DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.10.2024. u 00:26
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



@conan

NHF !

samo iznosim svoja mišljenja na forumu gdje se iznose mišljenja i priča sa ljudima koji imaju tu dionicu. Kao što znaš na našem TK sve je moguće, ali ako DLKV dionica vrijedi 1800kn, … volio bi vidit tog kupca koji bi toliko ponudio za ovakav DLKV.


Volio bi ja vidit onog koji bi sutra platio meni po 500 kn i etu mu sve. A za dalje, već ću se ja snaći.

Pitanje za Saladina: Kolike su place u dalekovodu? Jesu male, velike, 5000 kn ili srednja placa preko 7500 kn?Dalekovod je zaduzena firma, jasno, a koja to firma nije zaduzena ( Agrokor je bolji?). Koliko Dalekovod ima ugovorenog posla u naredne 2 godine? Koliko se drugih firmi moze podiciti s tim, mislim one izlistane na nasoj burzi? Govoris o visku zaposlenih, a tko kaze da nece dalekovod poslati u mirovinu dio radnika, ako se zna da ima veliki broj radnika blizak starosnoj dobi za mirovinu?Struja se trosi i kad su najvce krize, naravno da kriza moze imati veliki utjecaj na poslovanje svake firme, i imat ce. ali svaka kriza prolazi, tako ce i ova.i na kraju, a koliko to dalekovod vrijedi, 100 kn, ili je i to previse?koliko uopce vrijede nase dionice na burzi, mislim bilo koje nase firme?europa pada 5 posto ,a mi 15, hehe, europa raste 5 posto, a mi 0,5. Ljudi, kad vam netko prodaje patke o malom prometu na nasoj burzi, pa nemojte se toga drzati slijepo, pa danas za milion kuna kupis ono sto si prije 1 god placao 5 miliona kuna.imate dvije varijante, tak ja to vidim: prodati, izgubiti sve, a fondovi opet zaradit veliku lovu ili se stisnuti i cekati sunce. nakon ovakvih gubitaka, ma jebes 20% gore dolje, jel bi me to trebalo prepasti?kazu propast kapitalizma, a sto se onda brinuti, sad je kasno?

28.11.2008 sam napisao:

BROKERSKE KUĆE NAMJERNO I SELEKTIVNO RUŠE HRVATSKU BURZU!!
………..
28.11.2008 PRODAJA 110211/08-P, 977 kom. DLKV-R-A 310.549,50
28.11.2008 PRODAJA 110215/08-P, 200 kom. DLKV-R-A 60.358,74
28.11.2008 PRODAJA 110475/08-P, 400 kom. DLKV-R-A 121.563,79
28.11.2008 PRODAJA 110546/08-P, 200 kom. DLKV-R-A 60.840,66
28.11.2008 PRODAJA 110552/08-P, 201 kom. DLKV-R-A 61.059,97
…………. [angry]

….prodao sam tada sav moj DLKV u prosjeku za oko 302,00kn………….

….i danas sam se NATRPAO! sa DLKV, i nemam pojma po koliko, tko bi to i izračunao!
znam samo da sam danas profitirao u dionicama, u novcu svakako NE!
kome ovo pišem?!
evo kome; RUŠITELJIMA BURZE U HRVATSKOJ!
dragi moji i mili rušitelji..
da li ste vi uopće svjesni da vi meni idete na ruku u svakom slučaju, vi mene jednostavno futrate sa dionicama, do sada sam već 10-tak puta prodavao kompletan moj portfelj i za par dana pokupovao svaki puta sve više dionica za novac koji sam ostvario prodajom tih istih dionica!
jel vi dragi i mili moji rušitelji hrvatske burze mislite da će te se možda jednom u životu dočepati tih mojih dionica rušenjem istih?
hahaha! čujte me kako se smijem iz dna moje ličke duše! hahahaha!
prije bih se ubio nego li prodao i jednu dionicu po ovoj mizernoj cijeni!
samo vi rušite i dalje, ja vas čekam..baj, baj..hehe..
jednom ću vam ih i prodati, ali tada ću JA vama određivati cijenu, a vi će te moći samo pipkati oko njih…..!
pratim vas ujutro od 09:57h….do 16:03h….!
p.s. poslije pratim; http://dynamic.nasdaq.com/aspx/majorindices.aspx

