DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 14:22
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,45
14.864
4,311
3,46
3,48
-0,58%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ovo mora gore,bez obzira na aluminij……ovo je prestrašno!!!


ovo mora gore,bez obzira na aluminij……ovo je prestrašno!!!

Sve mora gore, ali kada o tome odluce oni "gore"! [rolleyes]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Koji to imbecili prodaju dionicu po 392 kn, a na bidu 201 kn ??? Očito je nekom JAKO stalo da Dalekovod bude u "crvenom".

mirovnici uskoro moraju kupovat,da bi pokrili gubitke koji su stvoreni,a dlkv,je jedna od dionica koja je u portfelju!!!tako da u dogledno vrijeme sve ovo mora u lagani oporavak!!!!a činjenica je da izlaz iz krize mora krenut i u obliku oporavka burze,jer ništa bez ulagača koji gube povjerenje!!!!

eo da preuzmu AM,i na 2k smo [bye] NOTTT

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER

Ma nek smo na soma bilo bi dobro

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Ma nek smo na soma bilo bi dobro

isuse,evo ti stotka,to bi mi bilo samo 50% minusa,hahaha….žalosno al istinito!!!!!!!


Ma nek smo na soma bilo bi dobro

isuse,evo ti stotka,to bi mi bilo samo 50% minusa,hahaha….žalosno al istinito!!!!!!!
[/quote]

Ti si baš u banani…

Strpljen spašen…


Ma nek smo na soma bilo bi dobro

e moja ekipa u kojoj ste vi zabludi… DLKV na soma je naučna fantastika, a trubilo se da će na 3000kn, kaj je najbolje mnogi popušili

Cookie Monster



Ma nek smo na soma bilo bi dobro

isuse,evo ti stotka,to bi mi bilo samo 50% minusa,hahaha….žalosno al istinito!!!!!!!
[/quote]

Ti si baš u banani…

Strpljen spašen…
[/quote]
ja sam jedan od "junaka"koji su trpali od 1200-1600…….jeb…,ko bi znao,da sam znao nebi tu piskarao nego hladio j… i pametovao drugima kak se pravi lova!!!hahaha

Ma nisam ni ja bolji. Trpao se ja i po 1550, 1200, 800, 600,500,400,380 —-prosjek 950

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


mirovnici uskoro moraju kupovat,da bi pokrili gubitke koji su stvoreni,a dlkv,je jedna od dionica koja je u portfelju!!!tako da u dogledno vrijeme sve ovo mora u lagani oporavak!!!!a činjenica je da izlaz iz krize mora krenut i u obliku oporavka burze,jer ništa bez ulagača koji gube povjerenje!!!!

mirovinci su danas kupili SVE državne obveznice za 2,7 milijardi kuna….kupnju dionica (osim HT-a) zaboravite…

prodali smo za šaku EUra svoju slobodu, ponos i samostalnost .....amen

New Report

Close