DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 02:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dlkv-se mora stabilizirat na cca 5xxkuna,i bez obzira na sva ova turbulentna zbivanja,ovo je još uvijek diskontna cijena!

prijatelji oprez.

U strukturi dionice Dalekovoda dogodilo se nešto što _nije dobro_.

Dakle, fundamenti na stranu i da je DLKV vrlo dobro i perspektivno društvo, to sve stoji.

Ovo što se dogodilo nema veze s tim, ali ima veze sa strukturom dioničara. Struktura dioničara postala je naglo nestabilnija i imate hrpu novih subjekata u strukturi. Pritisak na prodaji vrlo izvjestan, ako ne realni onda barem psihološki. Narušila se Kostolanyjeva TA. Ne vjerujem da baš svi u toj gomili imaju interesa u držanju dionice, dovoljno je samo da manji dio nema…

Možda sam u krivu, nadam se da jesam.

I'LL BE BACK

nažalost, mislim da ste u pravu.
pozdrav


prijatelji oprez.

U strukturi dionice Dalekovoda dogodilo se nešto što _nije dobro_.

Dakle, fundamenti na stranu i da je DLKV vrlo dobro i perspektivno društvo, to sve stoji.

Ovo što se dogodilo nema veze s tim, ali ima veze sa strukturom dioničara. Struktura dioničara postala je naglo nestabilnija i imate hrpu novih subjekata u strukturi. Pritisak na prodaji vrlo izvjestan, ako ne realni onda barem psihološki. Narušila se Kostolanyjeva TA. Ne vjerujem da baš svi u toj gomili imaju interesa u držanju dionice, dovoljno je samo da manji dio nema…

Možda sam u krivu, nadam se da jesam.

Pa ako pogledamo spisak ljudi koji su dobili te dionice, normalno svi su neki ckurack u DLKV, a zasto se ne bi dogovorili da si naprave dokapitalizaciju? Možda im i to padne na pamet, a možda i kapitaliziraju trenutno stanje. Ovdje definitivno neumjesno dati pretpostavke za kretanje dionice.
Jedino što mogu reći, blago onima sa povlaštenim informacijama…a ja ću pratiti kretanje, pa se utovarat/istovarat. Ja ću biti stoka/krdo kako već se to zove
[cry]

kolega, ja uopće nisam prognozirao kretanje cijene dionice već pozvao na oprez, dapače… ako je neki dokap u igri ili slično, bit će odlično!!. Ali ono u čemu ne griješim je to da prema Kostolanyjevoj TA ovo nikako ne može biti dobro, jer umjesto 2 subjekta koji su držali sad ih ima 90 za koje ne možemo biti 100% sigurni da će držat. Uglavnom, u najboljem slučaju će realnog pritiska na prodaji biti isto kako je bilo do sad, a psihološkog onoliko kako većina burzovne publike bude percipirala ovaj moment.

I'LL BE BACK


dlkv-se mora stabilizirat na cca 5xxkuna,i bez obzira na sva ova turbulentna zbivanja,ovo je još uvijek diskontna cijena!

rekli ste-mora se stabilizirati
zašto mora?
tko je to naredio?
Mesić?

RAF

Tko čeka, taj popizdi čekajući

Mene , a imam silne količine …ne zabrinjavaju preslagivanja unutar top 10…jedni s drugima
rješavaju- poravnavaju račune…o kojima mi ništa ni ne znamo….
Bitno je da Dalekovod dobro stoji na tržištu, imaju posla..tj.novih ugovorenih radova…
Kako im ne bi bilo bitno da cijena naraste ? Mislite da se ne boje suparničkog preuzimanja?
Imali su vremena skupljati cijelu proteklu godinu…Svi imaju zadatak podići cijene dionica..
Dalekovod otkupljuje dionice ..strpljivo …i marljivo.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



dlkv-se mora stabilizirat na cca 5xxkuna,i bez obzira na sva ova turbulentna zbivanja,ovo je još uvijek diskontna cijena!

rekli ste-mora se stabilizirati
zašto mora?
tko je to naredio?
Mesić?

RAF
[/quote]pa ti!!


Mene , a imam silne količine …ne zabrinjavaju preslagivanja unutar top 10…jedni s drugima
rješavaju- poravnavaju račune…o kojima mi ništa ni ne znamo….
Bitno je da Dalekovod dobro stoji na tržištu, imaju posla..tj.novih ugovorenih radova…
Kako im ne bi bilo bitno da cijena naraste ? Mislite da se ne boje suparničkog preuzimanja?
Imali su vremena skupljati cijelu proteklu godinu…Svi imaju zadatak podići cijene dionica..
Dalekovod otkupljuje dionice ..strpljivo …i marljivo.

Kolegice, potpisujem.

I'LL BE BACK

Možda je red na "Aluminij" došao.A ako to ne zna Uprava,niko ne zna.Gdje ima dima ima i vatre

Da cijela ova transakcija je sa vrlo malim učešćem suve love tako da nečije dionice koje su bile u zajedničkom džepu prelaze u drugi osobni džep samo pravni posao.
Nepoznanica je ogromna količina dionica nepokrivna odpuštanjem i preuzimanjem. Za nju logično postoji zainteresirani kupac jer se toliko dionica ne mogu pojaviti na slobodnoj prodaji.
Trebalo bi se ubrzo saznati o kome se radi i tko je taj misteriozni investitor.
Sve mora da je već dogovoreno
BMK I KLT su izdržali jesenjki pad dionica , nisu prodali kad je sobodan pad ulijevao strah u kosti , zašto prodaju sada kad raste, nema tu zarade oni su većinu svojih dionica nabavljali na mnogo većim cijenama od 400 kn.(postoje razlozi)???
Može li netko reći koliki je u postotcima bio udio dionica Dalekovoda u društvima BMK i KLT.

uvod u dokapitalizaciju [thumbsup]

NEMA PREDAJE

New Report

Close