DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:06
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,12
25.467
8,175
3,08
3,12
-1,90%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Evo, riješio sam se pola portfelja DLKV, a ostatak čuvam za bolje dane. Ovo je vrijeme za jake živce, nema šta.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume


Evo, riješio sam se pola portfelja DLKV, a ostatak čuvam za bolje dane. Ovo je vrijeme za jake živce, nema šta.

prodo??????????????????????????????

lol 😀



Evo, riješio sam se pola portfelja DLKV, a ostatak čuvam za bolje dane. Ovo je vrijeme za jake živce, nema šta.

prodo??????????????????????????????
[/quote]

Eto, nisam više dioničar DLKV, sve je otišlo. Odlazim s ovog foruma, bilo mi je drago, držite se, trgujte, zarađujte.

"Nature is always too strong for principle" - David Hume

Ja ne prodajem ispod 700 kn.
Mislim da bi to bio gornji limit na ovom valu…




Evo, riješio sam se pola portfelja DLKV, a ostatak čuvam za bolje dane. Ovo je vrijeme za jake živce, nema šta.

prodo??????????????????????????????
[/quote]

Eto, nisam više dioničar DLKV, sve je otišlo. Odlazim s ovog foruma, bilo mi je drago, držite se, trgujte, zarađujte.

Zašto nisi još malo čekao, bar da odeš sa malo manjim gubitkom… Svi smo mi na gubitku… ali u nadi je spas…




Evo, riješio sam se pola portfelja DLKV, a ostatak čuvam za bolje dane. Ovo je vrijeme za jake živce, nema šta.

prodo??????????????????????????????

ne predaj se … a sta da ti kazem da sam ja dooobbaarrr paket HDEL kupio od 1800-2000kn a vidi me sad … veselim se ko malo djete rastu od 20% sa 350 na 450kn ???????

[/quote]

Eto, nisam više dioničar DLKV, sve je otišlo. Odlazim s ovog foruma, bilo mi je drago, držite se, trgujte, zarađujte.

[/quote]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]




Evo, riješio sam se pola portfelja DLKV, a ostatak čuvam za bolje dane. Ovo je vrijeme za jake živce, nema šta.

prodo??????????????????????????????
[/quote]

Eto, nisam više dioničar DLKV, sve je otišlo. Odlazim s ovog foruma, bilo mi je drago, držite se, trgujte, zarađujte.

[/quote]

Svima koji su izašli iz DLKV-a želim puno sreće i zarade s drugim dionicama i želim im da im bude jako žao što su napustili ovu dionicu.

podržavam kolegu skylaba i znam da je bila frka
ja nisam spavao zadnjih 7 dana i znam točno kako mu je
nadam se da ce se ipak još stici uključiti u naš truli kapitalizam

dotle mu želim svako dobro

pozdrav

mislim da ipak dalekovod nema puno veze s ovom krizom i da vrijedi daaaaaaalekoooo više

Postanite Eu-robovi

Nije loše s obzirom da sam u petak kupovao na 505…..IDEMO DALJE up

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Danas opet gadno zaronili [cry]

Preživjet ćemo…

ja sam je uzimao po 1400 i ne namjeravam je prodat za manje od 1500 pa vi sad kazite sta hocete

New Report

Close