DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.07.2024. u 14:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,70
1.204
446
2,70
2,76
-2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


http://www.24sata.hr/sport/clanak/senzacija-s-poljuda-avram-grant-na-klupi-hajduka/87883/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_sport

Danas su prodavali Dalekovod da bi isplatili ovoga gospodina, ali zato u ponedjeljak up up up up !!!!!!!


taj gospodin nije nikada čuo za hajduk

tek sam novi u ovoj dionici,pa me zanima koliko ima ova dionica prostora za rast kad prođe ova kriza.hvala

ima beskonačno velik prostor za rast( a pasti može samo 100%) [thumbsup]


tek sam novi u ovoj dionici,pa me zanima koliko ima ova dionica prostora za rast kad prođe ova kriza.hvala

To ste kolega trebali prouciti PRIJE neg ste usli u dionicu jer ak niste postavlja se pitanje zasto ste ju kupili uopce?

Bez obzira na katastrofalno stanje u svijetu, a i kod nas kaj se sve sprema. Cjena DLKV ispod 500 je nerealna…..

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Definiraj nerealna…..koliko vidim trenutno je realnost i ispod 500kn.

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"


Definiraj nerealna…..koliko vidim trenutno je realnost i ispod 500kn.

Nažalost realnost je i puno niže… kad slijedeće godine počnu objavljivati lošija izvješća…

Dobro ljudi zašto ste onda i dalje u dionicama. Zakaj buljite u taj ekran i čitate gluposti kaj svi mi pišemo. Zakaj ne prodate sve i za godinu dana za iste pare ne kupite 5 puta veću količinu nego kaj sad imate….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Dobro ljudi zašto ste onda i dalje u dionicama. Zakaj buljite u taj ekran i čitate gluposti kaj svi mi pišemo. Zakaj ne prodate sve i za godinu dana za iste pare ne kupite 5 puta veću količinu nego kaj sad imate….

Jer vjeruju u to, ali je strah od skoka jaci.
Kao i kod svih, svi mi pricamo ali bez nekih osnova jer nitko ne zna sto nas ceka. Ali ocito je da je podcenjena s obzirom na fundamente,ali s obzirom na stanje na trzistu u ovome trnutku nema podcjenjene dionice po meni. Sve to moze jos gore isto kao i gore…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Ja sam danas gricnuo na 500kn pa šta bude da bude…možda sam malo uranio a možda sam trebao sve prodati…ma vrijeme bude pokazalo svoje…!

na 4300 sve prodajem...


Dali tko od iskusnijih članova foruma zna gdje se na web-u može naći intraday graf Dalekovoda?
Hvala

http://www.bloomberg.com/apps/cbuilder?ticker1=dlkvra:cz

Heaven or Las Vegas

Uredovni dan 12.11.2008.

DALEKOVOD D.D./REDOVNA DLKV-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. CTG D.O.O. 358.674 15,64 Osnovni račun
2. BMK I PARTNERI D.O.O. 297.413 12,97 Osnovni račun
3. KLT I PARTNERI D.O.O. 294.329 12,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 54.403 2,37 Skrb. račun (-1470)
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 44.071 1,92 Skrb. račun
6. PBZ D.D. 35.884 1,56 Skrb. račun (+400)
7. PBZ D.D. 34.701 1,51 Skrb. račun (+518)
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 29.112 1,27 Skrb. račun
9. DALEKOVOD D.D. 25.239 1,10 Osnovni račun
10. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 20.316 0,89 Skrb. račun
Ukupno: 52,06

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close