DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pupovac, imaš pravo i u prvom i drugom dijelu rečenice.
javno se ispričavam ako se tko našao uvrijeđen.
ponovit ću samo jednu stvar: vjerujem da dalekovod ima potencijala i posla bar za 5 godina.
pozdrav.

Sentiment ulagača je sigurno nešto što dionicu čini atraktivnom i takve dionice zovu brzorastućima.
Poklonici fundamentalne analize (među kojima sam i sam) ocjenu dionice temelje na rezultatima poslovanja tvrtke iz istih sektora (pa čak i iz poslovanja tvrtki iz inozemnog okruženja), a oni su (samo neki, da me se krivo ne shvati) slijedeći:
p/e 8,20
p/b 1,44
bvps 236 kn
eps 41,50
dug/kapital 305%
Zaduženost je OGROMNA, a izdane obveznice dolaze na naplatu ove godine i biti će zanimljivo (bar meni) pratiti kretanje cijene ove dionice u okruženju kada država bankarski novac troši radi namirenja svojih dugova.

igore slažem se, posebno u situaciji kada ti je jedan od većih vjerovnika država koja nema love za platit dugove… jedino ako se ulaganje u Hajduk ne pokaže kao prečica do plaćanja dugova? [cool]

Ako netko može staviti kakav grafuljak sa oscilatorima (macd, stohastic) bio bih zahvalan.

@krespo
na vrhu ove stranice klikni u DLKV-R-A, odaberi TA i GRAFOVI i imat ćeš sve.
malo je, ali ipak se nešto vidi. ima i mini intraday graf.

http://www.bloomberg.com/apps/cbuilder?ticker1=DLKVRA:CZ

evo krespo, može i ovo, ja nemam više

[smiley]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

i ja se zahvaljujem:)

Koliko dobrih ljudi, hvala svima. [smiley]


Sentiment ulagača je sigurno nešto što dionicu čini atraktivnom i takve dionice zovu brzorastućima.
Poklonici fundamentalne analize (među kojima sam i sam) ocjenu dionice temelje na rezultatima poslovanja tvrtke iz istih sektora (pa čak i iz poslovanja tvrtki iz inozemnog okruženja), a oni su (samo neki, da me se krivo ne shvati) slijedeći:
p/e 8,20
p/b 1,44
bvps 236 kn
eps 41,50
dug/kapital 305%
Zaduženost je OGROMNA, a izdane obveznice dolaze na naplatu ove godine i biti će zanimljivo (bar meni) pratiti kretanje cijene ove dionice u okruženju kada država bankarski novac troši radi namirenja svojih dugova.

DLKV je među likvidnijim dionicama na ZSE.
Podcijenjen je onoliko koliko i cijelo tržište i u njemu sektor građevine.
Tko misli da vrijedi više neka sada kupuje.

Prema Liderovim podacima Dlkv ima ugovorenih poslova za slijedeće 2 godine (5 mlrd kn). I to ga razlikuje od većine drugih građevinskih tvrtki koji su okrenuti državi. To je odlično, ali ako tvrtka ne počne smanjivati svoje zaduženje onda neće doći da dobro.

Kako napreduju radovi na SKY office

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close