DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.07.2024. u 19:00
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,77
10.056
3,630
2,72
2,76
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Neloše počelo, ali neznam kak će završit..

Odlično počelo… ali nije bilo podrške fondova… šteta…

Nakon što je ljepo krenulo cca +6%, trenutni pad slikovito govori o investitorima…na jedan nagli trzaj prema doli, stampedo za njima… a onda zastoj tek su onda uočili da ih niko ne "goni"…sad biće počivaju… dok ih neko ne potjera… [lol]

Na samom kraju potjerali su ovi jači i bogami zauzeli dobru poziciju (cjenu) za sutašnji start… [thumbsup]


Na samom kraju potjerali su ovi jači i bogami zauzeli dobru poziciju (cjenu) za sutašnji start… [thumbsup]

Baš i nije neka dobra cijena s obzirom na izvješe… da je to 750… onda bi mogli pričati o tome… ali ovako… jadna cijena…



Na samom kraju potjerali su ovi jači i bogami zauzeli dobru poziciju (cjenu) za sutašnji start… [thumbsup]

Baš i nije neka dobra cijena s obzirom na izvješe… da je to 750… onda bi mogli pričati o tome… ali ovako… jadna cijena…
[/quote]
da moglo bi se tako reci ali vidite u kakvom je burza stanju……
ah nista ,preostaje nam da se molimo i drzimo fige da krene na bolje
pofuk
izvješce mi stvarno ni tolko lose izgledalo da bi bila ovakva cijena ali kako druge dionice nisu reagirale tako je i ova postupila
prijatna vece




Na samom kraju potjerali su ovi jači i bogami zauzeli dobru poziciju (cjenu) za sutašnji start… [thumbsup]

Baš i nije neka dobra cijena s obzirom na izvješe… da je to 750… onda bi mogli pričati o tome… ali ovako… jadna cijena…
[/quote]
da moglo bi se tako reci ali vidite u kakvom je burza stanju……
ah nista ,preostaje nam da se molimo i drzimo fige da krene na bolje
pofuk
izvješce mi stvarno ni tolko lose izgledalo da bi bila ovakva cijena ali kako druge dionice nisu reagirale tako je i ova postupila
prijatna vece
[/quote]

Istina, ali kad uspoređujem izvješće od ingre gdje je u trećem kvartalu zabilježen veliki pad dobiti, a cijena je solidno potegla… zbilja mi nije jasno… dlkv je objavio odlično izvješće za treći kvartal (ali i za cijelu godinu) a cijena jedva da se pomakla s mjesta… burza trenutno uopće ne vrednuje financijska izvješća…

izgleda da ce i danas biti uspavano ovo stvarno ne razumijem

početnik-5
… burza trenutno uopće ne vrednuje financijska izvješća…
to se odavno zna…a šta se tiče cjene takva je zbog stanja na Tk a po meni nije loše +5% u danu ali ni prometi na ZSE su nikakvi, znači pravo trgovanje još nije počelo…tvoji snovi o "potezanju" na 750 su nemogući jer je max. limit juče bio 571,9 a danas 602,64, jedino da odobre i da nema granica…


početnik-5
… burza trenutno uopće ne vrednuje financijska izvješća…
to se odavno zna…a šta se tiče cjene takva je zbog stanja na Tk a po meni nije loše +5% u danu ali ni prometi na ZSE su nikakvi, znači pravo trgovanje još nije počelo…tvoji snovi o "potezanju" na 750 su nemogući jer je max. limit juče bio 571,9 a danas 602,64, jedino da odobre i da nema granica…

To je prosjek rasta od +5%, stvarni porast je bio 2,5%… znam za limite…

Ako ima netko k/p,lijepo molim.

evo…
DALEKOVOD D.D. – DLKV-R-A
Izaberi dionicu:

Osvježi stranicu
Kupnje:
Cijena Količina
573,00 21
570,01 50
568,00 30
565,10 37
563,00 22
560,01 60
560,00 4
556,00 14
555,02 50
555,01 40
Prodaje:
Količina Cijena
81 577,98
18 578,68
3 579,00
52 580,00
12 582,99
37 583,00
11 585,00
15 586,00
45 593,00
123 598,00

hvali more, drž se altantske plovidbe.....


izgleda da ce i danas biti uspavano ovo stvarno ne razumijem

Ako hočeš da raste onda prodaj, tak je barem kod mene uvjek….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

New Report

Close