DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

i još jedna poruka:
tko ih ima, neka ne gubi živce
tko ih nema, nek ih čeka niže, više ili po želji…

Sretno trgovanje svima!

[smiley] dobro xxx, ne moramo si odmah tepati… [smiley]
nisam mislila o stavljanju naloga na prodaju, nego o lupanju po kupnji…jesi li i to probao?
ja ne mislim, bar ne slijedećih par godina…


[smiley] dobro xxx, ne moramo si odmah tepati… [smiley]
nisam mislila o stavljanju naloga na prodaju, nego o lupanju po kupnji…jesi li i to probao?
ja ne mislim, bar ne slijedećih par godina…

kak da ti ne tepam kad si jaako slatka!!!!!možemo probat zajedno!!!

ne,poštovani xxx, nisam još toliko očajna (za lupanje po kupnji) [smiley]

dobro.
složit ćemo se bar oko jedne stvari:
pišeš da je dionica vrhunska. slažem se.

ne želim provocirati ali može li mi netko reći konkretnmo zašto je dlkv vrhunska dionica?
ako kaže da je podcijenjena molio bi objašnjenje? hvala

Cookie Monster

šteta!!!!ja se već poveselio da si za lupanje!!!!!,naravno da je vrhunska,isto kao i lupanje!!!hehe

@saladin
evo zašto je meni vrhunska (bez pokazatelja,FA ili TA), samo subjektivno mišljenje:
u dlkv-u sam od 2001. imam jednu količinu koja nosi lijepu dividendu, i jednu manju za povremeno trgovanje. od onih dionica koje pratim i imam, trenutno mi je najbolja.

ps.
xxx-u mora bit vrhunska kad ju je platio 1700 kn…hoću reći, vjerovao je u određenom trenutku da toliko vrijedi. jel tako bilo?

i da, iskreno se nadam da ću doživjeti dlkv na 1700.
pa da prodam ostatak


ne želim provocirati ali može li mi netko reći konkretnmo zašto je dlkv vrhunska dionica?
ako kaže da je podcijenjena molio bi objašnjenje? hvala

Mislim da je podcjenjena, a navešću samo jedan (a meni tako bitan) razlog.
Iznimno cijenim tvoje mišljenje, a kako si baš ti nedavno ovjde napisao da misliš da je realna vrijednost dionice Dalekovoda negdje oko 800,00 kn, nije li onda podcijenjena kada se trenutno se trži na duplo manje od tvoje procjene.
Nema na čemu, i drugi put.

slažem se da bi neka relana cijena bila oko 800kn, pošto danas sve manje vrijedi pa tako i dlkv teško je naći pravu vrijednost dionice, u biti teško je reći koliko bi netko dao za DLKV … iako kupaca ima ali ne po cijeni po kojoj DLKV žele prodat. Sada trenutno je DLKV u opako teškoj situaciji, plaće idu dole, posla ima ali "to nije to" .. troškovi su veći nego ikad a EU samo donosi konkurenciju. Mnogi neupućeni će reći da DLKV nema konkurenciju, sve to što DLKV radi rade i mađari i austrijanci i bugari i njemci itd … DLKV je firma koja još radi po onom JUGO sistemu, tamo nema stručnih ljudi u vrhu već samo politički podobnih … nažalost oni su samo u hrvatskoj podobni a došla je globalizacija.

Cookie Monster

Uh što smo počeli svi blatiti, podcjenjivati i plakati, a kad dogodine opet DLKV bude na četveroznamenkastoj cifri svi ti će počet pisat hvalospjeve

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Uh što smo počeli svi blatiti, podcjenjivati i plakati, a kad dogodine opet DLKV bude na četveroznamenkastoj cifri svi ti će počet pisat hvalospjeve

riječi ti se pozlatile!!!!!!!

New Report

Close