeli Hajduci [bye]
[/quote]

piše se neće
ali hoće.




,,LJEPI POZDRAV SVIMA VAMA,,JA SAM NOVI,,ETO ,IMAM DIONICE DALEKOVODA,,I NEMISLIM IH PRODAVATI NIKAD,,,IAKO MI SAD VRIJEDE 70,,POSTO MANJE NEGO KAD SAM IH KUPIO,,ZNATE LI,, HOČE LI BITI DIVIDENDE OVE GODINE,,,POZDRAV SVIM DIOHIČARIMA DLKV,,,A,

Neče, uzeli Hajduci [bye]
[/quote]

piše se neće
ali hoće.

[/quote]
dividenda se isplaćivala i 2004, pa i prije, dok je cijena dionice bila niža nego danas.


DLKV ima vrlo vrijednu imovinu, a tek da ju je revalorizirati.

revalorizirat, sad? .. nebi se složio, mislim da je za dlkv najbolje proglasit stečaj

Cookie Monster

New Report

Close