"Oprosti tvojim neprijateljima, ali ne zaboravi nikada njihova imena" John F. Kennedy


ma nema više tu života,prevareni smo,opljačkani,oprostimo se od love,zaboravimo na burzu,dionice,uhvatimo se poštena posla i nađimo se tu za 5,6,godina……..

hočeš reči da je ulaganje u dionice nepošten posao..? ja sam svoj novac pošteno zaradila ,i mislila sam ga pošteno i oploditi…i još uvijek vjerujem u zaradu,kad-tad ..

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Kako sada nalozi stoje , izgleda da je jučer bio dan za izlaz….!

na 4300 sve prodajem...

Dan za izlaz je bio negdje prije tri mjeseca, a sad su dani za "čeku".

sutra je novi dan.

@Sherry

..prodao sam tada sav moj DLKV u prosjeku za oko 302,00kn………….

….i danas sam se NATRPAO! sa DLKV, i nemam pojma po koliko, tko bi to i izračunao!
znam samo da sam danas profitirao u dionicama, u novcu svakako NE!
kome ovo pišem?!
evo kome; RUŠITELJIMA BURZE U HRVATSKOJ!
dragi moji i mili rušitelji..
da li ste vi uopće svjesni da vi meni idete na ruku u svakom slučaju, vi mene jednostavno futrate sa dionicama, do sada sam već 10-tak puta prodavao kompletan moj portfelj i za par dana pokupovao svaki puta sve više dionica za novac koji sam ostvario prodajom tih istih dionica!
jel vi dragi i mili moji rušitelji hrvatske burze mislite da će te se možda jednom u životu dočepati tih mojih dionica rušenjem istih?
hahaha! čujte me kako se smijem iz dna moje ličke duše! hahahaha!
prije bih se ubio nego li prodao i jednu dionicu po ovoj mizernoj cijeni!
samo vi rušite i dalje, ja vas čekam..baj, baj..hehe..
jednom ću vam ih i prodati, ali tada ću JA vama određivati cijenu, a vi će te moći samo pipkati oko njih…..!

Pa ti sam sebi čestitaš na rušenju burze….da nisi u petak istresao onako divljački tvojih 1950 ja vjerujem da se burza tog dana nebi urušila …..DLKV ti je pokrenuo lavinu koja se kasnije proširila na INGR,HDEL,IGH i to bez razloga…..Takve količine se više ne prodaju samo tako (zapamti) nego sa
skrivenim nalozima…ti si očito htio izazvati paniku u što si i uspio …..!

na 4300 sve prodajem...

ajmo danas u + blokadu

Katastrofa od likvidnosti

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Moramo znati i da ima puno dioničara DLKV-a kojima će se iduće godine osloboditi te dionice i koji će pretpostavljam izaći na burzu,

Cookie Monster


Moramo znati i da ima puno dioničara DLKV-a kojima će se iduće godine osloboditi te dionice i koji će pretpostavljam izaći na burzu,

Ma tko je htio ima sve oslobođeno. Tu nema nikakve panike.


Moramo znati i da ima puno dioničara DLKV-a kojima će se iduće godine osloboditi te dionice i koji će pretpostavljam izaći na burzu,

Što god ja tebi odgovorim izlevate me administratori. Ništa mi ne puštaju. Mora da imaš jake veze. Sve je ovo ipak business. Po meni, daleko najperspektivniji dionica na tržištu pa mi je jasno zašto pišeš tako kako pišeš. Iako čisto sumnjam da će mi i ovo proći. [cool]

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

New Report

Close