DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 10:46
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
3,36
6.240
1,857
3,36
3,38
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Nemam riječi. U jedan dan smo porasli nekih 150 kuna. Tko je jučer kupio svaka mu čast.

Ja na 660 kunica pun portfelj i ovo mi je prvi put iskreno da pogodim samo DNO

ja kupih prekjučer,svakako,ići će to još gore,uvjeren sam da idući tjedan dotičemo 1000,00..


ja kupih prekjučer,svakako,ići će to još gore,uvjeren sam da idući tjedan dotičemo 1000,00..
Sumjam ali za 2 tjedna bez ikakvi panika na trzistu moguce a dotle bi mogao i ALUMINIJ doc jer sve je dogovoreno ali vazda ima ALI……………….

nije upitno poslovanje firme,već psihologija na tržištu..što se budućih poslova tiče,ima posla za idućih 20 godina..dionica nije reagirala na pozitivne vijesti onda,i jednostavno,mora to sada nadoknaditi..a za 2 tjedna,ako ne bude nekih šokova izvana,možemo očekivati pravi procvat dionice,a možda si utvaram,rekao bi ćiro?

Uprava društva KLT i partneri d.o.o. objavljuje

NAKANU SMANJENJA TEMELJNOG KAPITALA
Uprava Društva sukladno članku 463. stavak 1. Zakona o trgovačkim društvima, a u skladu s odlukom o smanjenju temeljnog kapitala, podnijela je prijavu da se u sudski registar upiše nakana Društva da se smanji temeljni kapital (redovno smanjenje temeljnog kapitala), i to s dosad upisanoga temeljnog kapitala koji iznosi 165.769.400,00 kuna za 157.480.930,00 kuna tako da smanjeni temeljni kapital treba iznositi 8.288.470,00 kuna.
Trgovački sud u Zagrebu rješenjem broj Tt-08/9428-2 od 8. 9. 2008. upisao je nakanu smanjenja temeljnog kapitala.
Ovim oglasom Društvo objavljuje da je spremno svim vjerovnicima na njihov zahtjev podmiriti tražbine koje imaju prema Društvu na dan posljednje objave nakane da se smanjuje temeljni kapital, odnosno da će Društvo dati osiguranje da će tražbina/e biti podmirene.
Ova objava o nakani smanjenja temeljnog kapitala objavit će se u Narodnim novinama u skladu s člankom 463. stavak 2. Zakona o trgovačkim društvima.
U slučaju da Društvo ima poznate vjerovnike ova objava dostavit će se neposredno poznatim vjerovnicima.
Smatra se da vjerovnici Društva koji se nisu prijavili u roku od 3 mjeseca od dana posljednje objave suglasni s time da se smanji temeljni kapital Društva.

KLT i partneri d.o.o. Zagreb
NN 106/08

imaju viska kapitala?! valjda nemaju manjak sad odjednom…to bi znacilo da ce dionica vise vrijediti (ako je redovno smanjenje)…na koji nacin ce to provesti?
tek od nedavno (eh da ta srijeda!) imam DLKV, pa nisam upoznat s ovom cinjenicom (visak kapitala)- komentari?

In spe...

@ Bakice

Te pare odose u kupovinu dionica Hajduka (ma kako to nevjerojatno zvucalo)!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....


@ Bakice

Te pare odose u kupovinu dionica Hajduka (ma kako to nevjerojatno zvucalo)!

Svašta čovjek bubne pa ostane živ.

laički rečeno,dionica će vrijediti 5% više,ali od kada?možda se povećava nominalna vrijednost dionice..na cca 630,00 kn..

Odlukom Skupštine održane 19.05.2008., nastavljene 02.06.2008. i završena 09.06.2008. o smanjenju temeljnog kapitala, temeljni kapital društva smanjuje se: sa svote od 165.769.400,00 kuna za svotu od 157.480.930,00 kuna na svotu od 8.288.470,00 kuna.

Izvadak iz sudskog registra za tvrtku KLT i partneri d.o.o. Zagreb


Odlukom Skupštine održane 19.05.2008., nastavljene 02.06.2008. i završena 09.06.2008. o smanjenju temeljnog kapitala, temeljni kapital društva smanjuje se: sa svote od 165.769.400,00 kuna za svotu od 157.480.930,00 kuna na svotu od 8.288.470,00 kuna.

Izvadak iz sudskog registra za tvrtku KLT i partneri d.o.o. Zagreb

Hoćeš reći da izvlače novac iz KLT kako bi mogli sudjelovati u dokapitalizaciji dlkv-a.

ma,to ništa nema veze,najbitniji element u svemu ovome je psihologija tržišta,a likvidnost dolazi prodajom ine,a mic po mic,vraćat će se i investitori…nema zime,mislim da je najgore iza nas..jedino treba viditi koliko još mirovinci imaju u oif-ima,ali mislim da cifra ne ide preko 300 milijuna kuna,a to će istovariti kad se proda ina..

New Report

Close