DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 08:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
3.810
1,134
3,34
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dokapitalizacija je i bila najavljena u 3Q, ako se trziste smiri i provest ce se, a oni to znaju i povlace novce i pripremaju se, jer velike su investicije upitanju a vjerovatno i ova trakavica oko aluminija bi se trebala do konca ovoga mjeseca i zavrsiti, a to treba platit a dokap bi bijo idealan, e sad po kojem modelu i kako ce se vrsiti EVENTUALNI dokap to je neizvjesno ,a sto se tice dionice i cjene ja sam pogodijo slucajno DNO ,ali smatram da u bliskoj buducnosti cjena dionice ce rast puno vise, ako nebi bilo dokapa ja ocekujem cjenu do kraja godine cc 1400, a ako bude dokap to je druga prica, sve u svemu najvaznije je da se TK stabilizira, i da se donekle vrati povjerenje u investitore, jer za FUL povjerenje treba vremena, mnogi se nece vratiti na burze od mali ulagaca sirom svjeta, jer kad te vruce mljeko opece i jogurt ti je vruc.Firma vrjedi i ima posla, i dobiva natjecaje sirom svjeta ,a dolazi i razdoblje ulaganja u energetski sektor koji ce biti jedan od najaci projekata u HR. Sami prosudite jer ulazete svoje novce, ima jos dosta dobri a trenutno podcjenjeni dionica ,ali to sami morate odluciti koje su te dionice, jer stranaca nema jos, ali bi uskoro mogli doci i kupovat na diskontu. BUDITE MUDRI [proud]

jomiii, zanima me ima li kakvih informacija oko nabave struje za aluminij? to mi se čini kao najvažnija stvar. ako se sa Dodikom dogovore moglo bi sve biti dobro. s druge strane ako se pogleda crna gora i njihova situacija sa aluminijskim kombinatom, rusima i strujom…. pitanje je koliko se može vjerovati republici srpskoj. a oni imaju velike planove za gradnju elektrana, a to bi za dalekovod također moglo biti jako dobro.

Ja bih više volio da se uprava usredotoči da postojeće poslove obavi na način da više šoldi ostane u kasici i naposljetku podjeli kao dividendu, a Aluminij opcionalno i pod našim uvjetima.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Koliko vidim zadnja cijena je u blokadi pa ako bi neko htio
objasniti kako trgovanje kreće sutra tj. da li dionica prvo mora
izaći iz blokade(koliko to traje)?


jomiii, zanima me ima li kakvih informacija oko nabave struje za aluminij? to mi se čini kao najvažnija stvar. ako se sa Dodikom dogovore moglo bi sve biti dobro. s druge strane ako se pogleda crna gora i njihova situacija sa aluminijskim kombinatom, rusima i strujom…. pitanje je koliko se može vjerovati republici srpskoj. a oni imaju velike planove za gradnju elektrana, a to bi za dalekovod također moglo biti jako dobro.

Sve je zavrseno struja je dogoverena i otklonjenje crvenog mulja je dogovoreno ,struja ce se placat oko 45 eura ,mislim da ce u roku 2 tjedna biti sve zavrseno.

sutra prva transakcija na toj razini ili većoj,i eto ti blokade do cca 11:30..MOŽDA NETKO ODMAH OD VELIKIH POPAPA DO 850,00..



@ Bakice

Te pare odose u kupovinu dionica Hajduka (ma kako to nevjerojatno zvucalo)!

Svašta čovjek bubne pa ostane živ.
[/quote]

Cuj, misli sta hoces, ali Dalekovod i Tankerska su prvi u redu (dobrovoljno ili ih drIvo natjerao – pojma nemam, ali prije ce biti ovo drugo) koji moraju kupiti preostali paket dionica. Cini mi se cca 80 mil KN. Dobro znate kako sve funkcionira u ovoj drzavi…. Ako vam se to ne svidja, onda molite Boga da natjeraju jos koju firmu, pa ce izdatak DLKV biti proporcionalno manji! [lol] Inace, mene boli briga, Dlkv imam jer vjeruje u tu firmu, a Hajduk volim tako da samu svakom slucaju u dobitku! [lol] [lol] [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Pa da i kupe Hajduk, ako im pamet smeta, to nije novac Dalekovoda.

To je novac BMK i partneri d.o.o. i KLT partneri d.o.o., tako da se tiče Dalekovoda koliko Adrisa činjenica da li Vlahušić kupio novu kuću ili IGH da li Jure Radić proširio kuću u Baškoj Vodi.

Hmm. Kad malo bolje razimslim, možda Dalekovod dobije i neke ustupke od strane države zato što su gazde dio svoje love bacile u bunar za opće (čitaj HDZ) dobro. Može li bolje.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Vrag mi nije dao mira [proud] pa evo par linkova… Pametnom dosta…

http://sportal.vecernji.hr/vld/sportal/nogomet/vijesti/3167483/index.do – VECERNJI

http://www.sportskenovosti.hr/index.php?cmd=show_clanak&clanak_id=4483 – SN

http://www.nacional.hr/articles/view/46043/ – NACIONAL

….ma, ustvari, imate Google i samo upisite 2 carobne rijeci Hajduk Dalekovod… Pametnom dosta….

P.S. H.C. mislim da si na pravom tragu! [thumbsup]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


Koliko vidim zadnja cijena je u blokadi pa ako bi neko htio
objasniti kako trgovanje kreće sutra tj. da li dionica prvo mora
izaći iz blokade(koliko to traje)?

Zadnja cijena nije u blokadi.

Blokada je skinuta tri/četiri minute prije kraja trgovanja, bez najave na ZSE.
A da će blokada ipak biti skinuta prije kraja trgovanja, netko je vrlo dobro znao, što se vidi iz transakcija neposredno po skidanju blokade….

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

Bravo za sve koji su kupovali u četvrtak….

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Kupljeno po 660 a prodo sam po 805 sad cekam kraj dana pa da vidim kuda idemo

New Report

Close