DLKV (Dalekovod d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DLKV (Dalekovod d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 02.07.2024. u 05:33
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DLKV
2,75
2.913
1,058
2,70
2,76
0,73%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


A kada vidim da netko stavi 280 komada kao otvoreni nalog (ako postoje skriveni) na 15 kuna višu cijenu od prve slijedeće onda sam siguran da je navlakuša i da pokušava sitnu ribu utjerati u mrežu i da je Q2 loš. [cool]

kaj te to brine ak nisi suvlasnik?

Vrag šalu bere, a penezi ga ne!!!


A kada vidim da netko stavi 280 komada kao otvoreni nalog (ako postoje skriveni) na 15 kuna višu cijenu od prve slijedeće onda sam siguran da je navlakuša i da pokušava sitnu ribu utjerati u mrežu i da je Q2 loš. [cool]

Ne treba se brinuti kolega,ipak netko marljivo skuplja na bidu, petak 11.07.je bio skriveni na 884 kn koji je pokupio sve one što su na vrijeme prodali prije pada na 800 kn.
Da li on zna nešto više ili manje od nas? [lol]
Isplati li mu se ,iako je mogao sve to pokupiti 50-tak kn niže?
Down drukeri ovih dana su na bidu i strepe da li će stići uhvatiti dovoljno prije nego što krene gore. [lol]
Zato digitron u ruke i manje brige oko 1H .

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


A kada vidim da netko stavi 280 komada kao otvoreni nalog (ako postoje skriveni) na 15 kuna višu cijenu od prve slijedeće onda sam siguran da je navlakuša i da pokušava sitnu ribu utjerati u mrežu i da je Q2 loš. [cool]

kojim glupostima se ti bavis
ajde se malo vise informiraj i istrazuj pa ces nesto pametnije napisati? neznam koja je uloga ljudima pisati sigurno je lose izvjesce, lose ovo lose ono, za tjedan dana super firma, super izvjesce, super informacije – sta zelis utjecat na cijenu putem foruma -heh -sigurno 99,99% sigurno cita forum

ps onaj ko prodaje po bidu sebi spusta cijenu ne drugima

Dok šljakeri prodaju ne treba brinuti da će pobjeći. [cool] Pričekajmo Q2 pa pogledajmo fundament. Sve živo je poskupilo. Ja osobno ne očekujem dobar FI u Q2.

poskupio je i km gradnje autocesta i cesta a dalekovod tu obilno sudjeluje

opremiti kapelu i sv. rok – lova do krova

snaga udarca mi varira


Dok šljakeri prodaju ne treba brinuti da će pobjeći. [cool] Pričekajmo Q2 pa pogledajmo fundament. Sve živo je poskupilo. Ja osobno ne očekujem dobar FI u Q2.

E ja ću ti dati 100. Ja sam o ovome pričao već prije…

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9b442f04-da8b-443d-974f-304772587dd8&ref=lastadd

Kako i koliko ovi komercijalni zapisi utječu na cijenu dionice?


Kako i koliko ovi komercijalni zapisi utječu na cijenu dionice?

Ko i uzimanje kredita ubiti to i je kredit sa 8% kamatom samo lijepšim nazivom!

Ono što je bitno jest da ga ne uzimaju radi podmirivanja dugovanja ili sl. već radi investiranja u ovom slučaju u cinčaonu stoga moje mišljenje pozitivna vijest!
[thumbsup]

Ali s druge strane od 10 mjeseca 2007 Dalekovod prate samo pozitivne vijesti i super ugovori pa isto nje baš previše djelovalo na dionicu (nažalost)

Kad budem milijarder imat ću tajnicu da mi ovdje piše!

moze li netko stavit sve ugovore DLKV unatrag 12mjeseci?



Kako i koliko ovi komercijalni zapisi utječu na cijenu dionice?

Ko i uzimanje kredita ubiti to i je kredit sa 8% kamatom samo lijepšim nazivom!

Ono što je bitno jest da ga ne uzimaju radi podmirivanja dugovanja ili sl. već radi investiranja u ovom slučaju u cinčaonu stoga moje mišljenje pozitivna vijest!
[thumbsup]

Ali s druge strane od 10 mjeseca 2007 Dalekovod prate samo pozitivne vijesti i super ugovori pa isto nje baš previše djelovalo na dionicu (nažalost)
[/quote]
ici ce nesto i za "krpanje"
"…iz Dalekovoda navode kako će sredstva prikupljena tim izdanjem koristiti za refinanciranje postojećih obveza prema financijskim institucijama i dobavljačima…"


Down drukeri ovih dana su na bidu i strepe da li će stići uhvatiti dovoljno prije nego što krene gore. [lol]
Zato digitron u ruke i manje brige oko 1H .

"U priopćenju povodom izdavanja tranše iz Dalekovoda navode kako će sredstva prikupljena tim izdanjem koristiti za refinanciranje postojećih obveza prema financijskim institucijama i dobavljačima te mosno financiranje nove investicije cinčaonice u Doboju, čija će izgradnja omogućiti još snažnije pozicioniranje na tržištu galvanizacije u regiji."

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=9b442f04-da8b-443d-974f-304772587dd8&open=sec

Bilo bi zgodno znati kolikoi postotak ide na ovo boldano zar ne? I ako je polugodišnje izvješće po tebi dobro onda čemu ovaj boldani dio?

Meni se čini da nema šoldi a ako nema šoldi onda niti izvješće nije bajno. A nije niti malo 8.3% ruku na srce. Malo su se zaigrali na sjeveru i otišli debelo ispod cijene pa je sada lagano panika. Upravo na to sam mislio kada sam napisao prvi post. Uskoro ćemo saznati, zar ne? [wink]

New Report

Close