DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 17:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.bloomberg.com/apps/quote?ticker=LMEX%3AIND

tona celika je pocetom godine stajala cca 800$, sad je 400-450$
kapacitet dlkv je 30000t

ima li neto podatke koliko godisnje dlkv trosi aluminija i bakra?

Zanimljivo da u dane kad DKLV bilježi najbolje dane rasta u povijesti nema nijednog komentara na trgovanje. Ali dobro, ja sam i danas prodavao i ostalo mi je još 100 dionica, to čuvam za 400+. Sretna ulaganja svima.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Dobro je i više nego dobro. Šesti dan rasta i deveti od zadnjih 11, stvarno nešto iznimno i tko zna kad ćemo ponovo ovo vidjeti. Onima koji su kupovali u jeku panike, svaka čast, zaradili ste finu lovu. Nama ostaje nada da ćemo ubrzo taknuti 400 and then some.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ispričavam se unaprijed. Nisam pratio temu u zadnje vrijeme, ima li netko podatak do koje razine se misli punit trezor i u kojem roku? Tj. da li je oko toga bilo riječi na skupštini il šta? Može i na PM.

DLKV je dobra firma i najmanje bi trebala biti pogođena nadolazećom krizom od svih građevinara, al mislim da ste malo zabrijali sa 300 milja dobiti u 2009. Trezor daje podršku na kupnji i to je razlog jačeg odvajanja od sektora i tržišta, i moglo bi se vrlo lako dogodit da upravo DLKV postane najpopularnija spika i "the next best thing" na ZSE bez obzira na cijenu koja se polako ali sigurno odmiče od razina velike podcijenjenosti.

I'LL BE BACK


Ispričavam se unaprijed. Nisam pratio temu u zadnje vrijeme, ima li netko podatak do koje razine se misli punit trezor i u kojem roku? Tj. da li je oko toga bilo riječi na skupštini il šta? Može i na PM.

DLKV je dobra firma i najmanje bi trebala biti pogođena nadolazećom krizom od svih građevinara, al mislim da ste malo zabrijali sa 300 milja dobiti u 2009. Trezor daje podršku na kupnji i to je razlog jačeg odvajanja od sektora i tržišta, i moglo bi se vrlo lako dogodit da upravo DLKV postane najpopularnija spika i "the next best thing" na ZSE bez obzira na cijenu koja se polako ali sigurno odmiče od razina velike podcijenjenosti.

mogao bi i ti nama pomoć sa dizanjem cjene DLKV . Kad već hvališ ovu dionicu budi frajer pa sutra kupi 100 kom i čekaj da naraste na barem 1700 kn pa prodaj…. [cool]

na 4300 sve prodajem...

pa tek sam prodo. pa kaj ne kužiš da je ovo suptilni druk na dole? Kao skupa je postala i to..[tongue]

I'LL BE BACK

Zemlja koja uvozi električnu energiju , a u strategiji elektroenergeskog razvoja ima tri kapitalna projekta, koja treba umrežiti i opremiti. a i nove dalekovode izgraditi. Dalekovode da da nove DLKV-R-A izgraditi, ma to vam je istina ljudi moji nema šale. Istu na stranu to je daleko ali neizbježno, pa se u međuvremenu treba još štošta dogoditi i to danas ,sutra a gdje to, pa u lijepoj našoj i naravno na ostatku Balkana. Neka mi netko kaže boju tvrtku u onome što radi Dalekovod ,a radi mnogo toga i to dobro i konkurentno. Teško tko ima šanse ponuditi cijenu u infrastrukturnim poslovima u okruženju , pogotovu u malnjim i srednjim projektima , gdje velike svjetske tvrtke nemaju niti računicu dolaziti.
Pohvaljujem akciju trezora tvrtke, a uskoro očekujem početak mnogo bolje komunikacije menadžmenta u obliku priopćenja vezanih za najnovije poslove i događaje na poslovnoj sceni prema nama dioničarima. To bi bilo veoma dobar korak naprijed, jer stvaranje povjerenja je u ovim kriznim vremenima najbitnije.
Mislim da je pravac u zadnje vrijeme dobar , ali je put dugačak i neizvjestan -samo pravi će izdržati i vratiti se.

Tko je mogao ovo predvidjeti? Jaki prometi na 410+. Eh, kad je bila ona panika na 226, kao da je bila prije 100 godina! Danas se riješavam svega, izgleda da će biti prijevremeno ali moram i dosta mi je neizvjesnosti. Onima koji čekaju sretno!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

bit ću iskern….ja svaki dan kupujem ….dokle ide ide….
[smiley]

na 4300 sve prodajem...


bit ću iskern….ja svaki dan kupujem ….dokle ide ide….
[smiley]

Svaka čast kolega ali uzmite i profit tu i tamo jer ste rekli da ste ulazili na 3xx. Kad ide ovako gore izgleda kao da će zauvijek ići, ali sentiment se šokantno brzo promijeni.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

kakav sentiment???????pa dlkv je samo na malom djelu svoje vrijednosti!!!!!!!!niti jedna dionica na zse,ne radi kvalitetno kao dlkv!!!!!!!!!

To je to, DLKV sam prodao do zadnje, ovaj put mislim da se neću vratiti tako skoro unutra, uskoro uplaćujem novac u druge svrhe, stambene 🙂 Sretno svima vama, ipak smo dostigli tih prokletih 400, ja ne sumnjam i u 500, 600 itd., ali to će biti tamo negdje u 2009. Da bar mogu čekati! Ali tako je. Puno sreće svima, sve najbolje za blagdane i u Novoj Godini, koja će btw. biti puno bolja nego što katastrofičari prognoziraju. Farewell.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

New Report

Close