DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,34
3.931
1,177
3,32
3,34
1,82%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Kolega, tak otprilike i ja razmišljam, samo je problem suzdržavati se svaki dan ne ubosti koju dionicu na ovako niskim vrijednostima, ako ništa barem da se ulaz snizi.

to je največa zamka, stalno kupovat da sniziš prosjek jer je tobože jftino, a dionica i dalje pada pa ti prosijek i dalje raste. zašto kupit danas po 340 kad vidiš da svi čekaju DLKV još 15-20% niže?? kupit po 340 sad je bacanje para u bunar umijesto da staviš nalog na 250-270 i odeš van šetati. za novu godinu otvoriš komp i vidiš da si upeco DLKV po 260 kn. krasan poklon za Novu godinu,ne?

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!



Kolega, tak otprilike i ja razmišljam, samo je problem suzdržavati se svaki dan ne ubosti koju dionicu na ovako niskim vrijednostima, ako ništa barem da se ulaz snizi.

to je največa zamka, stalno kupovat da sniziš prosjek jer je tobože jftino, a dionica i dalje pada pa ti prosijek i dalje raste. zašto kupit danas po 340 kad vidiš da svi čekaju DLKV još 15-20% niže?? kupit po 340 sad je bacanje para u bunar umijesto da staviš nalog na 250-270 i odeš van šetati. za novu godinu otvoriš komp i vidiš da si upeco DLKV po 260 kn. krasan poklon za Novu godinu,ne?
[/quote]
Mislim da ce na te razine doci u iducoj sedmici,i nije ni to problem,vec sta ako nebude i tu jake kupovine eeeeeeeee to je problem,da nam je neko reko da ce DLKV-R-A kad je bijo 1500 past na ove razine,svi bi ga proglasili BEDUINOM i NEZNALICOM, problem su OIF-ondovi,kad se i ako se tu vrati povjerenje gradjana,tek tada mozemo sa sigurnoscu rec da se stabiliziramo i da idemo prema gore,jer mirovinski idu na druge burze šortat,ovde im nema ko sta kupit.



Kolega, tak otprilike i ja razmišljam, samo je problem suzdržavati se svaki dan ne ubosti koju dionicu na ovako niskim vrijednostima, ako ništa barem da se ulaz snizi.

to je največa zamka, stalno kupovat da sniziš prosjek jer je tobože jftino, a dionica i dalje pada pa ti prosijek i dalje raste. zašto kupit danas po 340 kad vidiš da svi čekaju DLKV još 15-20% niže?? kupit po 340 sad je bacanje para u bunar umijesto da staviš nalog na 250-270 i odeš van šetati. za novu godinu otvoriš komp i vidiš da si upeco DLKV po 260 kn. krasan poklon za Novu godinu,ne?
[/quote]
Da, ako se u tom trenutku kad skužiš da si je upecao na 260 ona trži po većoj cijeni. A što ako skužiš da si je upecao po 260, a ona trenutno leluja na burzi po 180-200? Krasan poklon za novu godinu, zar ne?
[bye]
Čini se da se niti jedan dan ne smije skrenut pogled sa ekrana jer već sljedeći donosi promjenu koja te može natjerat da od muke počneš kao Chaplin jesti vlastitu cipelu…

odakle ti to???



Kolega, tak otprilike i ja razmišljam, samo je problem suzdržavati se svaki dan ne ubosti koju dionicu na ovako niskim vrijednostima, ako ništa barem da se ulaz snizi.

to je največa zamka, stalno kupovat da sniziš prosjek jer je tobože jftino, a dionica i dalje pada pa ti prosijek i dalje raste. zašto kupit danas po 340 kad vidiš da svi čekaju DLKV još 15-20% niže?? kupit po 340 sad je bacanje para u bunar umijesto da staviš nalog na 250-270 i odeš van šetati. za novu godinu otvoriš komp i vidiš da si upeco DLKV po 260 kn. krasan poklon za Novu godinu,ne?
[/quote]

Ma ne, najbolje čekati još malo pa kupiti na 200! Ili za Uskrs na 100. A za Gospu će nam plaćati da im uzmemo dionice. To je to, mi glupani kupujemo a brzo će nam plaćati!

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjeneSve.aspx?idNac=2&idDCar=3190

svaka čast dečki
skidam kapu na izlasku
više nije target na dlkv 16xx kuma

ima posla tu kod mene kopaju se kanali a i trebat ce se cistiti snjeg

Postanite Eu-robovi



Kolega, tak otprilike i ja razmišljam, samo je problem suzdržavati se svaki dan ne ubosti koju dionicu na ovako niskim vrijednostima, ako ništa barem da se ulaz snizi.

to je največa zamka, stalno kupovat da sniziš prosjek jer je tobože jftino, a dionica i dalje pada pa ti prosijek i dalje raste. zašto kupit danas po 340 kad vidiš da svi čekaju DLKV još 15-20% niže?? kupit po 340 sad je bacanje para u bunar umijesto da staviš nalog na 250-270 i odeš van šetati. za novu godinu otvoriš komp i vidiš da si upeco DLKV po 260 kn. krasan poklon za Novu godinu,ne?
[/quote]

dlkv po 260 je poklon od krampusa [lol]
onaj po 150 je već od deda mraza [smiley] ali taj pak neće biti do nove godine … mozda za uskrs hehe

Evo ako hoce neko malo jacu kolicinu ima 2000 komada na 344,50, ali mozda bude jeftinije malo sacekajte [lol]


Evo ako hoce neko malo jacu kolicinu ima 2000 komada na 344,50, ali mozda bude jeftinije malo sacekajte [lol]

mislim da se tu netko igra baba roge pa straši sa taskvim nalozima da ljudi prodaju ….dolaze i nestaju nazoli po 500 i 1000 kom…

na 4300 sve prodajem...



Evo ako hoce neko malo jacu kolicinu ima 2000 komada na 344,50, ali mozda bude jeftinije malo sacekajte [lol]

mislim da se tu netko igra baba roge pa straši sa taskvim nalozima da ljudi prodaju ….dolaze i nestaju nazoli po 500 i 1000 kom…
[/quote]

Ako netko želi prodati 2000 komada zašto ne koristi skriveni nalog… očito da netko želi jeftinije kupiti… to je dobar znak za ovu dionicu…



kupijo 200 kom po 380 i prodo 200 kom po 320,popusijo cc 12,000,00 kuna ali kako stvari stoje mozda sam dobro uradijo,vidicemo za dan dva. jebiga treba i izgubit da bi zaradijo.
[

danas sam se prvo tebe sjetio…. [shocked]


Jesili se sjetijo mene jutros???????????????????????????????????

ajme …prodao na 340 stavio nalog na 320 i zakači me do 302…jbt. koji sam baksuz….šta nisam mogao malo pričekati….vjerovatno onih 1000kom samo je počesljao sve što je bilo i tako se istresao…

na 4300 sve prodajem...

New Report

Close