DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

danas se neko pošteno iskrcava 🙁


danas se neko pošteno iskrcava 🙁

i netko opasno kupuje..
e sada kako tko gleda..
cijeli današnji dan mi je čudan..od kuda taj promet..kaj se događa?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Što ti misliš pobjeda, što se događa?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Što ti misliš pobjeda, što se događa?

Od kuda znam, pa nisam vidovit.
ali nekaj se događa

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Znači ti nisi vidoviti Milan?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mislim da je samo igrica fondova…….


mislim da je samo igrica fondova…….

aha, igraju se skrivača i lovice istovremeno
ona tisuća na kupnji vozi gore – dolje cijeli dan : evo, opet se sakrila…

od 9.125 komada protrgovanog sigurno je polovica fondova…….a ostalo hvatanje malih ribica….


Vidim puno konfuzije oko cijene ovdje. Te TA, te FA pa hajde da ja probam sa ZS analicom (zdravo-seljačka).

Donedavno smo u top 10 imali KLT (Krešo, Luka, Tomislav) i BMK (Belamarić, Milčić, Kraljević) firme sa cca 25% dionica firme odnosno malo manje od 600000 dionica. I to eto nestade. Sada se pojavili Luka, Tomislav i Krešo sa sveukupno cca 60000 dionica što bi bilo cca 10% prijašnjeg entiteta.

Očigledno ostatak pripada djelatnicima koji su dionice kupovali po 50 kn i primali dividendu godinama tako da su bez obzira na trenutnu vrijednost dionice oni već u plusu a količine koje posjeduju nisu baš male – imaju ih za svinje hraniti.

Kada se dakle uzme u obzir da su svi čuli za krizu, da će kuna potonuti i postati bezvrijedna naši šljakeri su požurili spasiti što se spasiti dade a to je unovčiti pošto-poto svoje dionice i prebaciti u "tvrdu" valutu kao što je EUR, CHF, USD.

Eto, zdravo-seljačka metoda mi nalaže da zaključim da će ova dionica uskoro biti dvoznamenkasta.

moram priznat da mi se doista ovaj post toliko svidio da sam ga morao malo pohvalit ! [tongue]
doista je ta ZS metoda skroz logična i čini mi se nekako i realna .. TOP 10 drži 30ak posto… a ostalo pliva u slobodnoj vodici :)….

iako baš dvoznamenkasta cijena dionice? nije li to malo pretjerano…
mislim kakve su multiple na toj cijeni? pa čak i one recesijske [tongue]

Obey Ferengi Rules of Acquisition

Neloše
DLKV
Top bid CIJENA KOLIČINA
298,00 16
288,00 80
286,00 100
285,00 100
284,00 23
282,00 27
281,00 12
280,20 40
280,13 30
280,12 113
Top ask CIJENA KOLIČINA
297,89 36
300,25 5
308,92 32
309,99 285
310,00 220
311,00 30
313,00 50
314,00 88
314,50 300
315,00 20

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

da al zasad samo mali trguju tek 643 dionica prošlo……

.
mislim kakve su multiple na toj cijeni? pa čak i one recesijske [tongue]

ZS metoda veli da dionice sa velikim omjerom Dug/Kapital baš i ne plivaju najbolje u ovakva vremena. Kod ove dionice Dug/Kapital je oko 305,09% !!! Nadalje, da bi se vidio fundament/multiple, ajmo sačekati FI i Q1 pa onda vidjeti kako ćemo stajati sa multiplama i da li će dvoznamenkasta cifra biti pretjerana. [cool]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close