DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 04.07.2024. u 05:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,76
14.561
5,270
2,70
2,76
1,47%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Netko je rekao da jedino ljudska glupost nema granica

Cookie Monster


Čuvam Dlkv još jako jako dugo- dionica budućnosti

I uvijek će to biti

"Nature is always too strong for principle" - David Hume



Čuvam Dlkv još jako jako dugo- dionica budućnosti

I uvijek će to biti
[/quote]
da moze biti u pravu al sve mi se cini da sam ja covjek proslosti
pofuk

Nacrt energetske strategije 2008.-2020. trebao bi biti gotov za dva, tri tjedna nakon čega će uslijediti i javna rasprava.

Tri su osnovna cilja strategije – sigurnost opskrbe, konkurentnost energetskog sustava, te održivost energetskog razvitka, kazao je Polančec.

Iznoseći osnovna predviđana vezano za električnu energiju, naveo je da danas imamo instalirane snage oko 4.000 megavata (MW), a do 2020. potrebno je izgraditi novih 3.500 MW. U 12 godina mi gotovo trebamo udvostručiti instalirane kapacitete želimo li doći u situaciju da 2020. imamo samodostatnost u električnoj energiji, kazao je.

Strategija uz ostalo predviđa i da Hrvatska do 2020. ima 1.520 MW u obnovljivim izvorima, a i uz nove kapacitete u hidro i termoelektranama nedostaje oko 400 MW i strategija će dati odgovor i na to pitanje, rekao je Polančec ne precizirajući kakvi bi to objekti mogli biti.

Analize, napomenuo je, govore da je po sadašnjim uvjetima najjeftinija proizvodnja struje iz nuklearki, potom termoelektrana na ugljen, vjetroelektrana i termoelektrana na plin.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=56a9e04e-8d96-4024-95e8-3f9111aa9500

Tko ima odgovor na pitanje zašto DIOKI ulazi u CROBEX ? Mislim da nije slučajnim odabirom ili se varam. Ajde držte se ! [thumbsup]

...moj je traktor najjjveči i najjjljepši u selu...


Nacrt energetske strategije 2008.-2020. trebao bi biti gotov za dva, tri tjedna nakon čega će uslijediti i javna rasprava.

Tri su osnovna cilja strategije – sigurnost opskrbe, konkurentnost energetskog sustava, te održivost energetskog razvitka, kazao je Polančec.

Iznoseći osnovna predviđana vezano za električnu energiju, naveo je da danas imamo instalirane snage oko 4.000 megavata (MW), a do 2020. potrebno je izgraditi novih 3.500 MW. U 12 godina mi gotovo trebamo udvostručiti instalirane kapacitete želimo li doći u situaciju da 2020. imamo samodostatnost u električnoj energiji, kazao je.

Strategija uz ostalo predviđa i da Hrvatska do 2020. ima 1.520 MW u obnovljivim izvorima, a i uz nove kapacitete u hidro i termoelektranama nedostaje oko 400 MW i strategija će dati odgovor i na to pitanje, rekao je Polančec ne precizirajući kakvi bi to objekti mogli biti.

Analize, napomenuo je, govore da je po sadašnjim uvjetima najjeftinija proizvodnja struje iz nuklearki, potom termoelektrana na ugljen, vjetroelektrana i termoelektrana na plin.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=56a9e04e-8d96-4024-95e8-3f9111aa9500

Heben ja Nacrt energetske strategije 2008.-2020. i sve poslove DLKV-a kad je aterirao na 700Kn!

Umjesto da tu pišeš o energetskim strategijama tj. bilo bi bolje da se uprava DLKV-a bavi strategijama protupotopa i protu utapanja!
Sramota da jedna firma kao DALEKOVOD koja je kao ono “respektabilna” nebi k***cem makla da spasi vlastitu dionicu ili da je bar pogurne!

Kad budem milijarder imat ću tajnicu da mi ovdje piše!



Nacrt energetske strategije 2008.-2020. trebao bi biti gotov za dva, tri tjedna nakon čega će uslijediti i javna rasprava.

Tri su osnovna cilja strategije – sigurnost opskrbe, konkurentnost energetskog sustava, te održivost energetskog razvitka, kazao je Polančec.

Iznoseći osnovna predviđana vezano za električnu energiju, naveo je da danas imamo instalirane snage oko 4.000 megavata (MW), a do 2020. potrebno je izgraditi novih 3.500 MW. U 12 godina mi gotovo trebamo udvostručiti instalirane kapacitete želimo li doći u situaciju da 2020. imamo samodostatnost u električnoj energiji, kazao je.

Strategija uz ostalo predviđa i da Hrvatska do 2020. ima 1.520 MW u obnovljivim izvorima, a i uz nove kapacitete u hidro i termoelektranama nedostaje oko 400 MW i strategija će dati odgovor i na to pitanje, rekao je Polančec ne precizirajući kakvi bi to objekti mogli biti.

Analize, napomenuo je, govore da je po sadašnjim uvjetima najjeftinija proizvodnja struje iz nuklearki, potom termoelektrana na ugljen, vjetroelektrana i termoelektrana na plin.

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=56a9e04e-8d96-4024-95e8-3f9111aa9500

Heben ja Nacrt energetske strategije 2008.-2020. i sve poslove DLKV-a kad je aterirao na 700Kn!

Umjesto da tu pišeš o energetskim strategijama tj. bilo bi bolje da se uprava DLKV-a bavi strategijama protupotopa i protu utapanja!
Sramota da jedna firma kao DALEKOVOD koja je kao ono "respektabilna" noke k***cem makla da spasi vlastitu dionicu ili da je bar pogurne!
[/quote]
decko s ovim stavom ces jako brzo "izgorit" na zse-u 🙂
2008-2009 se "pusi" lova, 2010 ide kapitalizacija


decko s ovim stavom ces jako brzo "izgorit" na zse-u 🙂
2008-2009 se "pusi" lova, 2010 ide kapitalizacija

Izgorio jesam kao i mnogi ali srećom namazao sam se kremom poslje sunčanja naziva (strpljen spašen) pa makar to bila 2020!

Ali i dalje stojim iza toga da jena "respektabilna" firma kao DLKV je trebala napravit puno toga da zadrži vrijednost svoje dionice!

Kad budem milijarder imat ću tajnicu da mi ovdje piše!



decko s ovim stavom ces jako brzo "izgorit" na zse-u 🙂
2008-2009 se "pusi" lova, 2010 ide kapitalizacija

Izgorio jesam kao i mnogi ali srećom namazao sam se kremom poslje sunčanja naziva (strpljen spašen) pa makar to bila 2020!

Ali i dalje stojim iza toga da jena "respektabilna" firma kao DLKV je trebala napravit puno toga da zadrži vrijednost svoje dionice!

[/quote]
nema tu pomoci, trend se treba promjenit, padaju i jace firme od DLKV
take care

Šta nam rade. Al se neko krca jeftino, već 9000 kom.


Sramota da jedna firma kao DALEKOVOD koja je kao ono "respektabilna" nebi k***cem makla da spasi vlastitu dionicu ili da je bar pogurne!

Nije ti palo na pamet da možda nekome odgovara niža cijena. Ja vidim da kupnje uredno ima. [cool]

Zar je moguće još ići dolje? Ovo je stvarno panična rasprodaja.

10:10 – 658kn

Ferengi rule of acquisition no.162 "Even in the worst of times someone turns a profit"

New Report

Close