DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 09.07.2024. u 00:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,70
1.204
446
2,70
2,76
-2,17%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


izgleda da ce i danas biti uspavano ovo stvarno ne razumijem

mirovinci ne kupuju uopće dionice već desetak dana osim tamo gdje su odavna zaglavili kao OPTE, INGR i sl., zato su prometi ovako jadni. sada dionice kupuju samo mali ulagači a mirovinci čekaju da crobi opet rokne malo žešće pa da se onda uključe. vrlo opasno je sad kupovati bilo što

sve što pišem je osobno mišljenje te nije investicijski savjet niti poziv na kupoprodaju dionica!

LJep skok..sretno vam bilo… [thumbsup]



izgleda da ce i danas biti uspavano ovo stvarno ne razumijem

mirovinci ne kupuju uopće dionice već desetak dana osim tamo gdje su odavna zaglavili kao OPTE, INGR i sl., zato su prometi ovako jadni. sada dionice kupuju samo mali ulagači a mirovinci čekaju da crobi opet rokne malo žešće pa da se onda uključe. vrlo opasno je sad kupovati bilo što
[/quote]
Sacekaj ga ti da rokne ja sam usao juce u 3 dionice pun portfelj—-LKPC-R-A………..DLKV-R-A………….INGR-R-A I ljepo mi je trenutno, a prekosutra ce biti bajno.




izgleda da ce i danas biti uspavano ovo stvarno ne razumijem

mirovinci ne kupuju uopće dionice već desetak dana osim tamo gdje su odavna zaglavili kao OPTE, INGR i sl., zato su prometi ovako jadni. sada dionice kupuju samo mali ulagači a mirovinci čekaju da crobi opet rokne malo žešće pa da se onda uključe. vrlo opasno je sad kupovati bilo što
[/quote]
Sacekaj ga ti da rokne ja sam usao juce u 3 dionice pun portfelj—-LKPC-R-A………..DLKV-R-A………….INGR-R-A I ljepo mi je trenutno, a prekosutra ce biti bajno.
[/quote]

Trenutno ti je sjajno… ako je istina to što pišeš…

Euforija pada [cry]

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

..da nisi možda sada kupio? [lol] nhf

Euforija pada [cry]
[/quote]
ma daj, pusti trejdere , da zarade, ja nemama više živaca za to, ko ce ga loviti, kad krene prema 1000.. [thumbsup]

Euforija pada [cry]


ma daj, pusti trejdere , da zarade, ja nemama više živaca za to, ko ce ga loviti, kad krene prema 1000.. [thumbsup]
[/quote]

Netko će ga sad otjerati u blokadu 🙁

Ma nek danas završi preko 600 u blokadi, a sutra napad na 700….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO


Ma nek danas završi preko 600 u blokadi, a sutra napad na 700….

Mislim da je to malo PREoptimisticno, ali bilo bi lijepo [thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Ma nek danas završi preko 600 u blokadi, a sutra napad na 700….

Euforija kolega a?
Pomalo, ni jedan brzi rast nije dobar, posto po posto i biti ce ok….

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Ma nek danas završi preko 600 u blokadi, a sutra napad na 700….

Euforija kolega a?
Pomalo, ni jedan brzi rast nije dobar, posto po posto i biti ce ok….
[/quote]
1000 kn za božic i sve ce bit ok, to ti je rast od cca 10kn na dan, mic po mic… Ne svidjaju se mi rastovi od 20% dnevno, preveliki gapovi, kad se samo sjetim das am prodaval DLKV po 1900 kn….
Nikad se ne zna, možda cu ga opet… [rolleyes]

New Report

Close