DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 05:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,75
2.913
1,058
2,70
2,76
0,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


cekaj kad dodju kinezi i ponude toplu vodu sto nudi dalekovod po 3 x manjoj cijeni, još neko vrijeme će to prolazit da su jedini sposobni u tom sektoru..

Ako ti se ne svidja, nemoj kupit i roblem rijesen. Ne brini se ti za nas što prema tvom stilu pisanja DLKV "ne valja"!

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....



cekaj kad dodju kinezi i ponude toplu vodu sto nudi dalekovod po 3 x manjoj cijeni, još neko vrijeme će to prolazit da su jedini sposobni u tom sektoru..

Ako ti se ne svidja, nemoj kupit i roblem rijesen. Ne brini se ti za nas što prema tvom stilu pisanja DLKV "ne valja"!
[/quote]
Moj stil je da sam usao u dlkv na 300 40kom, pa mi bas i nije drago sto se istopilo.

stankeco




cekaj kad dodju kinezi i ponude toplu vodu sto nudi dalekovod po 3 x manjoj cijeni, još neko vrijeme će to prolazit da su jedini sposobni u tom sektoru..

Ako ti se ne svidja, nemoj kupit i roblem rijesen. Ne brini se ti za nas što prema tvom stilu pisanja DLKV "ne valja"!
[/quote]
Moj stil je da sam usao u dlkv na 300 40kom, pa mi bas i nije drago sto se istopilo.
[/quote]

ahhh, bez uvrede, ali ne brinem se onda za tebe! [lol]

Antikristi i masoni, komunisti, ovi-oni, šire sotonske fraze da nas poraze! E moj narode....

Izvješće na ZSE

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

http://www.zse.hr/default.aspx?id=20998

komentari na izvjesce? malo je sturo….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Zanimljivo složeni nalozi na kupnji DLKV. Svakih 5 kn razlike po 15 (? ili skriveni) komada…

[thumbsup]pozitivni poslovni rezultati
Prihodi Dalekovoda porasli 27, a dobit 3,5 posto
Luka Miličić, predsjednik Uprave Dalekovoda

Ukupni prihodi Dalekovoda u prvih šest mjeseci ove godine dosegnuli su gotovo 820 milijuna kuna, što je otprilike 27 posto više u odnosu na isto lanjsko razdoblje, dok je čista dobit porasla 3,5 posto, na 18,55 milijuna kuna, priopćeno je danas iz te tvrtke. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


[thumbsup]pozitivni poslovni rezultati
Prihodi Dalekovoda porasli 27, a dobit 3,5 posto
Luka Miličić, predsjednik Uprave Dalekovoda

Ukupni prihodi Dalekovoda u prvih šest mjeseci ove godine dosegnuli su gotovo 820 milijuna kuna, što je otprilike 27 posto više u odnosu na isto lanjsko razdoblje, dok je čista dobit porasla 3,5 posto, na 18,55 milijuna kuna, priopćeno je danas iz te tvrtke. [thumbsup]

Izvješće je odlično i to potvđuje da dionica će sigurno rasti pa možda i danas odradi 3-4% međutim ako sutra Crobex krene u crveno nažalosti i Dalekovod će sljediti trend kretanja burze….to je čista realnost…

strpljen spašen…

na 4300 sve prodajem...



[thumbsup]pozitivni poslovni rezultati
Prihodi Dalekovoda porasli 27, a dobit 3,5 posto
Luka Miličić, predsjednik Uprave Dalekovoda

Ukupni prihodi Dalekovoda u prvih šest mjeseci ove godine dosegnuli su gotovo 820 milijuna kuna, što je otprilike 27 posto više u odnosu na isto lanjsko razdoblje, dok je čista dobit porasla 3,5 posto, na 18,55 milijuna kuna, priopćeno je danas iz te tvrtke. [thumbsup]

Izvješće je odlično i to potvđuje da dionica će sigurno rasti pa možda i danas odradi 3-4% međutim ako sutra Crobex krene u crveno nažalosti i Dalekovod će sljediti trend kretanja burze….to je čista realnost…

strpljen spašen…
[/quote]
ako padne, zna se sto se radi(dokup)

Izdvojeno iz polugodišnjeg izvješća za 2008. god.

7. Prihodi po djelatnostima/segmentima

Prihodi po Poslovnoj cjelini Proizvodnja su u skladu sa očekivanim i planiranim rezultatom za promatrani period 2008 godine. Prihodi Poslovne cjeline Izgradnja su u skladu sa cikličkim trendom poslovanja i u skladu sa planom poslovanja. Inozemni poslovi PC Izgradnja u Norveškoj, Albaniji, Kazahstanu, Bosni i Hercegovini su u skladu sa zadanom dinamikom izvođenja radova.
U drugom polugodištu se očekuje rast prihoda i dobiti.

Izvještaj:

Vaš link

Ono prije je njihov ušminkani komentar…

New Report

Close