DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 22:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Moramo znati i da ima puno dioničara DLKV-a kojima će se iduće godine osloboditi te dionice i koji će pretpostavljam izaći na burzu,

Ma tko je htio ima sve oslobođeno. Tu nema nikakve panike.
[/quote]

hvala na 1% ekpia . ali volio bi znati di sam pogriješio!? neki su otplatili još prije dvije godine ali neki još nisu, a ima puno i onih koji su otplatili prije dvije a još nisu prodali … ti su se malo zaj.. ali eto.

Cookie Monster

A sad ozbiljno… Covik dobro govori. Kad i ako uđemo u Europu Dalekovod je u banani. Tim vise sta su zaposlili jos za trecinu vise radnika u zadnjih godinu-dvi dana. Postoje i neka predviđanja da bi se Dalekovod mogao podijeliti u nekoliko firmi, da bi uopce ostao u konkurenciji za Europu.

Je, Dlkv je kada uđemo u Europu sigurno u banani. Zato i danas rade za "tradicionalno nezahtjevna" tržišta Islanda i Norveške…


neki su otplatili još prije dvije godine ali neki još nisu, a ima puno i onih koji su otplatili prije dvije a još nisu prodali … ti su se malo zaj.. ali eto.

Ocito nisi bas upoznat sa firmom kak mislis. Naime, radnici su dionice placali prije 8 godina po 3,33 kn po dionici. Mislis li da su na ovim cijenama u zajebu ili u masnoj zaradi? [wink]

@Alien

Pametno mamino najbolje da ih ti pitaš!

Ajd kad si tako pametan reci mi šta su ti isti radnici koji trenutno rade u DLKV napravili sa svojim dionicama? … da budem precizniji šta im je generalni naredio da naprave u koliko žele i dalje raditi u DLKV ?

Cookie Monster



@Alien

Pametno mamino najbolje da ih ti pitaš!

Ajd kad si tako pametan reci mi šta su ti isti radnici koji trenutno rade u DLKV napravili sa svojim dionicama? … da budem precizniji šta im je generalni naredio da naprave u koliko žele i dalje raditi u DLKV ?

Evo ga, jos jedan "Veliki Vodja", sve zna i sve ume… pa vama je Galinac totalno ispio mozak…

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



@Alien

Pametno mamino najbolje da ih ti pitaš!

Ajd kad si tako pametan reci mi šta su ti isti radnici koji trenutno rade u DLKV napravili sa svojim dionicama? … da budem precizniji šta im je generalni naredio da naprave u koliko žele i dalje raditi u DLKV ?

Ne znam sto im je rekao ali ovaj kojeg ja znam ima svoje dionice i dalje. I pokusaj zadrzat pristojan nivo razgovora jer se ja tebi nisam obracao na nacin ko ti meni. Ak nemres reci pa da te pocnem ignorirat ko i vecinu infantilne balavurdije po forumu.

Nisu problem radnici nego jedan od Skrbničkih PBZ-a

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

@ Alien

sori imaš pravo, pretjero sam … zajebava me netko pored mene a tteško mi se kontrolirat na kraju dana. Uglavnom da ne serem previše jer di god napišeš nešto negativno proglase te vješticom i spale, bilo to točno ili ne … neću više pisat na DLKV-u.

@ sakai

pitat ću te ja za dvije tri godine di je dlkv a di INDG [wink]

INDG ima 40 milja kn duga, a pitaj koliko ima DLKV? … i uzmi u obzir da nema više para od EU

Cookie Monster

saladin

vjeruješ li ti u duhove? [huh]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Nisu problem radnici nego jedan od Skrbničkih PBZ-a

Druze febo samo reci, letit cemo kao meci!

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje



Nisu problem radnici nego jedan od Skrbničkih PBZ-a

Druze febo samo reci, letit cemo kao meci!
[/quote]

Blu Šved šuz [tongue]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


@ Alien

sori imaš pravo, pretjero sam … zajebava me netko pored mene a tteško mi se kontrolirat na kraju dana. Uglavnom da ne serem previše jer di god napišeš nešto negativno proglase te vješticom i spale, bilo to točno ili ne … neću više pisat na DLKV-u.

Nema nikakvog spaljivanja ni slicno. Slobodno pisi bez obzira pozitivno i negativno. Zato i postoji forum da se razmjenjuju misljenja.

New Report

Close